Ами.... здравейте ;)

• Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Здравейте на всички,

Казвам се Кирил, от София. Попаднах тук случайно - приятел ми сподели за бонуса от 50$... които вече е 25$ в моя случай :D Но все пак забавлението е най важно... за пари си имам работа! :tongue:

К.
  • 22 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Кирил,

Добре дошъл в нашата покер общност!

Не мислиш ли обаче, че покерът е още по-голямо забавление, ако е съчетан с печалби?

На мен ми доставя още по-голямо удоволствие да играя, когато гледам как банката ми нараства :)

Надявам се да помислиш малко над това ;)

Поздрави,
      Надя
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      хихихи, разбира се. :D Аз поне не познавам човек който не обича да печели... но все пак поне от досегашните ми наблюдения (и скромен опит) - покера иска много практика и основно самодисциплина :) А това последното не ми се отдава... все се случва да влизам в ръце с идеята "абе той не може да има 6-а дето му прави стрейта... няма как просто..." :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Тези идеи са вредни много :D

Все си мислим, че не е възможно, а накрая - разочарование.

Знам, че никак не е лесно в началото да се придържаш към таблицата за началните ръце, но след време ще видиш, че си струва и банката ти ще ти е благодарна :)
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      За вредни - вредни са :) Но как да се стърпя когато имам примерно 6-7 сюитед, при рейз от 3-4 ББ ;)
      Нали и стария Дойл е казал - "Няма смисъл да се играе в не-рейзнат под" ... а това че на флопа изскачат 2 Аса и Дама, е друга тема...
      Сега сериозно... гледал съм игри на Хансен и Негреану... доста добре успяват да играят почти всякакви карти... което на свой ред доста затруднява "противника"... по рейза ти никога не би разбрал дали имаш 5 и 6 или А А :) Но тук идва момента който трябва да усвоя... когато леееекинко закача нещо на флопа или съм проекто-стрейт или флъш... овърплейвам сериозно ръцете :(

К.
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Да посподеля последните новини (не че някой живо го интересува :tongue: ) ... темпа на "усвояване" на бонуса се позабави (останаха 20-ина $)... дано причината не е само късмет.
      А иначе - депозирах и във ПокерСтарс малко (за съжаление вече се бях регистрирал там- та няма как да трупам стратеджи точки... но нейсе). За сега там предимно на маси за Омаха 0,01$/0,02$ Пот Лимит... и върви добре. А иначе - стискайте палци за Ламборджинито... обещавам по едно кръгче! :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от Cyberius
      А иначе - стискайте палци за Ламборджинито... обещавам по едно кръгче! :D
      Ще чакаме с екипа тук в Гибралтар за по едно кръгче. :s_thumbsup: Относно играта ти, ще се радвам да видим ръце за анализ, защото според мен не винаги е късмет и е хубаво от рано да откриеш грешките си.

Поздрави,
      Деси
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Ами да анализираме, ама в повечето след като мине ръката грешката ми е ясна :) ...когато не е бед бийт, обикновенно си е в мен. Но ако има някоя по интересна - ще я постна.

Само да попитам - има ли някакъв софтуер или сайт където да конвертира ръцете в приятен за окото вариант, или трябва да импровизирам и включа разказваческия си талант? :)
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Цък
      :]
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Мерси! :)

А иначе мисля за 1-о време да постна няколко ръце с които отпадам... по обясними причини те са ми най любопитни за анализ :)
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Такааа.... само да "докладвам":
      "Усвоих" напълно бонуса в 888.ком (ще рече имам баланс 0$) :)
      Но за сметка на това се активизирах в ПокерСтарс (където за съжаление имам стара регистрация ;) ) и на 2 пъти тамън да пипна Тикета за 2-о ниво на Фрирола за Ламбурджинито :) Първия път 167-и от 10 000 (фрирола) и после 66-и от около 1250 (Сателита с 1$) :)
      Вчера вървях много добре докато не им крашна сървъра на Старс-а ;) и канцелираха турнирите... а и в 2-а които играх бях в топ 20 по стак... но - съдба! :)
      Стисайте палци за днес :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Съжалявам много да чуя, че си загубил началния си капитал - надявам се, че не е резултат на неразумно управление на банката.

Не забравяй и програмата Покани приятел - тя е помогнала на не един играч отново да изгради покер банка!

Иначе ще ти стискаме палци - да се похвалиш, когато забръмчиш из София с Ламборджинито ;)

Поздрави,
      Надя
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Как така "надявам се, че не е резултат на неразумно управление на банката" :) ..разбира се че това е причината! То нали ако при правилно управление на банката банкрутирам - ще рече по добре да забравя за покера, явно не ме бива :)
      Но, както казах в един пост по рано - за пари си имам работа (засега :) ), така че за момента целта ми е просто да подобрявам играта си, пък каквото стане... за моя радост все по често, дори отпадайки от турнир, гледайки ръката с която съм отпаднал съм доволен. Правилно отиграване - липса на късмет :) ...е, спорадично пак има момента с овър-плея, но все по рядко... особено последния път ми се случи дори да хвърля чифта попове, при асо на флопа и рейз :)
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Здравей народе :) Дойде деня да постна и първия положителен пост ;)

Ха да са ми честити париците, че и билета за 2-я етап :) което всъщност е по ценното :s_biggrin:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Радваме се много за успеха ти - дано после да можеш да публикуваш снимка с новата кола ;)

Успех!
      Надя
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Хей Cyberius!

Поздравления! Желая ти още много успехи и следващия път да пишеш за първо място!

Поздрави,
      Деси
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Деска, земи пожелай по искрено това с Джинито, че май пожеланията ти не са за изхвърляне :)

---------------------------------
      Dear Cyber777,

You finished the tournament in 1st place. You qualified to play in Tournament #329010003 and are automatically registered for it. See Tournament #329010003 Lobby for further details.

If you choose to unregister from this tournament your account will be credited with T-USD 11.00. Tournament US Dollars can be used to buy into any tournament. Visit our web site at http://www.pokerstars.com/poker/tournaments/ for more details.

Congratulations!
      ---------------------------------

Очертава се другия уикенд в 2 сериозни турнира да се пробвам (това горе е за 250К гарантирания с вход 11$) :s_biggrin:
    • stoqnowa80
      stoqnowa80
      Начален
      Ако може да ми кажете как се купува билет за този турнир с ламборджинито тъй като съм нова :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от stoqnowa80
      Ако може да ми кажете как се купува билет за този турнир с ламборджинито тъй като съм нова :)
      Повече информация за това как да спечелиш билет за турнира и линк към страницата на PokerStars с детайли за промоцията можеш да намериш в нашата новина.

@Cyberius: Браво! Пожелавам ти много успех през уикенда! После ще чакаме да почерпиш за успехите ;)

Поздрави,
      Надя
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Я аз да си се похваля - докато новината "топла" :) Взех си билетчета за още 2 от седмичните финали за колицата - демек вече имам и за 3-те оставащи! :s_biggrin: Надявам се все с един да стигна и до Гранде Финале! :s_biggrin: Пък ще се похваля пак! :s_biggrin: :s_biggrin:
    • 1
    • 2