Експлойт

• Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      Здравейте =)
      Бих желал да попитам какво се случва с потребители, които успешно помагат на приятели да минат теста, при които същите тези приятели получават начален капитал? В момента визирам потребителя "jikev". Според условия за ползване:

2.6 The transfer of answers of the quiz to third parties is not allowed, as well as publishing the answers in any way, e.g. in forums, blogs, via instant messaging services and can result in the exclusion of the User according to clause 4.

Доказателствата се базират на думи, изречени от същия този потребител.
  • 42 отговора
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Хейтърче ще дойдеш и ти ми се чини ...
      Какво те бърка този или онзи...
      Аз също помагам на хора да си вземат теста и то без да са тракнати през мен:
      Организирам семинари, правя брошури, давам частни уроци, обяснявам (!) къде е злоупотребата ... :D
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      Да кажем че се заяде с мен =) око за око ...
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Детски изпълнения
      Ми да му закрият акаунта тук и ти да живееш в душевен мир, колко му е
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      Наистина са детски изпълнения, но той ми трагна със злоба за неща, които самия той прави :| едно от работите които най-много мразя
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      по вашата логика неска като един авер седна с 6 долара на една маса и остана с 3.10 ми писа в скайп за помощ и седнах да му гледам масата и му казвах кво да прави и с малко късмет стигна до 15,10 се едно съм играл с неговия бонус ли излиза. Стига с тия глупости тука сме за да си помагаме не да си пречим
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      Става дума за всямане на начален капитал. Чети малко...
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      Иначе може да отвориш тема "минути за реклама" :D
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      разбрах че е за помагане в теста на същия човек на когото помогнах на масата му помогнах и с теста. Авер ми е и когато мога му помагам
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      Ами практически и ти си в нарушение, и авера ти :| На моята приятелка за това не и дадоха 50 долара. Защото съм помогнал с теста. А аз практически помогнах на 11-тия и опит
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      имаше и късмет човека не съм чак толкова добър иначе немаше да играя на нл10 а поне на нл200, просто той се хвърли на нл20 за да изпробва как е въпреки че практикува повече снг, но си помагаме аз на него други по добри от мен ми помагат на мен с хора които сме на 1 ниво си обсъждаме ръце интересни ситуации. Мъчим се да си подобряваме играта а не да се плюем че некой помогнал с некой др въпрос в теста
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      Може да свуча като лапе но - плю се срещу мен, плюя и аз. Стоя зад доводите си горе
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Помощта в теста е класическа "мечешка услуга".

Все пак целта му е да провери покер познанията на дадения потребител. Неспособността на някой да се справи с теста гарантира провал на покер масите. Рано или късно.

Добре е да разберете, че теста няма единствено за цел да "пречи" на потребителите да получат началния си капитал... ;)

Поздрави,
      Ники
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      тя е в нарушение защото нямаш право на повече от 1 ацц. Нема значение 50$ не са важното в този сайт а това което можеш да научиш
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      И аз това казах на админите. Оказа се че няма право на повече от една сметка, а не профил
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      Профила от който пиша сега ми е втория и преди да ми дадат капитал попитах дали е проблем. Не е
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Ники не винаги е така защото за да решиш теста ти трябва преди това да избереш стила си на игра дали ще си кеш коя стратегия дали ще си турнирен снг или мтт. А приятелит ми не си беше избрал стил попълни тест за кеш но по принцип видя снг-тата и си ги хареса тях и практикува тях. Това е може би единствената грешка на покерстратеджи, че теста е за определен стил а младите играчи не са ориентирани кой вид ще им пасне най-много.
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      Прав си. И аз не виждам проблем в помагането, най-малкото защото няма да оставиш 50 долара на пълен невежа. Но се обосновавам на техните правила..
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Daradudai,

Проверката за сигурност е на произволен принцип. Силно те съветвам да не се притесняваш за тези, които са помогнали на приятели и са извадили късмет тези приятели да получат бонуса. Това е работа на отдела ни за сигурност и техните действия и мерки не подлежат на обсъждане във форума или с потребителите ни, защото тази информация би могла да попречи на работата им.

Както казах, втора сметка и злоупотреба, засечена от отдела ни за сигурност не подлежи на обсъждане.

@ всички,

Какво искате да кажете, че помагате на приятели? За всички вас е ясно, че решаването на теста от вас самите на добра воля, в името на приятелството ви е - пряко нарушение на правилата ни! Ако им помагате да усвоят материала и САМИ да се справят с теста, не се счита за нарушение.

@ pokerspike,

Мисля, че всички имат време да разгледат и да решат кои формат да си изберат. Разбира се, дори след минаването на теста, никой не е казал, че трябва по тази стратегия да играят. Има и статия, която им помага да решат и е с Начален статус: виж тук. Който наистина иска да разгледа сайта, има възможност и ресурси да определи какво да си избере. Може дори да пусне тема във форума. Дали сме право на хора с Начален статус да пишат все пак.

Поздрави,
      Деси
    • Daradudai
      Daradudai
      Бронз
      Приятелката ми се отказа и помоли и мен да не се занимавам, но не исках да оставя въпроса не разискан. Аз нямам против проверките на отдела Ви, напротив. Наистина виждам че правите всичко възможно за защита, но при положение че има нарушение и доказателство, защо не е възможна и санкция?