Здравейте !!!

• elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Казвам се Пламен Георгиев и съм от Русе , на 33 г. Скоро се зарибих по покера и по точно Тексас Холдем ноу лимит . Получих си бонуса и честно да ви кажа тъпча на едно място все още/между 40-50$ / , но чета много и мисля ,че нещата започват да се получават . Играя предимно турнири от1$ , но или отпадам много рано или влизам в 3-ката ....средно положение няма :) ) . Много ми харесва сайта и съм очарован от статиите и видео материалите ,които предлага . Разочарован съм единствено ,че 80% от случаите ме бият с АА . Играл съм ги по различни начини , но на флопа винаги се оказвам с губещата ръка. Но какво да се прави ...едвали някой би фолднал АА ;) .

Искам да пожелая успех на всички участници и....... " Ще се видим на финалната маса " :s_cool:
  • 3 отговора
    • BriscoBest
      BriscoBest
      Бронз
      Здравей Пламене, искам да ти кажа, че и аз до скоро бях като теб, но не трябва да губиш кураж нещата ще се случат рано или късно стига да следваш основните концепци за игра на ПокерСтратеджи. До преди две седмици и аз бях или с 5 долара над първоначалния капитал от 50$, или с 5 долара под него, което наистина беше малко извервящо. Но със правилна и гра и малко търпение нещата при мен се получиха за две седмици от един път удвоих първоначалния капитал при това само със СНГ от 1$! Такаче още един път успех по масите и имай търпение!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Пламене,

Аз искам само да подкрепя мнението на BriscoBest, че е много важно да не се отказваш.

Ако мислиш, че си "спрял" на едно място, защо не пробваш да отделяш вместо например 3 часа на ден за игра - 2 часа за игра и 1 час за анализи дискусия на изиграните ръце във форума (нашите анализатори с радост ще ти помогнат: ЦЪК към форумите за SNG анализ), за четене на статии или за гледане на видеоматериали :)

Това със сигурност ще ти помогне да изградиш покер банка и да можеш да се изкачваш по лимитите :)

И като стигнеш финална маса и печелиш турнири, не забравяй винаги да ни казваш във форума, за да се гордеем с теб!

Поздрави,
      Надя
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Благодаря за топлото посрещане ! Естествено ще се постарая да подобря банката си и бъдете сигурни ,че и вие ще разберете за това :f_biggrin: . Наистина чета много и много ми е интересно , но практиката ще покаже !

Поздрави и успехи !