Здравейте и от мен !

• bcs60
      bcs60
      Бронз
      Здравейте.Казвам се Бистра от София играя покер от около година и половина.Основно играq Хеад уп маси от кеш игрите и МТТ.Реших да се зачета в статиите на покерстратеги за стратегия на малкия и големия стак СТГ и МТТ.Забелязах че има тест за които ще получа и 50 $ ако реша.Реших теста от 2-рия пат.Пратих нужните снимки на личната ми карта отпред отзад снимка с личната карта до лицето обадиха ми се по телефона попитаха ме за потребителското ми име тук и името в залата която съм избрала за бонуса.Аз избрах да е Еверест покер като в фуллтилт имам регистрация вече.Попитаха ме няколко въпроси и отговорих :) .Потвърдиха ми данните и сега очаквам да получа тези 50 $ в обещаните срокове от 48 часа и 100 точки за ниво сребро за регистрация на ИД в монейбоокерс които ще ми отворят статиите за хеадуп кеш маси които основно ме интересуват и мисля този бонус да пробвам просто да видя стратегията на големия стак основно дали е печеливша и ако мога да натрупам точки за да се вазползвам от статиите за по напреднало ниво които ме интересуват.За тези които казват че от екипа са некоректни и не са им дали бонуса просто търсете грешката и причината за това в вас.За мен екипа на покерстратеги е доста мотивиран за развитието на покер обществото у нас.Успех на целия екип на покер стратеги и благодаря за полезната информация която може да бъде прочетена на нашия роден български език,не че е проблем английския,но все пак на роден език е по хубаво,ненатоварващо и лесно.А за другите професионални,полупрофесионални играчи и начинаещи късмет по масите и много печалби.И ако може някои администратор или член на покерстратеги от форума да ме насочи къде мога да получа информация има ли тема някъде и видео което по подробно да показва използването на Холд ем менаджер.Това е за сега от мен късмет на всички и приятни почивни дни надявам се подкрепени с много печалби в покера :)
  • 1 отговор