Лек Гаф .. моля за помощ ..

• Igra7a
      Igra7a
      Бронз
      Значи като се регнах тук и получих 50 $
      Внезапно и баща ми реши да се регне ... странно защо ли :Д ...
      както и да е след като изпратихме всички снимки необходими и мой и негови (тук в сайта нямаше никакъв проблем) от ТИЛТА решиха че е мулти акаунтинг и затвориха и двата акаунта .. а баща ми не беше се верифицирал още ..
      моят въпрос е може ли да се направи нещо ?
  • 6 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Igra7a,

Значи само ти си получил началния капитал, а баща ти още не е?

Мисля, че от Full Tilt Poker може и да се съгласят да отворят твоята сметка. Дори и да са затворили и двете засега понеже подозират, че е един човек, то поне едната сметка би трябвало да бъде оставена отворена.

А ако баща ти не е получил началния капитал, той може да си избере друга покер зала, за целта нека да пише на отдела за обслужване на клиенти на тази страница.

Поздрави,
      Надя
    • Igra7a
      Igra7a
      Бронз
      Вече имаше грешка при опита за 888 покер .. а за еверест не ми се мисли .. като им знам бъгавия софт .. не мерси .. еми явно това беше от мен с покера ... щом не искат да ми я пуснат ще им кажа да я затворят дано поне на това се съгласят ... изпратих им 15 писма с различни обяснения и 10 снимки с лични карти и какви ли не още документи .. даже май виждам бял косъм тука някаде от толкова разправий ..
      BTW искам да попитам като ми е спряна сметката в фул тилт и тука изкарам 50 $ от приятелите .. как мога да си ги получа ?
    • zebrahman
      zebrahman
      Бронз
      Интересно, баща ти сам не може ли да се оправи, че синът му тръгва да му решава проблемите...
      Яко. Вие си мислите, че тука ядат доматите с колците. И да "блъфирате" като хората не можете.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от zebrahman
      Вие си мислите, че тука ядат доматите с колците.
      Май си мислят, че ядат колците с доматите... :D
    • pseal
      pseal
      Бронз
      Не бвинявайте човека в измама, ако нямате доказателства за това.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Igra7a,

Съжалявам, че така се е получило със залата. Относно тегленето от програмата Покани Приятел, моля да посетиш тази страница: цък.

Ще помоля останалите да се въздържат от подобни коментари.

Поздрави,
      Деси