Здравейте всички

• mikols99
      mikols99
      Бронз
      Аз се казвам Михаил и съм на 20 години. Играя покер от 18 годишен. Играта ми харесва много и може би един ден може да ми е и професия. Проиграх известна сума пари доста безотговорно и глупаво. Имах своите победи, но благодарение на моята жажда за пари бързо ме върнаха на земятя :) . Преди няколко месеца спрях да играя покер, но така само разбрах колко много обичам покера. Реших да се завърна към играта, но този път смятам да я изуча до край. Да бъда дисциплиниран и разумен. Твърдо съм решен да стигна там където само мнозина успяват. Надявам се, че с моята амбиция и отдаденост към покера и вашата помощ ще стигна далеч. Радвам се, че станах част от вашата общност и както казва Негреану(Даниел) ще се видим по масите ;) .
  • 5 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Михаил,

И ние се радваме да те видим сред нашите редици! :)

Поставените от теб цели са много разумни и, ако се придържаш към тях, е въпрос само на време, за да дойдат успехите :)

Не пропускай да се възползваш от това, което ние предлагаме - статии, видеоматериали и също така професионален анализ на ръце. И всичко това напълно безплатно. Така ще си гарантираш, че ще играеш печелившо!

Към кой покер вариант си се насочил и коя покер зала?

Поздрави,
      Надя
    • mikols99
      mikols99
      Бронз
      Колебая се коя от двете стратегии за NL да използвам. Най вероятно за начало ще използвам стратегията на малкия стак и МТТ. :f_cool: Смятах да играя в europoker но тъй като там не мога да получа бонуса, а без него не мога да трупам стратеджи пойнтс, най вероятно ще играя в everest за начало.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Имай предвид тогава, че стратегията на малкия стак не е приложима в Everest Poker, тъй като те наскоро промениха минималния бай-ин на кеш масите от 20 на 35 големи блинда.

Затова ние препоръчваме един от другите варианти: Fixed Limit, No-Limit по стратегията на големия стак или пък Sit & Go турнири.

Ако искаш, винаги можеш сам да направиш депозит в EuroPoker и така пак ще печелиш StrategyPoints, а освен това ще получиш и бонус от 100% до $1200, ако следваш нашето указание за изтегляне :)

Поздрави и успех на покер масите,
      Надя
    • mikols99
      mikols99
      Бронз
      Благодаря надявам се този път да не разваля дисциплината си. :f_eek: :]
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от mikols99
      Благодаря надявам се този път да не разваля дисциплината си. :f_eek: :]
      И ние се надяваме на това! Много играчи за съжаление се разоряват, тъй като бързат прекалено и излагат банката си на прекален риск, който не си струва в дългосрочен план.

Успех!
      Надя