Проблем с избора на зала

• mikols99
      mikols99
      Бронз
      Здравейте отново. Минах теста и вече съм готов да си избера зала, но уви вариантите които ми дава са само 3, а залата която търся не е сред тях. Само в fulltilt, 888 и everest ли мога да си взема бонуса??? Питам защото аз предпочитам europoker за сега. Просто не открих никакъв курсор или бутон за смяна на избора. Възможно ли е проблема да е в това, че отварям сайта ви през мобилния ми телефон(и може би не се зареждат някои елементи), или трябва да избера една от трите предложени.
      Благодаря ви предварително
  • 1 отговор
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей mikols99,

Моля те обърни внимание, че не всички от партньорските ни покер зали предлагат начален капитал от $50.

Europoker никога не е била и засега няма да бъде сред тези платформи, където да получиш покер банка от нас.

Ще трябва да избереш между залите, които се показват в сметката ти, когато кликнеш на линка за избор на покер зала.

Не трябва и да си имал друга сметка в избраната от теб покер зала, защото така няма да можеш да получиш началния капитал от $50 в тази покер зала.

Докато чакаш своите пари, защо не се представиш в нашия форум за нови играчи? Така лесно ще намериш играчи с близки интереси до твоите :)

Поздрави,
      Надя