Наслука!!! РИБОЛОВЦИ

• NWZION
      NWZION
      Бронз
      Здравейте,
      Kазвам се Петър и съм съвсем новодошъл в обществото на PokerStrategy.
      През изминалите 2-3 дена не спирам да разглеждам сайта, като никъде не открих тема за РИБОЛОВА :f_biggrin: :s_biggrin: :f_confused: :s_confused: :f_cool: :s_cool: .
      Именно, тук аз ще опитам да създам такава, като самият съм РИБАР запален още от най-невръстните си години бях едва 4-годишен, когато прадядо ми ме заведе за пръв път за риба и по този начин ми помогна да открия страстта си - РИБОЛОВА :D . Така или иначе след толкова години от-тогава до сега цели две десетилетия аз се фанатизирах по темата за риболова хахахахахах.
      И така моля всички Балъкчий :P , не до толкова запалени, като мен по риболова, както и тези луди рибари братя по хоби, пишете тук в тази тема можем да се лъжем колкото си поискаме - кой, кога, как, с КОЛКО ГОЛЯМО ОКО хахха риба е хванал.
      Като и разбира се ще обменяма таткити при различния вид риболов, предпочитани места за риболов и всичко останало, което ни хрумне.

Това е за сега от мен Поздрави и отново НАСЛУКА!!! ;]
  • 54 отговора
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      Двама рибари тръгват да се прибират и единия кани другия на гости:
      - Ела у нас да ударим по някоя ракия, да поговорим за риболов...
      - У вас не става - кухнята ти е толкова тясна, че в нея не може да се говори за риболов.
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      Двама в леглото. Звъни телефонът. Жената вдига, говори малко и казва:
      - Обади се мъжът ми. Каза, че е с теб за риба.
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      Двама рибари си седели и ловили. По едно време единия отишъл да пикае някъде из храстите и като се върнал другия бил нагазил до кръста във водата и гледал унесено с блажена физиономия.
      - К'во става бе? Кълве ли?
      - Шшшшшът! Смуче. . . .

:D :D :D
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      Срещат се ловец и риболовец, риболовецът се хвали:
      -Хванах толкова голяма риба, че от опашката й направих метла и жената още мете къщата.
      Ловецът:
      -Аз пък отидох на лов и застрелях един елен и не щеш ли се показа горският.За да не ме окошарят дигнах пушката и го застрелях.Изкопах един трап и таман да го закопая хоп двама цигани.Не ми остана нищо друго-дигнах пушката и ги застрелях.Таман да ги зария и тях и хоп един рейс пионерчета.
      -И к'во стана?-пита риболовецът тръпнещ в очакване.
      -Намали малко от рибата щото ще застрелям и пионерчетата-казал ловецът.
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      Ей тоя не е по темата ама ме разби хахахахаа.

Това може да се случи на всеки! Две каси бири в петък вечерта нападнали двама мъже и им взели заплатите.

:D :D :D :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Добре дошли и от мен, риболовци! Ние тук сме свикнали с онлайн риболова, но ще е хубаво и малко офлайн опит да се обмени! :)

• NWZION
      NWZION
      Бронз
      Здрасти Деска, я кажи ти досега на риболов ама офлаин ходила ли си :P
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Ех, как да не съм!! Много обичах да ходя за риба, ама откакто пораснах, нямам толкова време или пък не съм искала достатъчно силно?

Като малка ходех с баща ми и той доста време ме учи как да мятам на реката, а да не говорим колко често му се случваше да се катери по дърветата да отплита кукичката. :D

Ама след време му хванах цаката и се научих не само да мятам, ами и да хващам, а имаше един период, в които майка ми и беше дошло до гуша от чистене на риба и ми казваше: "Каквото си уловиш, ще си го почистиш, че и сготвиш!!"

