Въпрпос

• Skefko
      Skefko
      Начален
      Здравейте наскоро разбрах за теста относно 50-те $ обаче разбрах че се изисква копие от лична карта което е разбираемо но искам да попитам как точно стоят нещата тей като с това копие могат да се направят доста работи... ако може някой да ми даде по подробна информация :)
  • 14 отговора
    • openbrc
      openbrc
      Бронз
      пробвах да се представя ама нещо не ми дава да напиша нова темаь"????????????????????????????????????/
    • Skefko
      Skefko
      Начален
      и трябваше да го напишеш в моята ли ? :D
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от Skefko
      Здравейте наскоро разбрах за теста относно 50-те $ обаче разбрах че се изисква копие от лична карта което е разбираемо но искам да попитам как точно стоят нещата тей като с това копие могат да се направят доста работи... ако може някой да ми даде по подробна информация :)
      Здравей и добре дошъл в bg.PokerStrategy.com

Личните документи се разглеждат при изключително високо ниво на сигурност и веднага след проверката се изтриват. Имаме специален отдел, който се занимават само с разглеждане на документи и други колеги от компанията нямат достъп до тях.

PokerStrategy.com e голяма международна компания с над 3,000,000 члена (виж Немския, Английския и Руския форум). Твоите документи се изискват, за да сме сигурни, че ти имаш 18 години и не си получавал вече $50 от нас. Заради многото опити за злоупотреби от страна на недобросъвестни потребители - няма как да не изискваме тези документи.

Ако имаш и други въпроси, пиши тук или директно на ПОМОЩ.

Поздрави,
      Станислав
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от openbrc
      пробвах да се представя ама нещо не ми дава да напиша нова темаь"????????????????????????????????????/
      Моля те да пробваш отново. Няма никакво технически ограничение и би трябвало да можеш да си направиш нова тема в секцията Представи се!

Поздрави,
      Станислав
    • Skefko
      Skefko
      Начален
      Да аз разбирам ви нормално е всеки иска да бъде сигурен аз виждам че сайта е популярен но все пак малко ме е страх за тая лична карта просто някак си несъм сигурен че данните няма да се ползват за други цели двоумя се :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Да аз разбирам ви нормално е всеки иска да бъде сигурен аз виждам че сайта е популярен но все пак малко ме е страх за тая лична карта просто някак си несъм сигурен че данните няма да се ползват за други цели двоумя се :)
      Може да си част от общността и без да вземеш безплатните $50. Просто депозирай сам в някоя от нашите партньорски покер зали (трябва да използваш нашия линк или бонус код). Така пак ще трупаш StrategyPoints и ще имаш до повече учебни материали и промоции от PokerStrategy.com

Поздрави,

Станислав
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Може да си част от общността и без да вземеш безплатните $50. Просто депозирай сам в някоя от нашите партньорски покер зали (трябва да използваш нашия линк или бонус код). Така пак ще трупаш StrategyPoints и ще имаш до повече учебни материали и промоции от PokerStrategy.com

Поздрави,

Станислав

Пробвай с шофьорска книжка и фактура(от сметка за телефон напр.)
    • Skefko
      Skefko
      Начален
      е то там няма егн нали .. :)
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Няма .... ;)
    • tolbuhin
      tolbuhin
      Бронз
      е то там няма егн нали .. :)
      Напротив има (=
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Книжката ми е издадена 2004 Г. и няма ЕГН. Не е посочен постоянен адрес и тн. По-новите шофьорски книжки (2007) също нямат ЕГН. Провери пак твоята.
    • tolbuhin
      tolbuhin
      Бронз
      Първоначално публикувано от kkki4uka2
      Книжката ми е издадена 2004 Г. и няма ЕГН. Не е посочен постоянен адрес и тн. По-новите шофьорски книжки (2007) също нямат ЕГН. Провери пак твоята.
      Моята си има. Смених я 2008. Погледни си 4д, точно под това къде е издадена :D
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Видях я и не знам защо, но моята няма ЕГН. :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте,

Ако не искате да пращата снимка на личната карта, можете да пратите снимка на шофьорска книжка + документ за доказателство за адрес. Няма изискване да има ЕГН на шофьорската книжка. За доказателство за адрес може да послужи извлечение от банкова сметка/дебитна/кредитна карта, сметка за ток, интернет или gsm и др.

Ако имате въпроси пишете на колегите от отдела за обслужване на клиенти. Те ще могат да ви дадат най-точен отговор.

Станислав