Регистрация/Начален капитал

• Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      Здравейте,
      Ще помоля за отговор на следния въпрос.
      Един път създал профил и объркал пет пъти теста, имам ли право да създам нов профил и да опитам пак? Ще бъда благодарен на отговор и по всяка вероятност ще последват още въпроси.
  • 16 отговора
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      Държа да отбележа, че не става въпрос за получаване на начален капитал за втори път. Питам принципно
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Daradudai,

Ще се опитам да ти отговоря принципно: Създаването на втора сметка при нас не е разрешено.

Ако се случи, че не успееш да преминеш теста и от петия път, можеш да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ. Тогава колегите ще могат да предложат алтернативи, в зависимост от ситуацията.

Поздрави,
      Надя
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      Така сега да говоря за конкретния случай. Регистрирах моята приятелка за първи път и естествено тя обърка 5 пъти теста. Последваха нови две регистрации на третата от които тестът беше преминат успешно с малка помощ от мен, която се състоеше от "помисли пак" или "да това е вярното". След като подаде докумтенти и изпрати снимки, отделът и се е обадил и и е задал въпроси свързани с играта. Тя е слаб играч и не е отговорила съвсвм както трябва да са нещата, но все пак е показала знания за играта. Без значение, сметката и не беше удобрена и след разговор с мен и администратора Ivan, той ми обясни, че дори и да създаде нов профил и да мине теста успешно отново, самоличността и няма да бъде удобрена. Прочетох всички "Правила за ползване" и няма секция в която да се обясни, че лице, което не е получило начален капитал няма да получи ако веднъж не е удобрено. Питах първия въпрос не случайно, понеже има друга секция, в коят се казва, че не може дадено лице да се регистрира втори път. Вашият отговор беше че не може да се създаде нова сметка, а на нас такава не ни трябва...Цялата ми мисъл е - ако приятелската ми се регистрира отново, премине теста, ипрати снимки и покаже достатъчно добри знания за играта, какъв е проблема да получи своя капитал? Иван каза, че няма смисъл да задавам повече въпроси и че приятелката ми янма да получи капитал дори и при създаването на нов профил. Според мен не е справедливо и лично не виждам проблема. Съжалявам ако не съм прав и занимавам и вас със проблема (ако въобще е такъв), но съм длъжен да защитя правата на близките си.
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Според мен не е справедливо и лично не виждам проблема. Съжалявам ако не съм прав и занимавам и вас със проблема (ако въобще е такъв), но съм длъжен да защитя правата на близките си.

Въпреки глупостите които вършите, ще позволиш ли, хората дето раздават парите, да имат право да решат на кой да ги дадат и на кой -НЕ!?

ПС
      Толкова ли е трудно да се разбере, че това е за тях инвестиция!
      Очакват с тия 50$ да се умножиш и многократно да ги превъртиш(за да има много реик, %от който залата плащана сайта), а не да ги загубиш за 1-2 дни..
      Какъв е смисъла да ги дадат на някой, дето не знае правилата? От него полза за училището няма, както и от такива дето са харизали бонуса си набързо и искат пак!
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      А нали се сещаш че те само от реклама ги изкарват многократно? И не виждам как с моите думи ги карам да си вършат работата по един или друг начин. Казвам ситуацията и питам дали е справедлива до момента и дали може да се промени. Каде ти беше смисъла в коментара?
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Нямам нерви да ти обяснявам какъв е смисъла, щом не си разбрал до сега...
      Нека от сайта се занимават с теб, те са по учтиви. ..
      Так си губех времето да препоръчвам приятели и да им помагам за бонуса и за документите и на края ги изплющят за 1-2 дни - ни за мен нещо остава ни за ПСтратеги...

Редактирано от DessiP
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      Та значи ти си си помагал на приятели и те са взели бонуса :| Интересно
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      ****** Може и да съм, но поне съм откровен пред хората. За теб...ти си знаеш.

Редактирано от DessiP
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      Аа да! След тези ти думи според правилата за ползване, имат право да ти изтеглят сметката :|
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте всички,

Моля да се въздържате от нападки един към друг. Предварително благодаря!

@ Daradudai,

Според правилата ни за ползване - членовете ни нямат право на повече от една сметка. Според това правило ние няма как да позволим на потребител да си създаде нова сметка и да се пробва отново, пък било то и вече със собствени знания.

Бонусът се дава на хора, които показват интерес да се учат и отделят време да прочетат няколко кратки статии. Бонусът не се дава на хора, които си създават много на брой сметки. Тези хора вече официално са нарушили нашите Правила и условия за ползване.

Не съм сигурна какво точно не е ясно. Втора сметка означава - пряко нарушаване на правилата. Приятелката ти може да е пълноправен член, но със собствени средства: цък.

@ jikev,

Как точно си помагал на своите приятели за бонуса?

