Всички 5 опита за теста

• buxer4o
      buxer4o
      Начален
      Здравейте минах всички 5 оита и неможах да го мина този тест. Сега какво да правя. Помогнете
  • 10 отговора
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Отваряш си една биричка и животът продължава без начален капитал от PokerStrategy.com.
      Можеш да събираш точки и като депозираш собствени средства.
    • buxer4o
      buxer4o
      Начален
      ами неможе ли от лаптопа да си направя друг асс и да ми кажете отговорите :D
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      требе ти 2-ри е-маил само. Аз първите 5 опита ги профуках като пробвах с мой знания без да чета статиите
      направих си 2-ра поща която сега се използва изцяло и само за покер така си намалих малко трафика в другата поща и всичко ми е по организирано.
      Първо прочети статиите понаучи малко и тогава седни да играеш ако ги вземеш просто ей така ще ги загубиш за максимум месец
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей buxer4o,

Добре дошъл в нашата общност.

Съжалявам, че не си успял да преминеш нашия тест. Пиши обаче на отдела за обслужване на клиенти на тази страница, за да могат колегите да ти предложат алтернативи.

Имай предвид обаче, че не е разрешено да имаш повече от една сметка при нас, тъй като това е в противоречие с нашите правила и условия за ползване. И така, вместо да си помогнеш, можеш да си навлечеш неприятности.

Поздрави,
      Надя
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Само една имам, другата която беше на друг е-маил не и знам дори и паса и не я ползвам въобще а и не бих почнал. Всичко свързано с покера ми е на е-маила към тази сметка. Другия е за фейсбук и всякакви други простотии без покер. Ако е нужно ще кажа е-маила да изтриете другия аккаунт, с които не успях с теста.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от pokerspike
      Само една имам, другата която беше на друг е-маил не и знам дори и паса и не я ползвам въобще а и не бих почнал. Всичко свързано с покера ми е на е-маила към тази сметка. Другия е за фейсбук и всякакви други простотии без покер. Ако е нужно ще кажа е-маила да изтриете другия аккаунт, с които не успях с теста.
      Добре ще е да затворим тази сметка :)

Пиши моля те и ти на отдела за обслужване на клиенти, за да могат колегите да я затворят.

Поздрави,
      Надя
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      не ми дава да ти изпратя лично съобщение и като вляза в твоя или моя профил ми показва че съм сребро, а съм бронз(ако може да ми се обясни защо)
      ако трябва ще постна е-маила тук
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Не бяхме приятели досега в Общност, затова не можеш да ми пратиш съобщение. А за статуса - за съжаление отнема известно време (понякога дори месеци), докато информацията в секцията Общност се актуализира, понеже е на различен сървър.

Иначе аз имах предвид да пишеш съобщение на съпорта ни на тази страница. Те ще могат да затворят сметката ти :)

Поздрави,
      Надя
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      писах на теб сеа ще драсна и на съпорта
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Тогава ще го оставя на колегите, не искам да им се меся в работата, че после ще ме бият ;)

Поздрави,
      Надя