sled kolko vreme se polu4ava bonusa ?

• 8 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей,

Добре дошъл в нашата общност!

Ако всичко е наред със сметката ти, до 48 часа. Ако се наложи да изпратиш лична карта/паспорт, периодът се удължава, докато документите бъдат проверени. Такива проверки на документи не са задължителни, а са на случаен принцип.

Поздрави,
      Деси
    • shehtanov
      shehtanov
      Начален
      Здравейте , при мен още не се е получило с 50$ бонус а вече минаха повече пт 5 дена . Какво трябва да направя . Избрал съм 888.com
    • dddexxx
      dddexxx
      Бронз
      Директно пиши на съпорта, че не си получил бонуса. Ще ти отговорят, че изискват лични документи и като им ги пратиш ще получиш парите.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от shehtanov
      Здравейте , при мен още не се е получило с 50$ бонус а вече минаха повече пт 5 дена . Какво трябва да направя . Избрал съм 888.com
      Здравей,

Виждам, че нашият отдел за обслужване на клиенти ти е поискал лични документи, възможно е имейлът от тях да е попаднал например в спам филтъра на имейл доставчика ти. Затова и началният капитал не е преведен все още.

Проверката на самоличността в PokerStrategy.com е стандартна процедура и не изисква нито много време, нито много усилия. Ето повече подробности:

За да преминеш проверката за самоличност, изпрати имейл от адреса, който си регистрирал в PokerStrategy.com, до:

# security@pokerstrategy.com

Като допълнение, изпрати и сканирано копие или снимка на документ, който доказва самоличността ти и данните на него съвпадат с тези, които си регистрирал. Валиден документ може да бъде:

* Копие на лицевата и задната страна на личната ти карта
      * Паспорта ти
      * Копие на лицевата и задната страна на шофьорската ти книжка

Изпрати копието в един от следните формати: *.jpg, *.pdf или *.doc файл.

Изпрати ни също и своя снимка, на която държиш документа си за самоличност близо до лицето си. Моля те изпрати ни копието на документа и снимката в един имейл.

Личните ти данни ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Можеш да намериш политиката за конфиденциалност на PokerStrategy.com както и допълнителна информация, тук:

# http://bg.pokerstrategy.com/privacy

Изброените детайли трябва да се виждат: име, адрес (ако има такъв), организацията, издала документа, номера на личната карта или паспорта и датата ти на раждане.

Ако на документа, който ни изпращаш, не е упоменат адреса ти, или показва адрес, различен от този, регистриран в PokerStrategy.com, те молим да изпратиш и допълнителен документ, доказващ адреса ти, като например сметка за разходи на твое име.

Можеш също да качиш изображението в интернет страница за хостинг на снимки, като например http://www.imageshack.us.

Ако избереш този вариант, просто изпрати имейл на security@pokerstrategy.com и посочи URL адреса на изображението.

Нашият отдел за сигурност след това ще ги провери и ще ти преведе началния капитал възможно най-скоро.

Поздрави,

Надя
    • tvenelin
      tvenelin
      Бронз
      Първо здравейте на всички членове в форума :f_cool: и второ ами Наде аз от преди 3 дена съм им пратил сканиран документ и снимка на която сам аз със документа и все още нямам отговор
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Както и Деси ти е препоръчала в другата тема, в която си писал - най-добре е да напишеш съобщение на отдела за обслужване на клиенти, те ще мога да проверят дали документите са получени.

Междувременно можеш да се представиш във форума, да погледнеш допълнителни стратегически статии или да погледнеш няколко видеоматериала.

Поздрави,

Надя
    • toomuchweed
      toomuchweed
      Бронз
      Nqk0i m0je li da 0bqsni za kakv0 stava vupr0s regnal sum se testa sum minal snimki sum pratil n0va registraciq sum si napravi v 888.com sichk0 kakt0 trqbva i.... nishtu ne stava...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @toomuchweed,

Добре дошъл сред нас!

Моля да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти, ще трябва да пишеш на английски. Те ще ти отговорят на въпроса.

Също така, не е позволено да се пише на латиница във форума, против правилата ни е. Предварително благодаря!

Поздрави,
      Деси