Поздрави,
      Деси
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      Явно желанието не е било достатъчно хехех, искам да ти кажа, аз колкото повече пораствам толкова по-голямо удоволствие от риболова изпитвам, знаеш как е палатки, ел генереаторчето на нафта да ни свети на масичката да не разливаме бирите и ракията хахах салати, а и има ли риба това вече е допълнението. Тогава се напиваме още-повече :D . И си създаваме още един повод за събиране - изяждането или по-скоро изпиването на улова хахахахха
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Добре си изкарвате вие. :s_cool: За съжаление в Гибралтар нямаме такива сбирки. :( Ще трябва да предложа на колегите да си организираме нещо в испански земи.
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      ХАХа, абе да ти кажа не си изкарвам кой знае колко добре вече, :D и аз не живея в България, а това е едно от нещата, които ми липсват най-много :s_cry: хехх
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Случайно да знаеш добри риболовни местности из южната част на Испания? Не броим Средиземно море или Атлантика, че като си пийне екипът, да не ни изяде някоя акула по погрешка, че колегите само онлайн знаят как да се борят с тях.
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      Ами всъщност не знам, но веднъж като бях за риба на Дунава срещнах един рибар българин,който живее в Испания и той ни разказа как ходел за риба по разни испански водоеми и използвал за стръв 2-3 килограмови шарани :D :D :D , значи като ти казвам това в думите ми няма и ни най-малка наченка на рибарска лъжа просто така ни каза Човекът, който видимо беше заможен оборудването му беше скъпо, сонар даже си имаше който не беше никак евтин тогава хахахах 2-3 килограмови шарани за стръв голям смях падна хехехе.

А между това имам един много голям приятел, който живее в Малорка от около 4 години
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Той ще да е ловил бебета китове или други големи "неща", а водоемите трябва да са били атлантически. :D
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      хехех знаеш ли ......

пък и може всичко да е било плод на преувеличаващата му рибарска фантазия хахахаха.

Ти от колко време живееш на това интересно място?
      И още по-вания въпрос заради работата ли се озова там или стигна до практичното решение че в България няма много много пътища по които да поеме малд човек
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      АААА сиктир!!! преди малко чух сирените на пожарни автомобили аз сега вече видам огромен пожар от терасата си на близкия хълм тук на острова бре много голям пожар имаме тука.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от NWZION
      хехех знаеш ли ......

пък и може всичко да е било плод на преувеличаващата му рибарска фантазия хахахаха.

Ти от колко време живееш на това интересно място?
      И още по-вания въпрос заради работата ли се озова там или стигна до практичното решение че в България няма много много пътища по които да поеме малд човек
      Работя в тази индустрия от няколко години и Гибралтар е най-подходящото място. :) Тук съм от година и половина. Ти къде живееш?

Първоначално публикувано от NWZION
      АААА сиктир!!! преди малко чух сирените на пожарни автомобили аз сега вече видам огромен пожар от терасата си на близкия хълм тук на острова бре много голям пожар имаме тука.
      Надявам се никой не е пострадал? :(
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      Аха, ясно.

За момента съм в Гърция, но преди зимата да ни е връхлетяла имам надежди да замина за Норвегия.

Искам да ти кажа пък и не само на тебе Гърция е една долна отвратителна, държава, колкото ние българите сме мързеливи теа тука са поне десет пъти повече освне това са напълно некадърни и с голямо самочувствие - това не е субективна характеристика от 5000-10000 ръце :D , а напротив тук съм за около 12-13 път почти цялата страна съм обиколил и искам да ви кажа пак Гърците са големи ГОВЕДА ха.
      Сега ще дам един пример: преди три месеца и половина най-накрая успях да разбера как мога да се снабдя с постояннен кабелен интернет, който ми трябва много, след това отидох в столицата на острова и съвсем по изисквания ред за ТУК не стана от първия ден така че отидох и втори път, сега в Гърция интернет прекарват тяхната Национална Телекомуникационна Компания абее БТК все едно. След 1 тон ненужни документи, които ми искаха да си изготва отидох в един от офисите да изготвим най-просто договорче, така и стана след часове хахах висене, така аз не бях никак доволен като ми казаха, че срока определен в договора за да ми прокарат нет е максимум до месец това са рамките на срока, но какво да правя чакам се. ТРИ И ПОЛОВИНА МЕСЕЦА по-късно аз вече може би наи-после ще имам кабелен интернет все още не са ми го прокарали, няма повече да давам подробности защото са много и допълнително ще ме вбесят, но само си представете правиш си договор с Национална компания, те ти кават месец най-много и ти чакащ още 4!!!!!!!

Извинявам се, че така се отклоних от Риболовния Въпрос :s_cool: ама трябваше да си споделя част от мъката. Благодаря за доброто изслушванем което получих :D .

Поздрави
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Такива неща май се случват навсякъде.

Аз в началото на май се преместих в ново жилище в Гибралтар и след като се нанесохме, разбрахме, че нямаме дистанционни за климатика.

Веднага се обадихме на фирмата за недвижими имоти, чрез която наехме апартамента.

След това започнаха жегите (35 градуса и нагоре) и ние все чакахме новите дистанционни, за да се разхладим. Познай сега кога ги получихме!

Вчера! На 26.08., след като чакахме от 01.05.. Лятото почти свърши, но сега поне ще имаме няколко прохладни дни преди края му :)