Как да трупам strategy points?

• DvasilevD
      DvasilevD
      Бронз
      Здравейте,
      играя покер от близо година. Регистрирах се в pokerstrategy преди няколко месеца. Спечелих начален капитал от 50$ за Bet365 и започнах да трупам strategy points, но го загубих. Това не е толкова важно. Въпроса ми е следния. Как мога да добавя нова зала (например FullTiltPoker), за да трупам отново strategy points, понеже играя предимно в тази зала.
  • 3 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей DvasilevD,

За да трупаш StrategyPoints в друга зала, трябва да нямаш сметка (FTP не може, защото вече имаш такава). Може да си избереш друга зала от изброените тук: цък и да се възползваш от депозитен бонус. Условието е да нямаш друга сметка там.

Поздрави,
      Деси
    • DvasilevD
      DvasilevD
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор.
      Имам още един въпрос: Получих писмо от PokerStrategy, че съм спечелил втори 50$ начален капитал за FullTiltPoker. Много се зарадвах. В писмото пише, че няма допълнителни условия само трябва да въведа PlayerID- то си за FullTiltPoker в линка, който сте изпратили. Направих го но се съмнявам, че ще го получа капитала, тъй като вече имам регистрация в тази зала. Дали ще получа капитала или не? И ако няма да получа капитала ще остана малко разочарован и ще Ви помоля в такъв случай да промените mail-a, който изпращате, че всъщност има едно малко условие да нямате регистрация във FullTiltPoker.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей DvasilevD,

На произволен принцип се изпращат подобни промоционални бонуси, но както с всяка друга зала и тук, ти трябва да нямаш сметка във FTP, за да се възползваш от офертата, за да се тракнеш към нас, точно както при първия бонус.

Благодаря ти за споделеното мнение!

Поздрави,
      Деси