Rakeback?

• 12 отговора
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      да получаваш. Следвашия въпрос:
      Ако участваш в турнир с гарантирана награда, но бай-ин и рибая са минали тази награда отразява ли се на рейкбек-а?
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      Ей, че си духовит. На тебе ми се струва ти харесва повече да си от вътрешната страна на врата от към тоалетната и да опъваш бубата.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Моля да се прекрати тази странична дискусия. Предварително ви благодаря!

@ NWZION,

За коя зала говориш? Така не мога да коментирам. :)

Поздрави,
      Деси
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      Става дума за FullTilt. Аз им изпратих на bonus@supportfulltilitpker.com e-mail, да ги попитам ама още не са ми отговорили.

Така че можеш ли ти да ми кажеш какво е положението в тоя случай. Благодаря.

Поздрави
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      Така и така подхванах тоя въпрос, Деси да поптиам, че от FT много се бават, има ли изискване във времето да направя определени ftp преди бонуса да стане мой? И ако има колко са та и с какво време разпологам? Четох в една тема за това, но явно е различно за всяка платформа. Благодаря.
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      rakeback в ФТ се получава всеки петък ако не се лъжа аз поне тогава получавах докато играех и ще си получаваш за останалите бонуси които се избиват при депозит мисля че не важи и се отключват чак при депозит но не съм сигурен
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей NWZION,

Трябва да получаваш 27% рейкбек, докато разиграваш $50-те. За всеки случай изчакай и техния отговор.

За да освободиш бонуса, трябва да събереш 1000 Full Tilt Points. Няма ограничение във времето. Ако теглиш пари, консултирай се с залата за условията им.

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      Деси, отговориха ми, че понеже съм регистриран и получил бонус през афилиейт, нямат достъп до вашите данни и да питам вас.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей NWZION,

Ако само събираш точки за изчистване на началния капитал от $50 и не изчистваш и друг бонус, получаваш рейкбек.

Имай предвид, че сумата на рейкбека бива намалена, ако:

- изчистваш бонус (без значение какъв) - но не и началния капитал!

- си правил депозит или теглене наскоро

- използвал си своите точки за закупуване на артикули от магазина или за вход за турнири

- играл си фрийроли или турнири с гарантиран награден фонд

Поздрави,
      Надя
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Да не отварям нова тема - как стои въпросът с рейкбека в 888?
    • Kalinimal
      Kalinimal
      Бронз
      Рейкбек в 888 почти няма за микро играча. Има едни проценти едни статуси, но ти искат толкова много точки за едни 10$, че по-добре ги забрави. Предимство за 888 обаче е многото риба ;)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Kostadin86,

Kalinimal е прав - в 888poker не предлагаме рейкбек, само тяхната стандартна програма за лоялност :)

Поздрави,
      Надя