А здравейте :D

• vladoff87
      vladoff87
      Начален
      Та казвам се Владо Василев, 23 м плд :D Преди известно време поцъквах покер, но впоследствие спрях, тъй като бях зает с други дейности. Днес си разцъквам из един тракер и попаднах на вашия банер и след 2рото попълване на теста, сега си чакам 50-те долара, за да започна. ;p а btw мерси за предоставения шанс да си пробвам уменията ;]
  • 13 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет Владо,

Добре дошъл сред нас! Радвам се, че си ни открил и съм сигурна, че съдържанието и общността ни ще ти помогне, стига да си мотивиран да се учиш. :)

Препоръчвам ти да се запознаеш с форума за анализ на ръце и активно да участваш със свои ръце, защото ще ти бъде много полезен.

Поздрави,
      Деси
    • vladoff87
      vladoff87
      Начален
      Аммм, no offence, ама вие не сте ботове, нали ;p
    • petrakow
      petrakow
      Бронз
      Първоначално публикувано от vladoff87
      Аммм, no offence, ама вие не сте ботове, нали ;p
      :D :D :D
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      не са богове.Намери човек които обаче не си е подобрил играта откак е влязъл тук (под влязъл се има предвид влязъл и учи не влязъл взел бонуса пропилял го за 2-3 дни и не е влязъл повече). Ако намериш 1 човек ако играеш в зала в която имам пари ще ти дам 5 долара на маса или чрез директно изпращане.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      :) pokerspike,

Това с прехвърленото на пари не е според правилата, ама на живо една почерпка може според мен.

Поздрави,
      Деси
    • vladoff87
      vladoff87
      Начален
      Амм, всъщност не казах 'богове', а 'ботове' и просто се пошегувах ;)
      Ок, сканирах си личната карта от едната страна на която пише егн-то, но "За съжаление ти не премина нашата проверка на самоличността и затова не можем да преведем началния капитал от $50 по сметката ти." Къде сбърках ?
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      сори виждаш колко часа съм го писал обърках се.
      Деси споко немаше да дам от начакния капитал които ми давате
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей vladoff87,

Не знам защо ти е бил отказан бонусът. Моля да се консултираш с отдела за обслужване на клиенти тук: цък. Колегите ще те посъветват, във форума на работим със сметки.

@ pokerspike,

Ставаше въпрос за Правилата на форума, трансфери и дискусии за такива не могат да се обсъждат чрез нашия сайт. ;)

Поздрави,
      Деси
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      е комарджия съм ко да направя а и все пак това е реклама за вас, че сайта е много добър.
    • vladoff87
      vladoff87
      Начален
      "А здравейте" и май, май ще ви кажа "айди чао" ... :(
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет Владо,

Какво те разочарова, та ни напускаш вече? Ако е бил началният капитал, винаги можеш да инвестираш лични средства и да се възползваш от материалите ни и да бъдеш пълноправен член.

Поздрави,
      Деси
    • vladoff87
      vladoff87
      Начален
      Не точно тоя прословут капитал, а причината, поради която ми беше отказан. Първо така и не получих мейл с изискванията, както други. Въпреки това пратих документ, удостоверяващ годините ми и всичко останало и в няколко последователни мейла получавам "Това по никакъв начин няма да повлияе на членството ти в PokerStrategy.com." и т.н и т.н. Когато питах каква е причината, отговорът беше, че се основавали на "Правила и условия за ползване.". Ок, прочетох ги пак, но не съм нарушил никое от тях. И накрая излиза "направи теста, дай линка на приятели, пък я получиш нещо, я не", без да могат да ми дадат един смислен отговор що аджеба са решили да ми откажат от съпорта. :evil:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей vladoff87,

Съжалявам, че не си преминал проверката! Изискването на лична карта и т.н. не е задължително, проверката може да бъде неуспешна още преди това.

Не могат да ти дадат отговор, защото трябва да предпазят системата ни за сигурност. Ако споделят с теб причината, застрашават процедурата, а ние не можем да позволим подобни злоупотреби.

Можеш да депозираш със собствени средства и пак да си пълноправен член. Това сме длъжни да споменем, защото е в интерес на всички, които все пак искат да се учат и развиват посредством материалите ни, от които ние не те лишаваме.

Поздрави,
      Деси