Rush Mania

• rivcata
      rivcata
      Бронз
      Не знам за вас, но на мен тази версия на покер ми е супер удобна. Няма го излишното чака, няма нерви, няма 'Майната му, all in'.

Пробвах турнирите за 4.40 на Full Tilt и още на първия влязох в парите, а втория спечелих. Е, не мога да кажа, че в момента нещаса се движат много плавно, но това е защото спрях да си спазвам стратегията(доколкото имам такава).

Та това е, който си е по-нервак, като мен, може да пробва Rush, защото поне на един българин му вързва засега :s_cool:
  • 6 отговора
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Най-добре спазвай някаква стратегия, и най-добре съгласувай стратегиите си с хора, които са по-опитни от теб.

Ръш покер турнирите наистина са доста приятни, ако нямаш много време, но там не можеш да наблюдаваш другите играчи и да си правиш бележки за тях. С други думи е доста по-трудно да експлоатираш играчите там и да правиш блъфове.
    • rivcata
      rivcata
      Бронз
      Спазвам стратегия, от гледна точка на позиция и какви карти имам, както и реакцията на играчите преди мен.

Блъфовете се получават в крайната фаза на турнира, когато всеки иска да достигне до финалната маса, никой не рискува излишно :s_evil:
    • rivcata
      rivcata
      Бронз
      Нещата напоследък никак не потръгнаха, тъй като станах свидетел как ме обират с най-безумните ръце.
      Май ще дам 1-2 дена почивка на този ръш, за да ми се оправят леко нервите :f_frown:
    • MechoKuh
      MechoKuh
      Бронз
      Ти па, не е токова зле. Ей ти една прясна ръка от ей сега. Има си моменти и моменти, на другите маси тея моменти са по на рядко, че играта тече бавно, тук малко ти се насъбират, ама се свиква.

• Aggr0
      Aggr0
      Бронз
      нека позная, влязъл си Ол-Ин преди да видиш ривъра, естествено.
    • pitslz
      pitslz
      Бронз
      Easy allin on flop.
      Лесен аллин на флопа.

Иначе ръш, мтт, турбо, снг - всичко си има стратегия
      Всъщност основното в покера е психология, аз вече играта я слагам на 2ро място.