Проблем с бонуса

• kikiman
      kikiman
      Бронз
      Здравейте :) От скоро съм член на Pokerstrategy и всичко е перфектно! Преминах теста, получих 50$ бонус в Mansion Poker и просто исках да знам какви са условията за бонуса?! Имам предвид какво трябва да направя за да спечеля още 100$, който влизат в офертата и какво друго за да тегля някакви пари от сметката? Някакъв брой ръце ли трябва да изиграя?! Мерси предварително :)
  • 9 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @kikiman,

Добре дошъл сред нас!

За да избегна да ти дам неточна информация, тъй като всяка зала има своите правила, бих искала да те посъветвам да се свържеш със самата зала и да уточниш тези детайли с тях.

Желая ти успех на масите!

Поздрави,
      Деси
    • kikiman
      kikiman
      Бронз
      Аз исках да зная точно тези изисквания, който са за 90 дни срок, някакви натрупани точки или ръце! Това от самата зала ли зависи или вас, тъй като вие давате бонуса и имате някакви изисквания?!
    • ZARIAT
      ZARIAT
      Бронз
      За да теглиш трябва да събереш 3000 точки. По-принцип има условие да събереш 3000 точки за 90 дни иначе ти взимат бонуса ама аз не ги бях събрал навремето,но не ми взеха нищо.
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      но не ми взеха нищо
      [x] Busted
    • kikiman
      kikiman
      Бронз
      Значи след направените 3000 точки, това което е останало в акаунта ми, мога да разполагам с него?! И отделно след всеки 1000 точки ще получавам по 10$, а тях трябва ли по някакъв начин да ги изчистя?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей kikiman,

Не мога да ти дам точна информация за тегленето, тъй като това зависи от Mansion Poker.

Колкото до бонуса обаче - условие да не ти вземат началния капитал от $50 е да си събрал 2000 Mansion Club Points в рамките на 90 дни и да си генерирал някакъв рейк през първия месец.

$10, които получаваш за всеки 1000 Mansion Club Points са директно преведени на твоята сметка и не се налага да правиш нищо повече, след като си ги получил, те направо стават част от твоята банка в покер залата.

Ето ТУК има повече информация относно бонусите и началния капитал в Mansion Poker.

Поздрави,

Надя
    • kikiman
      kikiman
      Бронз
      Друго кое виждам че пише: "Ако са ти останали по-малко от $50, останалата сума ще бъде взета обратно."
      След 90 дни значи задължително трябва да имам над 50 за да ги задържа?!
    • ZARIAT
      ZARIAT
      Бронз
      Първоначално публикувано от kikiman
      Друго кое виждам че пише: "Ако са ти останали по-малко от $50, останалата сума ще бъде взета обратно."
      След 90 дни значи задължително трябва да имам над 50 за да ги задържа?!
      Не не означава това.
      1 Никой няма да ти вземе парите
      2 Трябват ти 3000 точки за да теглиш
      3 Бонуса може да го теглиш веднага след като си го получил
      4 За да теглиш трябва да депозираш.Дори и 10$ става. Аз лично така направих за да си регистрирам сметката на neteller. След депозита може да теглиш и след 2 мин. ако искаш.
    • kikiman
      kikiman
      Бронз
      Мерски за информацията :)