Кога мога да си изтегля парите

• fmanager11
      fmanager11
      Бронз
      Вече получих бонуса от 50$, за което Ви благодаря. Въпросът ми е кога ще мога да ги изтегля - примерно трябва да ги направя 250$ или да достигна някакъв определен рейк. Играя във ФулТилт (предполагам че има значение). Благодаря предварително за отговора.
  • 16 отговора
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      за да можеш да теглиш треа да направиш определен брой точки които се изчислява от рейка мисля че за стратеджи трябва да направиш 50$ рейк а за ФТ определн брой ФТП някой които е избрал тилта може да ти каже точно точките
      пример аз в бетфред трябва да напрая 2000 бетфред точки за да мога да тегля
    • fmanager11
      fmanager11
      Бронз
      pokerspike, благодаря за отговора. Нека ако някой играе в ФулТилт да каже колко точно е броят на тези точки. А иначе как да разбера колко рейк съм натрупал за ПокерСтратеджи ?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей fmanager11,

За да можеш да изтеглиш началния капитал от $50 напр. по банковата си сметка или към Moneybookers, трябва да събереш 1000 Full Tilt Points.

http://bg.pokerstrategy.com/full-tilt-poker/free50

Ако имаш и други въпроси - питай тук или на ПОМОЩ.

Поздрави,

Станислав
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      гледай да направиш точките на залата това което е за покерстратеджи принципно е доста по-малко от изискванията на залата моите 50$ рейк се равняваха на около 450 точки в залата а залата изисква 2000 остават ми още 400
    • fmanager11
      fmanager11
      Бронз
      Станислав, благодаря много за инфото. Сега вече всичко ми е ясно, но прочетох че за всеки Сит енд Гоу получавам но 7 точки, а аз получавам по 1.4. Някаква идея защо е така ?
    • Raisolution
      Raisolution
      Бронз
      Не за всеки СНГ. Получаваш по 7 фтп за 1$ рейк направен при игра на СНГ. Ако играеш на по-нисък лимит, нормално да получаваш по-малко фтп за 1 снг.
    • lluubb00
      lluubb00
      Бронз
      Преминах теста, получих 50те %, за което съм благодарен! Играя в 888. Искам да попитам колко точки (и къде ги пише) трябва да събера, за да освободя 50те $? И ако събера точките и парите са наример 500$, всичките ли получавам или 50$?
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Първоначално публикувано от lluubb00
      Преминах теста, получих 50те %, за което съм благодарен! Играя в 888. Искам да попитам колко точки (и къде ги пише) трябва да събера, за да освободя 50те $? И ако събера точките и парите са наример 500$, всичките ли получавам или 50$?
      Ти ги направи $500 пък тогава го мисли. Гледай да не останеш на 0 докато направиш точките.

Моя съвет е да не мислиш за тези работи сега, а се фокусирай върху играта си...
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      И ако събера точките и парите са наример 500$, всичките ли получавам или 50$?
      Каквото си спечелиш си е за теб, независимо какви точки правиш ;)
    • lluubb00
      lluubb00
      Бронз
      Благодаря ти за съвета, но бих искал да получа отговори на въпросите ми!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Благодаря ти за съвета, но бих искал да получа отговори на въпросите ми!
      Здравей lluubb00,

Още при самата си регистрация си имал всичко това описано: кликни тук. За допълнителна информация ние съветваме своите членове да се консултират със самата зала, тъй като тя отговаря за тегленията и това става според техните критерии.

Поздрави,
      Деси
    • lluubb00
      lluubb00
      Бронз
      В бонуса от 50те $ пишеше, че трябва да ги превъртя през 5000$, а ти сега казваш, че не трябвало, че колкото наравя си е за мен, кое е вярното? :) )
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      В бонуса от 50те $ пишеше, че трябва да ги превъртя през 5000$, а ти сега казваш, че не трябвало, че колкото наравя си е за мен, кое е вярното? :) )
      Това е за $50-те, които ти дава PokerStrategy.
      В някои зали, ако за определен период не направиш определен рейк (точки), могат да си ги вземат. Както каза Деси, това трябва да си го прочел в условията за получаване на $50-те в съответната зала.
      Каквото спечелиш отгоре, не могат да ти го вземат.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей lluubb00,

За да можеш да теглиш $50-те начален капитал, трябва да заложиш общо $5 000 на масите на 888poker и $50 са твои. Естествено един долар можеш да го залагаш много кратно.

Горния текст се отнася за бонуса от $50. Ако имаш печалби над този бонус, например направил си $150.. можеш да изтеглиш печалбите си, когато пожелаеш.

Както колежката ми Деси ти е писала, тогава важат правилата на покер залата, тоест те могат да ти поискат лична карта. Ако поискаш теглене към банкова сметка, от покер залата може да ти поискат да депозираш първо от тази сметка, за да потвърдиш, че е твоя. За конкретните изисквания за теглене на 888 се обърни директно към тях.

Аз лично те съветвам да си играеш с началния капитал и с печалбите си да се стремиш да подобриш играта си и да увеличиш банката си, а не да бързаш да теглиш началния капитал.

Поздрави,

Станислав
    • madjarova87
      madjarova87
      Начален
      mogali bonusa da go igraia na ma4ove v 888,ikolko pati trebva da go zavartia za da go izteglia
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей madjarova87,

Бонусът от $50 е изцяло предназначен за покер. Моля да пишеш на кирилица, защото нарушаваш форумните правила. Можеш да се запознаеш с тях тук: цък.

Поздрави,
      Деси