double deuces

• 6 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей tonyo90,

Честит блог! Няма да се сърдим :-)

Между другото съвсем скоро ще започне състезание за най-добър покер блог, но в него ще могат да участват само блогове хостани в PokerStrategy.com

Състезанието ще има много и интересни награди и се надявам да се включиш.

Поздрави,
      Станислав
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      Така да бъде. Предполагам че няма да имате нищо против да си водя два блог-а :Р един тука и един там :)

Като за начало нека се представя.
      Аз съм Тоньо на 20 години от Стара Загора. В момента уча в София Строителство на сгради и съоръжения в УАСГ(ВИАС). Покер играя от много отдавна но нямаше да имам такива постижения без помощта на покер стратеджи (малко четки тука). Относно постиженията ми:
      Едно място на седмичния фрийрол на Фул тилт за $1000
      Минаването на 7-те степс-а на плей чипове в Фул тилт (което ти осигурява около 2 входа за $40 фрийрол-а)
      13-14 място в 500к плей чипове вход $40 фрийрол = $2
      И изхарчването на $50 бонуса (това определено беше най трудното)
      Като цяло много фрийроли и много игри по масите с виртуални пари на фултилт. Сега си мислите ъъъ рибаа шаран играе с виртуални пари само. Истината е че там всъщност стават доста добри турнири особено на високите нива говоря за 10к 50к и играчите определено са отсяти.

Като цяло играя по тайт и мразя късмета (както и той мене). Обичам ръцете ми да са сигурни и много рядко играя дроу-ове. В по късните етапи на турнир обичам да проявявам малко повече агресия за да прибирам блайндове.
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      И тъй! Започвам своята покер кариера с няколко записани фрийрол-а и нито цент в сметката. Докъде ще стигна... надявам се до големите милиони.

Днес се надявам да спечела $5000 фрийрол-а на покерстратеджи. Играя предимно в Фултилт покер и нямам кой знае какви постижения. Снощи спечелих $2 от турнир с вход 500 000 виртуални пари но са съжаление с тях успях да играя около 15 минути преди да свършат.
      Надявам се скоро да стигна до стотинките в някой друг фрийрол и да започна със горе долу свестен банкрол.

Евентуално ако това някога стане съм си поставил някой правила кото да спазвам докато трупам паричките си. Няма да влизам в игри с повече от съответно:
      Кеш игри: 3% от банкрол-а
      СНГ: 3% от банкрол-а
      МТТ и МТТ СНГ: тука се колебая между 1% и 2% от банкрол-а (мисля че един ще е достатъчен но все пак не се знае в кой турнир искам да влезна)
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      късмет или просто лоша игра

Отпаднах къмто 900 място на турнира за $5к. Много тъпо. Мисля че имах АК или АQ не помня кое беше точно ама уцелих покет аса и ми взе и последните стотинки. Да не говорим че бях и малък стак и трябваше да играя ол ин иначе щях да остана най много до 800 място и кой знае по къф тъп начин щях да отпадна тогава. Ся поне не ме е яд на играта ами на тоз с късмета :Р

Отидох да разпусна с фрийрол-а за $233 в покерстарс, но за съжаление се изнервих още повече. Тва ако не сте виждали някой да играе 2-7 префлоп на блиндове 50/100 ол ин (около 5к чипа) там може да го видите. Може да го видите и как печели. Мене ме биха с 3 шестици. Влезнах си нормално с двете аса ол ин един колна казвам си "ее АК най много да е няма страшно".
      Какво да видя другаря ми играе 3 и 6 различни бои. Флоп-а една шестица ривъра втора и айде.
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      А вие казвате че покера не е до късмет и емоция!

Днес започнах своя банкрол в фул тилт. В началото най-ниските лимити кеш игри - изненадващо добро представяне. След като посъбрах някой друг долар отидох на ниските СНГ турнирчета. Там също припечелих някоя пара и успях да скалъпя около $25. Реших тва е, вече съм про. Записах се на $0+0.10 $1000 гарантирани и след 2 рибайа и един ад-он успяха да ме изритат около 30 места преди наградите. (Вероятно се дължи на това, че като имам много чипове играя не на себе си. Абе абсолютен тилт. Ако играете турнир и ме видите някъде къмто топ 20 няма страшно, скоро ще сляза.) Ядосах се. Регистрирах се за дейли долар-а и там без особено голям успех. Ядосах се още повече и си наших 1/3 от банкрол-а в хедс ъп 4 човека СНГ. Ей искам да ви кажа този турнир направо ми стопли душичката. Колкото рибоци има по ниските лимити, толкова има и по средните. Незнам дали на всички е ясно но това е турнир от 2 мача хедс ъп. Победителите от първите два играят финал и последния останал взима всичко. На първия мач противника ми го дисконектна още на първата ръка. Мисля че беше най-приятната игра която съм имал досега. Няма да ти краде блиндовете, няма да ти рейзва със смахнати ръце. Чисто и просто - аз рейзвам, той фолдва :D . Във втория мач се представих страхотно без да изгубя ръка почти. За около 15 минути си вдихнах рол-а до почти $40 долара. Знам че беше глупаво и детинско от моя страна изобщо да помисля да влезна в този турнир, но за съжаление последствията определено не ми дадоха урок и за още по голямо съжаление има вероятност да направя такава глупост отново (моля ви спрете ме). И за да напомня напълно на покер блог ето и някой от ръцете с които съм горд че ги изиграх.

• DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Тоньо,

Надявам се, че ще се спреш сам, защото за съжаление ние администраторите тук, нямаме тези права във FTP и няма как да те спрем от подобни огромни грешки.

Често хората си казват - пари от никъде дошли, там отишли. Но наистина ли е така? Замисли се за времето и нервите инвестирани в изкарването на тези пари, това са пари изкарани с пот и труд и не бива да пренебрегваш това.

Поздрави,
      Деси