50$

• Aggr0
      Aggr0
      Бронз
      Понеже тук е треад-а, в който има най-много въпроси относно 50-те $, за които всеки претендира, искам да заявя, че аз получих своите 50$ без да ми искат лична информация (от типа на лична карта) и без да чакам повече от 12 часа (ако не и по-малко).

Изключително съм доволен от екипа на pokerstrategy.com и ги подкрепям с целия си стак.

Ако си направите всичко както трябва няма да има абсолютно никакви проблеми.

Предлагам всеки недоволен от това, че не е получил своите 50$ да търси грешката в себе си, не в екипа на pokerstrategy.com

Имате едно голямо евала от мен !

Поздрави, Аggr0
  • 16 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Аggr0,

Благодарим ти, че сподели с нас и останалите членове как е преминал процеса на регистрация и получаване на началния капитал за теб :)

Радваме се, че досега сме ти били полезни, и се надяваме това да е само началото на една успешна покер кариера!

Поздрави,
      Надя
    • stojan1
      stojan1
      Начален
      ti edinstveniqt li si na koito ne sa mu iskali li4na karta??????kak podbirat na koi da tarsqt li4na karta i na koi ne??????
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от stojan1
      ti edinstveniqt li si na koito ne sa mu iskali li4na karta??????kak podbirat na koi da tarsqt li4na karta i na koi ne??????
      Здравей stojan1,

Първо искам да те помоля да пишеш на кирилица, което е част от нашите форумни правила. Препоръчвам ти да се запознаеш с тях на тази страница.

Koлкото до нашите процедури за сигурност, ние не бихме могли да ги коментираме (както и не насърчаваме играчите да го правят), защото това би обезсмислило целия процес.

Ако имаш въпроси относно проверката на твоята сметка, можеш да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ.

Поздрави,
      Надя
    • dogoargentino84
      dogoargentino84
      Бронз
      Дори и да не бяха на кирилица въпросите на момчето бяха доста добри. :)
    • asengran
      asengran
      Бронз
      аз как мога да се свържа с някои сега веднага :s_evil: ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей asengran,

Толкова късно няма как да се свържеш с някой. Ако вече си го направил, колегите днес ще ти отговорят. Разяснение на методите ни за проверка няма да получиш, защото по този начин колегите ни ще подложат на риск процедурите и те вече няма да са ефективни.

Ако някой няма желание да премине проверката, спокойно може да депозира, но нека се има предвид, че нашите партньори също имат право да изискат документи.

Поздрави,
      Деси
    • stojan1
      stojan1
      Начален
      DA SI *********** NA NIKO I NE SA DALI 50 NE SE HVA6TAITE NA VADIZATA MOJE DA VI IZPOLZVAT DANNITE ZA ZLOUPOTREBI

Редактирано от DessiP
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      DA SI ************* TIQ IZMAMNIZI NA NIKO I NE SA DALI 50 NE SE HVA6TAITE NA VADIZATA MOJE DA VI IZPOLZVAT DANNITE ZA ZLOUPOTREBI
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      DA ************** TIQ IZMAMNIZI NA NIKO I NE SA DALI 50 NE SE HVA6TAITE NA VADIZATA MOJE DA VI IZPOLZVAT DANNITE ZA ZLOUPOTREBI

Damnn.... Мойте $50 долара май са ми ги пратили извънземните в такъв случай.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей stojan1,

Ще те помоля да се въздържаш от подобни коментари. Заради обиди директно към персонала на компанията, получаваш жълт картон и предупреждение за блокиране на сметката ти.

Нека стане ясно, че подобно неуважение към екипа и общността ни няма да бъде толерирано в този форум и сайт!

Бонуси не са получили само хора, които са злоупотребили със системата ни и това е наше право да ти откажем, ако имаме силни съмнение, че ти си го направил.

Можеш да депозираш със собствени средства: избери си тук. Ти ще бъдеш пълноправен член и ще имаш достъп до цялото съдържание.

Поздрави,
      Деси

П.П. В случай, че желаеш да пишеш във форума, моля задължително да бъде на кирилица, защото това е част от правилата тук.
    • Tocke7
      Tocke7
      Начален
      Здравей те ! Казвам се Антон Веселинов Антонов искам да попитам защо неможете да ми пратите началният Капитал ? Ако е заради снимките мога да испратя по ясни и по добри снимки .. моля ви се нуждая се от този капитал ! Умолявам ви ако можете пак ще пратя снимки този път по ясни ако е заради това . Благодаря за всичко. ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?(
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от Tocke7
      Здравей те ! Казвам се Антон Веселинов Антонов искам да попитам защо неможете да ми пратите началният Капитал ? Ако е заради снимките мога да испратя по ясни и по добри снимки .. моля ви се нуждая се от този капитал ! Умолявам ви ако можете пак ще пратя снимки този път по ясни ако е заради това . Благодаря за всичко. ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?(
      Здравей,

Тук във форума никой няма достъп до твоята регистрация нито до твоите снимки и не може да ти даде точен отговор. Колегите от отдела за обслужване на клиенти - http:// имат повече информация. Ако капитала ти се бави - те ще могат да ти помогнат. Ако капитала ти е отказан, за съжаление и те няма да могат да ти дадат допълнителна информация за причините за отказа.

Поздрави,

Станислав
    • bokicha
      bokicha
      Бронз
      не знам какво става ама на мене вече 4-дни не ми превеждат бонуса защо така ме разочароваха незнам

помислих си че това е един наистина добър начин за добра кариера в бъдещ покер план но уби не е така
    • Switchn
      Switchn
      Сребро
      снимката е доста изчерпателна и фотографски издържана :) ) поздравления хахаЕхеахаеХ
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @bokicha

Пиши на ПОМОЩ и ги попитай защо ти се бави безплатния начален капитал. Ще получиш отговоро в понеделник, през уикенда колегите от отдела за обслужване на клиенти почиват.

Поздрави,

Станислав
    • sok4e133
      sok4e133
      Бронз
      Аз съм си доволен , всичко е пушка ! :)