Freerolls

• pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      някой може ли да ми каже в кой сайт има хубави фрийроли в който може да се играе без депозити без нужда от точки и да се печелят реални пари
      ще дам пример съжалявам че споменавам залата защото не е с договор като стратеджи примера ми е като Парадайз покер залата някакви такива фрийроли защото искам да си направя някъде покербанка само чрез фрийроли
      а и чрез фрийроли си преглеждам играта без да трябва да давам пари на вятъра ако правя глупости особено след тилт са идеални за отпускане и релакс
  • 17 отговора
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      в Покерстарс и в Фулл Тийлт има добри фрийроли
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      в старса знам че преди имаше регионален за българи но сега не го намирам знам че има един от 2 етапа като за да влезеш в 2-рия етап треа станеш топ60 от 9000 човека ако не се лъжа нещо такова беше а в фултилт ако може да ме насочиш ще е много добре защото наскоро преглеждах и всички или са с пароли или са за някоя друга страна или искат точки или специален билет
    • LUBOLUBO
      LUBOLUBO
      Сребро
      в еверест пробвай,успех!
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Навсякаде има фриироли, но най-добрите са в 24часа покер. Успех!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей pokerspike,

Във всички покер зали има фрийроли, а често и ние организираме такива, както например месечните ни фрийроли за $5000 във Full Tilt Poker.

Повече информация за тях има в тази новина.

Не пропускай да проверяваш секцията ни Новини от време на време, за да не пропуснеш и другите ексклузивни фрийроли.

Поздрави,
      Надя
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Nadia под фрийролове за да градя банка от тях се нуждая от поне 3 турнира дневно за по 50-100 долара награден фонд а не на месеца 1 които е хубав защото те са с хубав награден фонд и с 1 финална маса си осигурявам добри пари за игра но не винаги става тия в евереста ми допаднаха(лошото е че там голяма част от наградния фонд е в токени)
      В 24h са много ниски наградите повечето са по 10 долара но се пак ще го пробвам
      Благодаря на всички
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Бъркаш. kkki4uka2 e много е прав. В 12часа има фриирол с 50 евра, в 15,00 ч 100 евра , в 17,15ч 100 евра, 19,00 ч 50 евра омаха. 20,00 ч 500 евра, 21,15ч 100евра , 22,00ч 50 евра омаха. Успех!
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      а да видях го просто забелязах няколко които са с вип точки и подобни и заради това се обърках иначе играя само холдем а омахата я мога колкото да и знам правилата и да знам няколко ръце които са добри префлоп
      мерси че ми показа грешката
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      а да видях го просто забелязах няколко които са с вип точки и подобни и заради това се обърках иначе играя само холдем а омахата я мога колкото да и знам правилата и да знам няколко ръце които са добри префлоп
      мерси че ми показа грешката
      П.П. сори за 2-та поста но форума нещо беше забил и не след постване се едно че нищо не съм направил
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей pokerspike,

Освен фрийролите, хубаво ще е да се възползваш и от Покани Приятели, щом искаш да си помогнеш за изграждането на банка.

Ако имаш нужда от допълнителни разяснения, не се колебай да ни попиташ.

Поздрави,
      Деси
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      от покани приятел трудно мога да се възползвам защото имам 2-ма човека регнати през мен които са взели бонуса единия го свърши другия вече мина 100 точки но за да взема бонуса трябва да намеря още някой които да направи поне 100 точки а всички които познавам и играят покер вече имат регистрация
      а и дори да взема бонуса ще бъде в друга зала иначе сега си имам 2 зали в които се мъча да изградя банка от нищото и джуркам по 1-2 фриирола
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от pokerspike
      от покани приятел трудно мога да се възползвам защото имам 2-ма човека регнати през мен които са взели бонуса единия го свърши другия вече мина 100 точки но за да взема бонуса трябва да намеря още някой които да направи поне 100 точки а всички които познавам и играят покер вече имат регистрация
      а и дори да взема бонуса ще бъде в друга зала иначе сега си имам 2 зали в които се мъча да изградя банка от нищото и джуркам по 1-2 фриирола
      Защо в друга зала? Можеш да изтеглиш парите си към Moneybookers и да го депозираш в някоя покер зала, където играеш в момента :)

Поздрави,
      Надя
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      под друга зала имам предвид не в тия в които джиткам фриироли просто се опитвам да изградя банка от нищо за да си докажа че мога дори и отделно да съм изградил някъде банка да играя на нл100 и нагоре в тия 2 саита ще си се мъча да изградя банката от нищичко
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Защо в такъв случай не започнеш блог, където да ни разказваш за това предизвикателство? Сигурна съм, че не само аз, но и останалите членове ще го четат редовно, а и ако публикуваш ръце и анализираш сам играта си, това също ще ти помогне :)

Поздрави,
      Надя
    • Zarkon123
      Zarkon123
      Бронз
      Извинявам се за тъпия въпрос но реших да не правя нова тема, а да си пиша тук. Мога ли да играя фрийроли във ФТП на случаен принцип, това значи да влезна да си разцъкам когато си искам, а не да чакам всеки месец примерно, защото когато отидох на страницата с фрийролите повечето са или Restricted, а тези които са отворени за рег искат фултилт поинтс?
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Мерси за идеята надя ще започна само че проблем ли е защото единия сайт не е към покерстратеджи ако е проблем нема да започвам
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Zarkon123,

В какъв смисъл на случаен принцип? Каквото има в лобито към момента, това е. Понякога има промоционални фрийроли, следи нашите новини и тези на залата.

@ pokerspike,

Не е проблем да играеш в друг сайт, но няма да получаваш StrategyPoints и няма да отключваш статуси. :(

Поздрави,
      Деси