Въпрос относно личните данни.

• sonybiker
      sonybiker
      Начален
      Здравейте.Успях да премина теста и получих и-мейл с изискване за снимка на предната и задната част на личната ми карта.Въпросът ми е дали ще бъде прието ако преикрия последните 4 цифри от ЕГН-то си.Това все пак е лична информация,а и не мисля,че тези 4 цифри са от значение.
      Мерси предварително.
  • 10 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей sonybiker,

Много е вероятно твоите документи да не бъдат приети, ако си закрил част от твоето ЕГН. Според текущите изисквания, единствено е допустимо да закриеш подписа си.

Мога да те уверя, че личните документи се обработват при изключително високи нива за сигурност и се изтриват веднага след като приключи проверката.

Ако имаш други въпроси не се колебай да питаш мен или някой от другите членове на bg.PokerStrategy.com или пък колегите от отдела за обслужване на клиенти - ПОМОЩ.

Поздрави,

Станислав
    • JamesTudeski
      JamesTudeski
      Бронз
      Само подписа можеш да закриеш.
      Ако пробваш така ще ти кажат това, което и аз. Иначе аз проблеми не съм имал с личните данни след като ги изпратих, ако това те притеснява :)
    • sonybiker
      sonybiker
      Начален
      Мерси за отговора!Това,за съжаление,обаче мен не ме устройва.Не мисля,че 50$ си заслужават разкриване на лични данни ( мое лично мнение,моля без излишни коментари :) ) Приятна игра на всички. :)
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от sonybiker
      Мерси за отговора!Това,за съжаление,обаче мен не ме устройва.Не мисля,че 50$ си заслужават разкриване на лични данни ( мое лично мнение,моля без излишни коментари :) ) Приятна игра на всички. :)
      Е, винаги можеш да депозираш сам и пак да ползваш всичко от ПокерСтратеджи.
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Трябва да можеш да си закриваш последните 4 цифри те са за де си се родил и пол не е нужно да ги знаят. Подписа и номера на картата също. Аз бях ги закрил но после на снимката до лицето се виждаха.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей sonybiker,

Изборът е само твой. Можеш винаги да се възползваш от депозитен бонус, виж тук. Това също ти осигурява пълноправно членство в сайта ни и достъп до материалите.

Поздрави,
      Деси
    • JamesTudeski
      JamesTudeski
      Бронз
      Замисли се на колко места си си давал личната карта. Т'ва мобилни оператори, банки, интернет доставчици, кабелни оператори и т.н., мн по-вероятно е някоя почувствала се ощетена касиерка например да ти злоупотреби с личните данни отколкото ПС да го направят. Въобще тия лични данни са толко лични, че нема докъде.
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Не знам за ама аз за нета и за кабелната не съм си давал лична карта ама не забравяи всички хотели като си на почивка. Иначе аз се сещам за едно голямо шоу в Неапол. Бяхме 35 човека долу горе група 10 от по възрастните(50-60 годишни не бяха още пенсии), като се заинатиха че няма да си оставят паспортите на рецепцията, защото пристигнахме през ноща към 1 и треаше 20-30 мин да ги убеждаваме че нема да им окрадат нищо, като им вписват личните данни в компа. Едно бабе даже вика те сега като ми видят адреса ще пуснат хора да ме окрадат в софия.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от pokerspike
      Не знам за ама аз за нета и за кабелната не съм си давал лична карта ама не забравяи всички хотели като си на почивка. Иначе аз се сещам за едно голямо шоу в Неапол. Бяхме 35 човека долу горе група 10 от по възрастните(50-60 годишни не бяха още пенсии), като се заинатиха че няма да си оставят паспортите на рецепцията, защото пристигнахме през ноща към 1 и треаше 20-30 мин да ги убеждаваме че нема да им окрадат нищо, като им вписват личните данни в компа. Едно бабе даже вика те сега като ми видят адреса ще пуснат хора да ме окрадат в софия.
      :D :D :D

Нормално е хората да се страхуват за личните си данни, особено с броя на нарастващите измами в България (аз съм чувала какви ли не истории), но все пак ние съществуваме вече от 5 години (PokerStrategy.com като цяло, българската общност е доста по-млада) и всеки може да се убеди, че няма от какво да се страхува при нас.

Поздрави,
      Надя
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Е тука сте добре ама иначе за тия от Неапол може да не са такива. Те хората са си направили голям и смея да твърдя изключително красив хотел за да вземат информацията на бг туристи и да пускат италианската мафия в бг да ги окраде докато сме на почивка.