Относно поканата за приятели..

• Nonica
      Nonica
      Бронз
      Всичко ми е ясно относно поканата на приятели и т.н....но никъде във форума,не намирам тема относно моят порблем,и заради това отворих нова тема,ако съм сгрешила,моля да ме извините .. Мой роднина и мой приятел също искат да се регистрират и да играят,но живеем в една къща,може ли да се регитрират? ще има ли проблем,да не засекат нещо едно и също ИП и т.н. да не вземат да си помислят че правя някаква измама и да ми изтрият акаунта ????
  • 9 отговора
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей,

Доколкото съм запознат - няма проблем да играете с един и същи IP адрес. Така единствено няма да можете да играете на една и съща маса в една и съща зала (пробвай и ще се убедиш :) ).

Но нека все пак и администраторите да кажат за регистрацията, за да не те подведа.

Поздрави,
      yolov
    • Nonica
      Nonica
      Бронз
      Моля отговорете ми:) ...хората нямат търпение да се регистрират
    • Nonica
      Nonica
      Бронз
      МОЛЯ ОТГОВОРЕТЕ МИ
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Мисля, че получи отговор !? Спри да спамиш защото не е приятно за другите.
    • Nonica
      Nonica
      Бронз
      Не мисля че спамя!човека ми отговори,но каза че не иска да ме подведе,ако случайно не е така !! ..което значи че очаквах и някой друг да отговори....но след като няма кой да отговори няма и да питам повече!!!а твоята забележка,мисля че не беше уместна ! ;)
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Специално за началния капитал от 50$ не мисля че ще има проблем .Аз съм към един измислен интернет-провайдър който има 2-3 уникални IP а знам за поне 3 -ма които са получили 50-те &.Това което ти казаха че няма да можете да играете на една маса кеш и турнири с по малко от 90 човека си е точно така .Както и това че предната забелешка си беше неуместна.....Абе човека пита ,просто е по нетърпелив!
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nonica
      МОЛЯ ОТГОВОРЕТЕ МИ
      ОК и аз ще ти дам мнение.

Преди време и аз бях поканил роднина с който ползваме едно IP ...
      Wi-Fi роутер и общо взето една махала сме с един адрес, документите бяха на един адрес, сметките бяха на мое име.... Бе криминална история, какво да ти разправям :D

Понеже бях прочел правилата и ми стана ясно, че няма значение за ПС кой какъв е, а е важно капитала да отива при реален човек, а не да си играем с акаунтите на бабите. След което бонуса бе отказан на въпросния човек, защо и как не знам, а и не е важно за мен, но тогава се притесних да не отнеса плувката и аз....

Спокойно най-много да не получат капитал.
      Това което трябва да направиш е да дадеш линк на желаещите, т еда се регистрират, да се представят във форума и да започнат контакт с екипа на ПС ЛИЧНО.....

Ако ти седнеш направиш им регистрациите, минеш им куиза и задаваш въпросите от тяхно име.... Капитал нема да видят :D

Поздрави
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Nonica,

Няма проблем и друг член на семейството ти да се регистрира. Дори да е от същото IP. Естествено, задължително е този твой роднина да се интересува от покер самият той/тя и да получи бонуса и т.н. за себе си.

Поздрави,
      Деси
    • Nonica
      Nonica
      Бронз
      Благодаря много на всички :)