Pokerstars vs Full Tilt Poker въпрос

• tsdanchev
      tsdanchev
      Бронз
      Здравейте!

Реших да вкарам скромната сума от 10-15$ в един от тези два сайта(Pokerstars и Full Tilt Poker), но се колебая в кой точно. Във форума чета добри и лоши неща и за двата и се надявам в тази тема да събера достатъчно мнения за да реша къде да депозирам. Само ви моля да не коментирате колко малка е сумата, защото на този момент нямам възможност да отделя повече за онлайн покер.

Поздрави!
  • 6 отговора
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      И двете платформи са добри, харесвам ги еднакво.

Иначе ползвай безплатния капитал или се пробвай в покани приятел така по-бързо ще имаш добра банка ...
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      старса
    • PokerConsole
      PokerConsole
      Бронз
      Лично мое мнение е ,че софтуера на старс повече ми харесва отколото на фулл тилт,така че ти препоръчвам покерстарс.Ако играеш и турнири там определено има по-голям избор.

Поздрави.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей tsdanchev,

Добре дошъл сред нас!

С началния капитал от $50 можеш да играеш във Full Tilt. На тази страница са залите, където можеш да го получиш и така ще имаш поне банка, с която да играеш.

Поздрави,
      Деси
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Всичко е въпрос на избор. Играл съм и в двете платформи и моето предпочитание пък е фул тилт -> най-вече заради софтуера им, който е чудесно направен и определено е най-бързият на който съм играл някога покер :) Наистина като възможности за игра в старс има повече играчи съответно и повече турнири, което разбира се не означава, че фул тилт със своите около 60-110к хора онлайн (зависи от часовете) не предлага голямо разнообразие :)
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      ако искаш да ползваш стратегиите за банкрол мениджмънт покер старс наистина е по добрия избор заради турнирите с ниски лимити. От друга страна фул тилт ми харесва повече защото имат повече промоции да не говорим и за допълнителните бонуси от академията.