не изплатени пари 888

• KristiqnG
      KristiqnG
      Начален
      Тея от пасифика яко се шегуват с мен един пат сам теглил вече преди повече от месец пуснах да тегля 300$ отказаха ми ги защото сам бил правил трансври с други играчи искаха ми докумемти за самоличност пратих им ги пак пуснах да тегля и чакам 20 дена. :evil: :evil: :evil: Какав е тоя смотания саит някои имал ли е подобен проблем????
  • 6 отговора
    • osnovat
      osnovat
      Бронз
      и аз имам почти същият проблем преди 6 дни пуснах 200 $ да се изплащат по банков трансфер но парите все ми стоят в обработка колко време трябва да се чака потвърдил сам си личните данни преди месец но парите се си стоят в обработка ?
    • osnovat
      osnovat
      Бронз
      хем сам играл и сам направил доста игри с рейк а и няма как да им пиша на тоя чат защото е на английски
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

За съжаление единственият начин да проверите какво се случва, е да пишете на отдела им за обслужване на клиенти.

Дори и ние да им пишем, едва ли ще ни дадат повече информация, защото тя е конфиденциална и може да бъде споделяна само с притежателя на покер сметката.

Дано скоро да получите отговор!

Поздрави,
      Надя
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Може би съм късметлия но аз тегля от там към виза без никакъв проблем.Без да ми искат каквото и да било .Документи се изискават само ако сумата надвишава 5000 на месец.
    • Kalinimal
      Kalinimal
      Бронз
      Здрасти пичове,

Аз имах проблем, но си го реших. Ето какво трябва да се направи. В кешиар влизаш и от там даваш verify ID, след което ще получите съобщение дали са приели 2-та вида документи - лична карта и документ (фактура примерно). Ако сте изпратили само единия ви казват да изпратите и другия документ на точно определен мейл. Ако не можете да разберете дали сте пратили всичко както трябва просто си пуснете чат с някоя от девойките на съпорт, които са много отсивчиви :)
    • Kalinimal
      Kalinimal
      Бронз
      Разбира се, ако си депозирал през акаунта не задават въпроси :D