Относно теглене?

• gr1zzlord
      gr1zzlord
      Бронз
      Здравейте нов съм в този сайт днес се регистрирах и от 2рия път успях да премина теста сега пратих и снимки то ест качих снимки в сайта за потвърждаване на самоличността и чакам да ми бъде преведен бонуса в Everest Poker и имам един въпрос относно тегленето :
      Примерно утре ми прежедат бонуса правя ги до вечерта 150$ мога ли да изтегля 50$ веднага и да продължа да играя за бонуса(то ест да трупам точки (в случайя 1000 Summit points) )

Предварително Благодаря!
  • 19 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей gr1zzlord,

Ако днес получиш бонуса от $50 и до вечерта ги направиш $150, ще ти изпратя още $150 от моите пари, за да играеш с тях и да делим печалбата :s_cool:

Шегата настрана, можеш да си теглиш печалбата по всяко време. Условието за 1000 summit points се отнася само за бонуса от $50. НО покер залата може да има условия и изисквания, за да ти позволи да теглиш. Ако искаш да знаеш какви са точно теб, ще трябва да се обърнеш към покер залата директно. Обикновено разрешават да теглиш само към карта/банкова сметка, от която вече си депозирал.

Поздрави,

Станислав
    • gr1zzlord
      gr1zzlord
      Бронз
      :) мерси за отговора

Аз да зема бонуса първо .. ще видим колко ще ги направя :Д
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      1 съвет в Евереста на SnG Double or nothing 5$ за 10 човека има много риба :) ))))
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от Tancuvai
      1 съвет в Евереста на SnG Double or nothing 5$ за 10 човека има много риба :) ))))
      Я по-добре не му давай такива съвети да не земе и той да се присъедини към рибата.
    • gr1zzlord
      gr1zzlord
      Бронз
      Мерси за съвета.. а иначе не съм някои дето от вчера играе покер :]
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Ако днес получиш бонуса от $50 и до вечерта ги направиш $150, ще ти изпратя още $150 от моите пари, за да играеш с тях и да делим печалбата

Не се окачай на такива въдици!
      Един препоръчан приятел за един ден бонуса от 50$ ги направи 100$, но на третия бяха 0 !

Въпреки съветите ми да понамали темпото, които първия ден звучаха еретично X( успя на бързо да се занули...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от gr1zzlord
      Мерси за съвета.. а иначе не съм някои дето от вчера играе покер :]
      Управлението на банката няма нищо общо с опита. :) Надявам се с $50 да не скочиш на тези с $5 бай-ин, защото определено това няма да бъде разумно и ще доведе до загуби в дългосрочен план.

Поздрави,
      Деси
    • gr1zzlord
      gr1zzlord
      Бронз
      e няма ще си играя сиг на 2/4 цента нолимит холдем :)
    • DeanD
      DeanD
      Треньор
      Треньор
      Почвай остро на НЛ10 :D , няма смисъл от тоя лимит въобще.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от deandechev
      Моля моля - NL10, ама само ако имате банка за този лимит. Че после ще питате за втори начален капитал, но няма :(
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      То и от НЛ10 няма особено голям смисъл, но не е хубаво да се хвърляш направо на НЛ20.

Би било глупаво да кажа, че има много добри играчи на тези лимити, но на всеки лимит има играчи, които са мислещи и тепърва започват. Навсякъде има слаби играчи, но е хубаво да минеш през лимитите, за да натрупаш повече опит.

ПП: Сега видях как се казва темата и бих посъветвал всички, на които $50 не са им от жизнена необходимост да не ги теглят. Просто ги оставете, за да можете да играете на по-високи лимити, защото на ниските нива банкрол мениджмънта е от най-голямо значение.
    • DeanD
      DeanD
      Треньор
      Треньор
      Първоначално публикувано от Nadia
      Моля моля - NL10, ама само ако имате банка за този лимит. Че после ще питате за втори начален капитал, но няма :(

Не знам на мене един ми стигна :) Знам че стратегията казва - трябват ти 60$, но наистина на НЛ4 е ухикален фрийрол... само можеш да добиеш грешна начална представа за игра на кеш маси :)

Това е моето мнение :) Съжалявам, ако не съм прав
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Радвам се, че един начален капитал ти е стигнал. И в крайна сметка, всеки има право на мнение, но нашите правила за управление са се доказали като печеливши и полезни през годините за редица играчи, така че е добре да помислите и над това :)

Поздрави,
      Надя
    • DeanD
      DeanD
      Треньор
      Треньор
      Радвам се, че един начален капитал ти е стигнал. И в крайна сметка, всеки има право на мнение, но нашите правила за управление са се доказали като печеливши и полезни през годините за редица играчи, така че е добре да помислите и над това :)

Поздрави,
      Надя
      Моите искрени уважения към стратегиите и правилата ви. Силно се придържам към тях, Респект! Но наистина разликата в сериозността на играта НЛ4 и НЛ10 е просто нечовешка. Работата е там, че дори Вие ни разрешавате да направим компромис и да започнем на НЛ10 с 50$ вместо с 60$...
      не знам за какво спорим де... :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Дори и $50 са достатъчни за стратегията на малкия стак.

За съжаление обаче тази стратегия става неприложима във все повече покер зали, които увеличават минималния бай-ин, затова ние препоръчваме в момента на начинаещите играчи да изберат стратегията на големия стак, спрямо която са ти необходими $250.

Поздрави,
      Надя
    • DeanD
      DeanD
      Треньор
      Треньор
      Дори и $50 са достатъчни за стратегията на малкия стак.

За съжаление обаче тази стратегия става неприложима във все повече покер зали, които увеличават минималния бай-ин, затова ние препоръчваме в момента на начинаещите играчи да изберат стратегията на големия стак, спрямо която са ти необходими $250.

Поздрави,
      Надя
      Разбирам, значи вече е неизбежно започването на НЛ4 :f_o:
      и то с нещо от сорта на половин банка. Това си е проблем..

Вие сте пекани и съм сигурен, че ще измислите нещо :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз

В момента разработваме нова стратегия - тази на средния стак :) Дори миналата седмица публикувахме първата статия за основите на новата стратегия.

Засега е само за играчи със статус Злато и нагоре, но в момента адаптираме стратегията така, че да можем да я представим и на начинаещите ни играчи :)

Алтернатива винаги има :)

Поздрави,
      Надя
    • DeanD
      DeanD
      Треньор
      Треньор

В момента разработваме нова стратегия - тази на средния стак :) Дори миналата седмица публикувахме първата статия за основите на новата стратегия.

Засега е само за играчи със статус Злато и нагоре, но в момента адаптираме стратегията така, че да можем да я представим и на начинаещите ни играчи :)

Алтернатива винаги има :)

Поздрави,
      Надя
      Да, знам. В момента съм в процес на възвръщане на златния статус за да мога я прочета ;) До 3 дни да сте готови :s_biggrin:

Поздрави,

Деан
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Статията е там и те очаква!

Приятно четене :)

Поздрави,
      Надя