Въпрос свързан с 50$

• ATilev
      ATilev
      Начален
      Опитах се на няколко пъти да се свържа и да пратя снимките с личната карта и адреса за да ми вкарате 50$ бонус, но е неуспешно - винаги получавам отговори, но те са "пратете снимка на проблема от сайта(пратих 5 дена нищо не е сторено)" или "да ще видиме вашият проблем", а към всеки мейл съм писал дали не мога по обикновеният начин по пощата да се пратят снимките ми докато си оправите проблема с качването в сайта. Все пак ще има ли начин на пощата да се оправиме вместо да чакам да обърнете повече внимание на проблема с качването в сайта.
  • 12 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей,

Има имейл адрес, който служи като резервен метод за качване/изпращане на снимки и това е: security@pokerstrategy.com

Предварително те моля за още малко търпение, защото през уикенда колегите работят в намален състав и може да не успеят да проверят документите ти.

Поздрави,
      Станислав
    • ATilev
      ATilev
      Начален
      Пратих снимките си с потребителя ми и се надявам скоро да си получа бонуса. Извинявам се, но чакам от 2 седмици.... :)
      Благодаря.
    • ATilev
      ATilev
      Начален
      Вече 3 седмици не си получавам бонуса от както направих теста, пратих всички снимки на пощата, която ми дадохте всичко направих. Реален ли е този бонус или не ?!
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Да братле бонус капитала е реален, но по някой път има спънки и се случва да бъде отказан.
      Ако имаш проблеми с капитала, форума, сайта, ел.инсталацията, ключарска помощ, трябва ти някоя засукана рецепта за годишнината от първата целувка със затворени очи пред НДК ----> ПОМОЩ

Успех...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей ATilev,

Съветвам те да си провериш имейл адреса, който си регистрирал в сметката си тук. Със сигурност си получил съобщение. Моля да провериш и спам папката си.
      Не бихме оставили свой клиент без отговор толкова време. Ако не виждаш писмо, моля прати съобщение на отдела за клиенти тук: цък.

Поздрави,
      Деси
    • ATilev
      ATilev
      Начален
      Нямам още отговор, проверявам си редовно пощата и спам папката - нищо.
      Пратих снимките на пощата, която е написана от колегата ви по-горе в темата и нищо.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Възможно е имейлът да се е загубил.

Моля те да напишеш съобщение на тази страница: ЦЪК. Там няма как да се загуби и със сигурност ще получиш отговор до 24 часа.

Поздрави,
      Надя
    • ATilev
      ATilev
      Начален
      И там не ми помогнаха:

Потребителско име Текст
      ATilev,
      01.09.10 14:25: Въпрос свързан с 50$

Ivan,
      01.09.10 14:32: Привет ATilev,

Благодарим ти за съобщението!

Както вече споменахме, това решение е взето въз основа на нашите Правила и условия за ползване.

За съжаление не можем да ти дадем повече информация, за да предотвратим злоупотреби с нашата система за сигурност.

Поздрави,
      Иван
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей ATilev,

За съжаление няма как ние да ти предоставим информация за сметката ти в нашия форум. Тази информация е конфиденциална и не може да бъде споделяна току-така в интернет пространството.

Поздрави,
      Надя
    • ATilev
      ATilev
      Начален
      Така явно не разбирате от къде тръгна всичкия проблем. Вече ми е се тая за 50$ долара бонус - разбрах, че няма да ги получа. Проблема е във вашата система, показах го този проблем със скрийншотове, че не мога да ви пратя снимките си с личната карта и адреса си - вие веднага ми давате друга възможност, " пратете снимките на този адрес" пращам ги и там няма отговор още 1 седмица и от пощата, която пращам със снимките, пиша ви навсякъде и само ме разигравате с "пишете там и там и там" и нищо не се получава навсякъде ме въртите. А вие накрая ми казвате, че не можете да ми дадете информация във форума с думите "Тази информация е конфиденциална и не може да бъде споделяна току-така в интернет пространството.", а тази информация която аз искам е ЗАЩО не си получавам бонуса и никъде не ми приемате снимките и навсякъде ми пишете "пишете на този адрес" ?
      Това ли не можете да разкриете в интернет пространството ?
      Имате много голямо разминаване с вашият екип, ако може така да се нарече. Уважавам вашата работа, но не е коректна спрямо хората, които подлъгвате, че ще получат 50$ долара бонус да играят след като видите дали могат да минат тест в който минимум 2 часа си взимат от времето да си проверат възможностите и разбират, че след като решат теста ще получат награда - която всъшност я няма след всичките неща да снимат ЛК,писма за адреси и какви ли не лична информация за какво ?
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      пич и аз се съмнявах че дават но ми дадоха и на мен и на мой коелга от университета + приятел от сандански и познавам и други които са получили бонус ако си от варна мога да ти докажа
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей ATilev,

Съжалявам, че си преминал през всичко това, но преди да продължиш с дискусията, предлагам ти да се запознаеш с Правилата и условията за ползване на нашите услуги, а тогава се свържи и с отдела, който отговаря за сметката ти.

Не само че информацията за твоята сметка е конфиденциална, ние не работим със сметки във форума. Форума се занимава изцяло с покер обучението ти и се обслужва от специалисти, фокусирани над него. За помощ със сметката ти, моля да пишеш на отдела за клиенти: Помощ.

Поздрави,
      Деси