Здравейте и от мен!

• Jawwor
      Jawwor
      Бронз
      Здравейте,

Казвам се Явор и се запалих по покера от месец и половина и то случайно. Издържах теста и като ми преведат бонуса, ще се пробвам та да видя какво ще стане. Надявам се да не ги профукам, но ... божа работа. На демо ми се видя забавно и печелившо.

Успех на всички!
  • 5 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Явор,

Добре дошъл в PokerStrategy.com!

Ние също се надяваме, че няма да профукаш началния си капитал.

Прочете ли вече за управлението на банката? То е много важно, за да бъде един играч успешен и да премине през фазата на начинаещ с печалба :)

Поздрави,
      Надя
    • Jawwor
      Jawwor
      Бронз
      Прочетох я и ще гледам да я спазвам. Но все пак съм човек и грешките са ми присъщи.

По-важното е да се предпазя от самия себе си, а от притивниците ще ме пази късмета :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      В крайна сметка никой не е съвършен и всеки прави грешки, важно е просто да ги сведем до минимум :)

Важното е обаче да имаш търпение и дисциплина - сигурна съм, че ако е така, ще имаш много успехи :)

Поздрави,
      Надя
    • Jawwor
      Jawwor
      Бронз
      Благодаря на екипа, на Poker Strategy за бързото и акуратно превеждане на началния капитал от 50 Долара. Сега всичко е в мои ръце :)

Поздрави
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Нека силата бъде с теб! :P

Сега сериозно: Оттук нататък наистина зависи само от теб как ще протече покер кариерата ти. Не забравяй редовно да поглеждаш стратегическите материали, а и да публикуваш изиграни ръце за професионален анализ.

Анализите на ръце са помогнали на много играчи, както и стратегическите дискусии във форума.

Ако обръщаш внимание и на това, успехите няма да закъснеят :)

Поздрави,
      Надя