Здравейте

• ackata
      ackata
      Бронз
      Значи казвам се Атанас Танев . От вашия сайт преди около 2 седмици се зарибих да играя он лайн покер. Естествено и началния капитал много ми помогна :P И сега мога да се похваля с първото ми по - сериозно постижение:
      http://img6.imageshack.us/img6/1814/sadfg.jpg
      И това ми е 3 турнир, на който плащам такса. Преди много рядко се пусках на фрийроли, но нищо сериозно. И мога да кажа, че работите, които прочетох тука в този сайт изключително много ми помогнаха да подобра играта си. Сега с приятелите, когато играем на живо нямам никъв проблем да ги обирам секи път. :D
      Още веднъж благодаря за това, че сте направили този много готин сайт :P :P
  • 5 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей ackata,

Браво за турнира! Продължавай в същия дух! Радвам се, че сме успели да ти помогнем. Кои материали бяха най-полезни за теб? Имаш ли някакви предложения, ако да - моля те пиши тук.

Поздрави,
      Деси
    • ackata
      ackata
      Бронз
      Еми стратегията на малкия стак и сит енд го статиите и то по-точно видео материалите много добре ме насочиха какво трябва да правя и какво не по време на игра :P
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ ackata,

Това е добре. Ти в коя зала играеш и коя стратегия всъщност изповядваш? :)

Поздрави,
      Деси
    • ackata
      ackata
      Бронз
      Еми играя в Фул тилт. Най - много играя кеш игри като изповядвам леко изменена стратегията на малкия стак. Смисал влизам с минималния бай ин за лимита и ако се удвоя ставам, ако подна под половината си купувам малко и така. За сега не мога се похваля с много добри резултати смисал по малко се дигам нагоре, но след този турнир сичко малко по - малко почва да си идва на мястото. И сега почнах по - често се пускам по сит & го турнирчета :P
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Хей ackata,

Ще те посъветвам да си избереш стратегия, която е създадена от експерти, а не сам да си измисляш такава, защото колкото и да си умен и талантлив, опитът оказва най-голямо влияние.

Аз също играя във FTP. За микро лимитите там мога да кажа, че със СГС ще се натъкнеш на много риба, която с удоволствие ще ти подарява цели стакове, така че се надявам да смениш стратегията. :)

Поздрави,
      Деси