Hola

• Sehae
      Sehae
      Бронз
      Снощи, когато разговарях с един приятел, който от много време играе онлайн, за това, как и аз съм решил вече да си отворя сметка и обсъждахме нещо за Visa Electron, той ме насочи към този сайт, като каза, че самият той в началото е започнал с депозита от тук. Та ето, прочетох материалите, направих си теста, сега чакам потвърждение и... мога да кажа евалата за сайта. Много е полезен и предлага супер възможност :) Играя покер от доста време, но все пак нещата тук са полезни за всички, надявам се да има още много интересни материали :f_love: . Регистрирах се във Full Tilt, надявам се всичко със сметките да мине гладко :P Та така :)

Поздрави :evil: :spade: :spade: :spade: :spade: :spade:

Йоан
  • 1 отговор
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Йоан,

Радвам се, че нашият сайт е полезен не само за тези, които досега нямат опит в покера.

Сигурна съм, че след като получиш началния капитал и започнеш да събираш StrategyPoints, ще откриваш още повече материали, с които да подобриш играта си.

Освен учебните материали, ние предлагаме и редица услуги, сред които безплатният професионален анализ на ръце, който аз горещо ти препоръчвам. Често се случва да не забележим грешките си на покер масата, но когато публикуваш ръка във форума и я обсъдиш с нашите професионалисти, можеш да забележиш много повече аспекти, които за важни за успеха.

Насочил ли си се вече към определен вариант, който ще играеш във Full Tilt Poker?

Поздрави,
      Надя