Кой е по-добрият избор.????

• mikols99
      mikols99
      Бронз
      Здравейте всички, не съм сигурен как е по добре да подходя към банкрола ми. Смятам да инвестирам $250, но се колебая как ще е по добре:
      1. Да инвестирам целия банкрол в 1-на зала.
      2. Да инвестирам в 5 зали по $50.
      3. Да инвестирам в 3 зали. В 2 от залите по $100, а в третата $50.
      Моля бъдете конкретни когато посочвате някой от вариантите като по-добър(със какво е по-добър от другите два, плюсове и минуси.).
      Благодаря предварително.
  • 4 отговора
    • KarlS0nBG
      KarlS0nBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от mikols99
      Здравейте всички, не съм сигурен как е по добре да подходя към банкрола ми. Смятам да инвестирам $250, но се колебая как ще е по добре:
      1. Да инвестирам целия банкрол в 1-на зала.
      2. Да инвестирам в 5 зали по $50.
      3. Да инвестирам в 3 зали. В 2 от залите по $100, а в третата $50.
      Моля бъдете конкретни когато посочвате някой от вариантите като по-добър(със какво е по-добър от другите два, плюсове и минуси.).
      Благодаря предварително.
      Здравей :)
      2-3 Вариант са напълно безсмислени(освен ако няма да играеш мтт 1-3$)
      - Губиш 3-5 бонуса за първи депозит
      +няма
      1.
      +Ще можеш да избиеш някаква част от бонус за първи депозит
      cash NLH 2/5/10NL Снг/1/2/5$ -почти навсякъде има достатъчно маси
      - ако си нов играч да не вземеш да се тилтнеш и да тръгнеш да "избиваш" на високите лимити!
      Все пак ако сега започваш да играеш покер,най добре е според мен да депозираш в една зала 100-150$ и да почнеш от лимити НЛ2/НЛ5 Снг 1$/2$(или да вземеш бонуса на Покерстратеджи)

Поздрави :)
      4 :club: 2 :club: :f_biggrin:
    • vmomchilov
      vmomchilov
      Бронз
      Да не правя нова тема , аз мисля да вкарам 50$ и само кеш ще играя , но на какви лимити да започна ?
    • pseal
      pseal
      Бронз
      Зависи какъв покер ще играеш.... Хубаво е след като избереш формата да прочетеш и материалите в сайта - четенето е хубав и полезен навик

Успех
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет mikols99,

За да бъдат най-полезни съветите на нашите членове, моля да посочиш коя стратегия ще практикуваш.

Първоначално публикувано от vmomchilov
      Да не правя нова тема , аз мисля да вкарам 50$ и само кеш ще играя , но на какви лимити да започна ?
      Здравей vmomchilov,

Ако ще играеш по стратегията на големия стак, то тогава трябва да започнеш с лимит NL2. Моля да разгледаш тази статия: цък.

Поздрави,
      Деси