Поздрави,
      Деси
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      Добре, аз казах каквото имам да казвам. От там нататък Вие като "хората дето дават парите", разбира се сте в пълното си право на последна дума. Съгласен съм че не е нормално създаване на втора сметка от същия човек, но препоръчвам за напред, създадена сметка, на лице неполучило бонус, да може да се използва на друг профил. Не знам до каква степен това е съвместимо със самата система, предлагам го за да няма после други хора, които Ви занимават със същия проблем.
      Благодаря за отделеното време =)
      П.С.: Да допълня, че съм сериозен за нарушението на правилата за ползване от страна на потребителя "jikev"
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      Съжалявам, че пиша отново, но се разчетох из форума и попаднах на една публикация от администратора "Nadiq":

"Добре ще е да затворим тази сметка

Пиши моля те и ти на отдела за обслужване на клиенти, за да могат колегите да я затворят.

Поздрави,
      Надя "

Това означава, че сметка може да бъде закрита...=>
      Създавайки нова потребителя има една сметка=>
      След като бонус не е получаван, може да бъде получен?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет Daradudai,

Предлагам да приключим темата. Сега ще ти кажа две неща, които трябва да сложат край на дискусията.

1. Няма да променим това правило - една сметка. Имате право на 5 опита (понякога може да пишете на отдела за клиенти, ако ги изчерпите и да видите алтернативи). Тези 5 опита трябва да са направени от собственика на сметката. Успешният да е от самия него. Ако иска, за теста да учи в група, но сам да си го решава, без даване на отговори. Една сметка и не плануваме промени.

2. Проблемът ти с jikev и личната кавга между вас - няма да се толерира и отправям официално предупреждение и към теб и него. Относно неговата помощ с бонуса, никъде не е написал черно на бяло, че го е решавал той, а да не говорим, че вече не един път казах - това е работа на отдела за сигурност и не касае теб, а форума не е основният източник за информация на отдела за сигурност. Не превръщай своята злоупотреба в атака срещу останалите. Има хора, които си знаят работата и си я вършат. Благодаря ти за загрижеността.

Поздрави,
      Деси
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от Daradudai
      Съжалявам, че пиша отново, но се разчетох из форума и попаднах на една публикация от администратора "Nadiq":

"Добре ще е да затворим тази сметка

Пиши моля те и ти на отдела за обслужване на клиенти, за да могат колегите да я затворят.

Поздрави,
      Надя "

Това означава, че сметка може да бъде закрита...=>
      Създавайки нова потребителя има една сметка=>
      След като бонус не е получаван, може да бъде получен?
      Тази ситуация е съвсем различна. Потребителят беше предупреден, че няма право на две сметки и го посъветвахме да пише на отдела, за да не си създаде неприятности. Не е получил два бонуса или два шанса, и не е решавал теста на приятелката си.

Моля да прекратиш дискусията, защото ще сметна следващите ти публикации за спам. Вече ясно ти заявих - злоупотребил си, засечено е черно на бяло, никой не може да ти помогне. Моля да не намесваш трети лица, защото техните сметки са конфиденциални и ти определено не си упълномощен да ги разискваш.
      Никой тук не е третиран по-различно от друг, има различни казуси и различни решения, твоето не подлежи на повече дискусии. Ако проиятелката ти иска да играе, нека депозира. Ще има същите права.

Поздрави,
      Деси
    • vladoff87
      vladoff87
      Начален
      Ок и аз да си задам тук въпроса, защото е косвено свързан с темата (макар и вече да го направих в представянето). Видях ви рекламата, кликнах, реших теста от 2рия път сам (трябва ли да го подчертая :D ), когато дойде време за проверката на идентичността си сканирах личната карта отпред, макар всичко, което да се изисква да е "веднага щом потвъриш възрастта си и детайлите, които си регистрирал при нас чрез проверка на самоличността." което май се потвърждава от скана. Та въпросът ми е защо не бях одобрен и това крайно решение значи ли, че няма да ги видя тия 50$? ;p
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей vladoff87,

Проверката се извърша по определени изисквания за изпращане на документ, потвърждаващ самоличността ти.

Ако не си бил одобрен за бонуса, тогава трябва да си получил съобщение от нас. Провери e-mail-а си и/или личните съобщения тук в сайта.

Относно решението на отдела за сигурност: тъй като въпросът ти касае пряко личната ти сметка при нас, имай предвид, че не работим с клиентски сметки във форума и е най-добре въпросът ти да бъде отнесен до отдела за обслужване на клиенти. Към колегите от този отдел можеш да се обръщаш и за други въпроси, касаещи сметката ти.

Благодаря за разбирането!

Ако имаш други въпроси, с които можем да ти бъдем полезни тук, не се колебай да питаш!

Поздрави,
      yolov