Да се похваля !!!

• nenko91
      nenko91
      Бронз
      Приеха ме в ПУ с Право - редовно, та есето с покер примерите вътре не ме е провалило :D :D :D Вече ще имам повече време за покера, който също започна да върви стремглаво нагоре :f_biggrin: (пу-пу да не ми е уруки)
  • 9 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Поздравления!!! Покер индустрията има нужда от адвокати! Така, че добре си се ориентирал.

Какво есе с покер пример си писал? Я разкажи малко повече, че аз май съм пропуснал :-)

Станислав
    • nenko91
      nenko91
      Бронз
      Ами есето беше на тема "Кога целта оправдава средствата?" И от различните аспекти, които разглеждах .. давах и примери .. и докато бях на тема спорт (за тренировки на спортистите и т.н) вмъкнах и покер играча, който прави изчисления (общо взето за очакван дял на ръката и сумата, която трябва да заплати) ама с по-прости думички де :D
      Иначе на тоя изпит изкарах 5.00 (есето е само 4-та задача), а на предварителния 5.20 ... та за това казах, че не ме е провалило толкова :D
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от nenko91
      Ами есето беше на тема "Кога целта оправдава средствата?" И от различните аспекти, които разглеждах .. давах и примери .. и докато бях на тема спорт (за тренировки на спортистите и т.н) вмъкнах и покер играча, който прави изчисления (общо взето за очакван дял на ръката и сумата, която трябва да заплати) ама с по-прости думички де :D
      Иначе на тоя изпит изкарах 5.00 (есето е само 4-та задача), а на предварителния 5.20 ... та за това казах, че не ме е провалило толкова :D
      Трябваше да вмъкнеш в есето и твоя линк от програмата Покани Приятел и да им кажеш за $50 :)

Шегата на страна. Поздравления, че са те приели студент! Аз съм завършил ПУ-то през 2005. Не е много трудно да си взимаш изпитите, така че не се притеснявай ще имаш време за покер :-)
    • twinster
      twinster
      Бронз
      ако не ти е проблем би ли ме намерил на скайп georgymk искам да те питам работи относно правото.

поздравления за успеха.
    • nenko91
      nenko91
      Бронз
      Мерси за поздравленията! :f_grin:
    • rivcata
      rivcata
      Бронз
      Покерът му е цаката, правото не е толкова доходоносно :f_p:
    • zebrahman
      zebrahman
      Бронз
      Първоначално публикувано от rivcata
      LOL :D
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от rivcata
      Хехе! Зависи на какво ниво си в правото.

На мен лично винаги правото ми е било интересно, тъй като много обичам да споря. За жалост обаче историята ми куца изключително много и нямам почти никакви шансове. Успехи и дано да те видим като съдия във върховния съд някой ден.
    • nenko91
      nenko91
      Бронз
      Първо мерси отново, после това със спора и при мен го има много е яко :D
      А за съдията... или трябва да съм в мафията или не особено жив :D