50$

• goshy17
      goshy17
      Бронз
      Здравейте вчера реших теста регнах се вав фуллтилт но нямам отговор от сайта ако трябва да им изпратя лични документи за да ги получа , моля по опитните да ми помогнат
  • 6 отговора
    • Igra7a
      Igra7a
      Бронз
      Според мен ако трябва да се изпраща нещо ще бъдеш уведомен по имейла
      . ..при мен беше така ;]
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей goshy17,

Ще преместя темата ти в раздела Въпроси - начинаещи :) В раздела Представи се можеш да отвориш нова тема, в която да ни разкажеш малко повече за себе си.

Сигурен съм, че дори и да не си получил имейл, си получил съобщение от нас: Провери на тази страница дали не сме ти писали вече!

Поздрави,
      Надя
    • vladoff87
      vladoff87
      Начален
      На мен не ми писаха, за да ме уведомят какви документи точно са необходими, въпреки това за да потвърдя възрастта си, сканирах личната карта и накрая ми отказаха бонуса. Така че u never know ;)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей goshy17,

Виждам, че си със статус Бронз, така че вече трябва да си получил бонуса си. :)

Поздрави,
      Деси
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Писах го в друга тема, но бе заключена до като творях...
      Поствам го тук, че язък ми за писането... ;(

Всеки ден излиза по една такава тема и се замислих - защо всеки препоръчан от мен си взима бонуса (стига да си го е поискал)?
      Мисля че намерих отговора...
      Аз взех бонуса преди 7-8 месеца. Време е да го тегля вече десеторно, само... ;(
      Та след като препоръчам някой, не го правя да му ползвам аз бонуса директно. Така си мислят организаторите и са прави!

Забелязвам че доста от оплакващите се, са взели бонуса, загубили са го и препоръчват някой ВЕРЕН приятел, дето не знае покер правилата...
      Та не може ли да се сложи ограничение:
      Загубиш ли парите, не ни препоръчвай! - от там идват злоупотребите...

Или за вас като за всеки бизнес, лоша реклама няма! ;)

Сигурен съм, че неофициално го следите това мое предположение... :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей jikev,

Благодаря ти за споделеното мнение!
      Истината е, че не всеки, който загуби бонуса, се опитва да злоупотребява. Не можем да сложим всички под един знаменател. Смятам, че ще се съгласиш с това.

Поздрави,
      Деси