теглене покани приятел

• miken8716
      miken8716
      Бронз
      Здравейте!
      Вчера събрах необходимите 50$ от услугата покани приятел.И сега мисля да си ги дръпна към Moneybookers.Въпросът ми е следния в МБ валутата ми е на BGN a не в US (дали ще има проблем или се преобразуват валутите автоматично).Другото което искам да питам е не сам въвел никаква дебитна карта в МБ и трябва ли да си въведа картата ( VISA Electron) и ще мога ли да си дръпна 50-те долара в моята виза чрез МБ.Ако може някои да ми обясни как точно седят нещата защото не сам много добре запознат и не искам да правя всичко на сляпо.Мерси :)
  • 25 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей miken8716,

Няма да имаш проблем заради валутата, ще ти бъдат обменени във валутата на сметката ти. За допълнителна информация за сметката ти и опциите за теглене на пари, моля да се консултираш с MB. Дори и някой член да те посъветва, никой не може да знае какво точно е състоянието на сметката ти и единствено екипът на МВ ще може да ти даден конкретен и точен отговор.

Поздрави,
      Деси
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Здравейте!

И аз имам едно въпросче относно "Покани приятел". Та когато се регвах, препоръчах сайта на един другар, той въведе мойто име, получи си капитала, но заради лошо управление на банката го загуби. Както и да е, гледам, че е събрал достатъчно точки, за да получа 10$. Пише, че за да тегля, трябва да имам още 40$. Кофтито е, че нямам много приятели да играят покер, та затова малко се съмнявам дали ще успея да ги изкарам тия 40$.

Е, какво мога да правя с тези 10$ сега?

Поздрави!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Kostadin86
      Здравейте!

И аз имам едно въпросче относно "Покани приятел". Та когато се регвах, препоръчах сайта на един другар, той въведе мойто име, получи си капитала, но заради лошо управление на банката го загуби. Както и да е, гледам, че е събрал достатъчно точки, за да получа 10$. Пише, че за да тегля, трябва да имам още 40$. Кофтито е, че нямам много приятели да играят покер, та затова малко се съмнявам дали ще успея да ги изкарам тия 40$.

Е, какво мога да правя с тези 10$ сега?

Поздрави!
      Можеш да си ги пазиш на сметката ти ;)

Това, разбира се, е в кръга на шегата. За съжаление е изискване на самите покер зали, към които може да се тегли, че минимумът е $50.

Щом нямаш приятели, които играят покер, защо не опиташ с непознати? Можеш да слагаш нашите банери или RSS feeds със своя линк по форуми, в блога си (ако имаш такъв) и т.н. Така ще натрупаш лесно още $40 :)

Всички материали са на страницата ни Покани приятел.

Поздрави,
      Надя
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Мерси за отговора, Наде! Ще мисля в тази насока :)
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Вече 4-ти ден чакам парите от ТАФ да се трансферират в МБ.Ако може някой да ми каже на него след колко дни са му пристигнали...нямам тарпение :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от miken8716
      Вече 4-ти ден чакам парите от ТАФ да се трансферират в МБ.Ако може някой да ми каже на него след колко дни са му пристигнали...нямам тарпение :D
      Здравей,

Плащанията от програмата Покани приятел могат да отнемат до 8 работни дни, затова те моля за още малко търпение :)

Знам, че чакането е неприятно, но си струва :)

Поздрави,
      Надя
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Този който ме научи да играя покер ми каза "Ако нямаш търпение по-добре не започвай да играеш" ! Все още работя по въпроса :tongue: Мерси за отговорите Надя :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от miken8716
      Този който ме научи да играя покер ми каза "Ако нямаш търпение по-добре не започвай да играеш" ! Все още работя по въпроса :tongue: Мерси за отговорите Надя :)
      И на мен все ми повтарят: Търпението е добродетел. Но изисква време!

Успех с култивирането! ;)

Поздрави,
      Надя
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Вчера пуснах заявката за париците и гледам днес парите са дошли в МБ акаунта ми.
      Благодаря за което!

Не прави добро впечатление констатацията Ви:
      "За съжаление е изискване на самите покер зали, към които може да се тегли, че минимумът е $50. "

Да, доста зали имат такова изискване, но има и без ограничения, като бет365 или пък мънибукерс, към които можеш да си дръпнеш и 1€(т.е. да направиш депозит там).

