Наглост до безкраи

• magiosnica
      magiosnica
      Начален
      Как може да ми звани някои от саита ви по телефона докато съм на работа,да му обяснявам че момента не е подходящ,а тои да казва"не не на момента трябва да отговорите".
      Това е безобразие и ще се постарая ж форумите на другите саитове да го разберат.
  • 12 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей magiosnica,

Съжалявам да разбера, че ти е бил отказан началния капитал от $50, но най-вероятно колегите, които взимат тези решения са имали причина за това.

Обикновено колегите, които правят телефонните проверки питат дали е удобен момента и ако не е се обаждат по-късно в удобен за потребителя час и едва ли са ви казали "не не на момента трябва да отговорите".

Поздрави,

Станислав
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Това наистина е безобразие ако ми кажат че на момента трябва да отговоря ще му тегля една хубава българска
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      хахаа честно казано не вярвам хора от екипа на PokerStrategy да се държат така. Спомням си, че по-рано имаше и нападки, че отдела, който звъни по телефона искат да се потвърди паролата, а беше отречено от комюнити мениджърите, че съществува такава процедура...

Склонен съм да вярвам че magiosnica лекинко преувеличава...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

Съгласна съм, че би било безобразие, ако има такава практика, но мога да ви уверя, че процесът е така направен, че дори самите потребители могат да посочат при нас кога е удобно да им позвъним отново. Така гарантираме, че имат възможност да говорят и че телефонната проверка не би била неуспешна поради ангажименти от страна на клиентите.

Освен това ние държим изключително много на качеството, така че то се проверява редовно и такива обаждания са, реално погледнато, невъзможни :)

Поздрави,
      Надя
    • magiosnica
      magiosnica
      Начален
      При всички положение обаждането беше точно такова,но като гледам бързите отзиви и коментари по темата съм сигурна че инцидентно.Саита е хубав и ми е препоръчан, и изобщо нестава въпрос за някакви 50$,сигурна съм че ще ми е от полза.
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      Обслужването е отлично ... На мен сами звъняли 2 пъти и от англиската общоност и от българската и бяха доста любезни :)
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      За някои може да е отлично за други не. И те са хора и те бъркат , такива теми са излишни :) :) :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Tancuvai и останалите,

Съгласна съм, че всички сме хора и правим грешки. Не правим обаче грешки, където поставяме своите потребители в неудобна ситуация по телефона. Запозната съм с качеството на работа на отдела и знам, че подобно нещо не се е случвало и няма да се случи.

Когато бонусът бъде отказан се започват грозни нападки във форума, които нямат нищо общо с истината и това подвежда много от нашите нови членове, което ние няма да толерираме. Професионализмът на моите колеги както във форума, така и по телефона, винаги е бил и ще бъде на ниво.

Ако колега направи някоя грешка - тя няма да е искане на паролата при никакви обстоятелства , нито пък ще е настояване за моментални отговори, когато клиентът съобщава, че е зает. Грешка, която би могло да се допусне - би била "добро утро", а по това време вече да е 13:00 часа.

Поздрави,
      Деси
    • rivcata
      rivcata
      Бронз
      Мен ме заплашваха и ми говореха мръсотии :f_frown:

Шегувам се, разбира се :)
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      чесно казано това с телефона е малко прецакващо ... На един познат му отказаха бонуса защото не отговори на един или два въпроса а на мене ми искаха само лична карта, явно е въпрос на късмет.
    • lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      На мен не са ми званяли, реших теста, изпратих снимките и всичко си е по реда му както е описано навсякъде. За 2 дена ми преведоха началния капитал без проблем, за което много им благодаря. Изключително любезен персонал.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от lmfaonelo44
      На мен не са ми званяли, реших теста, изпратих снимките и всичко си е по реда му както е описано навсякъде. За 2 дена ми преведоха началния капитал без проблем, за което много им благодаря. Изключително любезен персонал.
      Радвам се много, че сподели за своя опит с нас и ти пожелавам много успех на покер масите!

Поздрави,
      Надя