Къде да спамя за приятели

• rt123
      rt123
      Бронз
      Нямам си работа и реших да провам да правя малко реклама на ПС. Набързо ги направих 10 приятеля, обаче идеите ми за реклама се поизчерпаха.
      Даите някоя идея за международна реклама.
  • 10 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет rt123,

Как си "рекламирал" досега? Ако споделиш това, ще избегнем да се повтаряме. :)

Facebook?

Поздрави,
      Деси

П.П. Добавих "за приятели", че иначе беше малко "страшно" заглавието на темата.
    • rt123
      rt123
      Бронз
      Тъй като и други четат форума, нищо не пречи да се "повтаряме".
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет rt123,

Аз точно за това предложих да споделиш, та и останалите да се възползват. :)
    • rt123
      rt123
      Бронз
      Не искам да задръствам темата сега, не се чуствам сигурен в методите си, за да бъркам хората с тях :> Тука търся отговори, не въпроси ... плз
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      чесно казано и аз бих искал информация по темата. Пробвах Фейсбук безуспешно. От скайп 4 приятеля зарибих но само 2-ма минаха теста и на никой не му преведоха бонус. Чесно казано заради голямата реклава в "популярен българси торент тракер" (да не става реклама) ме съмнява да има хора които се интересуват от покер и да не знаят за сайта или поне да не са чували.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте,

Двете най-популярни и успешни методи за привличанена на приятели онлайн са:

1. Коментари в блогове, новинарски сайтове и други места
      2. Подпис в други форуми, в който пишеш
      3. Сайтове за безплатни обяви.

Иначе може и просто да споделите с вашите истински приятели и познати, съученици, колеги от университета :-)

Надявам се да съм помогнал.

Поздрави,

Станисалв
    • DonSimon86
      DonSimon86
      Бронз
      Влезте във всевъзможни групи във Facebook от рода на "искам 10000 човека да се съберем за еди какво си" и спамите на стените на групите.10 човека клъвнаха при мен като даже 2ма получиха бонуса и успяха да стигнат до 109 и 148 точки :f_biggrin:
    • rt123
      rt123
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Двете най-популярни и успешни методи за привличанена на приятели онлайн са:
      Станисалв
      Не знаех, че двете най-успешни методи са 3 : ))

1 Трият ги, или искат регистрация, след което те банват
      2 Като горното, но само в 30-40% от случаите. Когато става въпрос за покер обаче е *2
      3 То пък там ако си намериш и един човек ... "Вземи 50$, почасова работа от дома" хехех ако някои е толкова тъп да се върже на нещо такова във саит за обяви, то той гарантирано няма да мине изпита и т.н.

Ще пробвам това със групита въс Facebook tnx
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      абе от къде мога да си взема банерчето дето излиза в фейсбук само че на английски?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей tonyo90,

Може да използваш един от тези банери: цък. Когато искаш да изплаваш нещо на англ. език, просто смени езика на самата страница, горе в дясно.

Поздрави,
      Деси