Та редактирайте си текста!
      Не върви на сериозен сайт като Вашия, да се оправдавате с покер залите и несъществуващите им ограничения...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Изплащанията от нас са малко по-различни от един обикновен превод, за който важат същите условия, както за всички останали плащания. Затова и към нас има различни изисквания (за минималната сума например).

Ще предам вашата обратна връзка за намаляване на минималната сума за изплащане и ще ви държа в течение дали е възможно тя да бъде намалена.

Поздрави,
      Надя
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Не ме разбрахте явно...
      Нямам нищо против минималната сума- ако щете и 100€ я направете!
      Парите са ваши и ги давате по ваши условия, на който е съгласен!
      За мен не изглежда добре да се оправдавате със залите и техните условия.
      Това за 50$ си е Ваше условие и редно смело да си го заявите!

А не така:
      "Трябва да изтеглиш най-малко $50

Директно от тази страница можеш да прехвърлиш в своята покер сметка парите, които си спечелил от промоции или чрез привличането на нови членове.

Моля те не забравяй, че покер залите приемат преводи на стойност най-малко $50. Не можеш да теглиш по-малки суми. "

Не че и това не минава, но на мен ми изглежда зле, като знам, че не е истина!

Приятелска забележка, просто..
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Съжалявам, предположила съм грешно, че криткуваш не текста на нашата страница, а минималната сума.

Само че отговорът ми няма да се различава много от предишния. Дори и те да приемат преводи от други играчи, които са с по-ниска стойност, те имат различни изисквания към нас като рекламен партньор.

Поздрави,
      Надя
    • bubaaa1
      bubaaa1
      Бронз
      isteglih $50 bqh depoziral $23 i gi napravih $50 i gi isteglih oba4e gi nqma v hronologii i minali tranzakcii gi ima kato depozirani ot kartata mi $23 i iztegleni -$50 no gi nqma v kartata ve4e po4eti mesec a depozirvam i teglq ot 6 meseca (bila stanala gre6ka i re6ili da me reketirat tezi opt full tilt poker kak da igrae6 pove4e 6te vzema da spi4elq nqkva edra suma i te 6te mi kajat 4e e stanala gre6ka?
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Ти голяма сума си спечелил бе ДОНК :s_evil: станал си богат направо няма ли да почерпиш с тая голяма сума :f_eek:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей bubaaa1,

Грешки понякога стават и всеки един от нас може да се сблъска с такава. Сигурна съм, че ще си получиш парите и няма да изчезнат. FTP е зала, която има невероятен профит и няма никога да злоупотреби със свои клиенти. Това мога да кажа за всички зали, с които работим, защото ние добре подбираме своите партньори.

Виждала съм как мои клиенти на зала теглят по $50 или $ 500 000 долара на един път и ти гарантирам, че дори да теглиш $5000, пак ще си получиш парите.

Моля да пишеш на кирилица, това е част от правилата на форума.

@ miken8716,

Без да целя нещо повече от откровен отговор, мисля, че коментарът ти е неуместен. Парите са си пари. Хубаво би било членовете ни да имаха за цел изкачване на лимити, а не теглене на пари, но понякога се налага или ентусиазмът ни е голям и за момента това ни се струва най-правилно. Ако отидеш да си купиш нещо и то струва 10 лева, а ти имаш 9, дали ще ти го продадат? Ако е краят на месеца, а ти имаш само 10 лева, защото куп неща са ти се случили, дали $50 няма да ти помогнат? На мен ще ми и аз ще ги изтегля.

Намирам подобни коментари за неуместни, защото всеки си има личен живот и причини, които не са наша работа. Смятам, че ще се съгласиш с мен.

Поздрави,
      Деси
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Беше малко неуместно да признавам , но това просто го написах в кръга на шегата, извинявам се ако сам засегнал някои :)
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      We debited a random amount between EUR 1.01 - 2.99 from your following payment card. Please confirm this amount to verify your identity. This will enable you to use your payment card with Moneybookers.

Някой ще ми обясни ли откаде мога да видя точната сума за верифициране на Визата ми , защото със случаен опит не стана :(
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @miken8716

може да питаш служители от твоята банка или да пробваш още няколко пъти. Аз оцелих от 3-тия път. Трябва да разделиш това което виждаш като разход в лева на курса на еврото - имай предвид, че има 2 курса - купува и продава.
    • dancho032
      dancho032
      Бронз
      Мога ли да пусна парите от покани приятел да се превеждат направо към фултилт а не през мънибукар ?
    • 1
    • 2