Допълнителни 10 SP всеки ден: Вашата обратна връзка

• Анкета
    • Допълнителни 10 SP всеки ден: Вашата обратна връзка

• 73
        Тези 10 SP на ден ще ми помогнат да достигна по-висок статус
        85%
      • 13
        Страхотна промоция, но няма да ми помогне особено
        15%
      • 0
        Тази промоция не ме интересува
        0%
      Общо: 86 гласове
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Уважаеми покер стратези,

от 01.09.2010 до 31.12.2010 организираме специална промоция:

За всеки ден, в който съберете поне по един StrategyPoint, вие ще получавате по 10 StrategyPoints като бонус. Точките се броят за статуса ви и за броя StrategyPoints общо, но не се броят за промоциите Покани приятел или Топ 250. Никога не е било толкова лесно да достигнете статус Сребро!

Повече информация можете да намерите в нашата новина:
      http://bg.pokerstrategy.com/news/content/35768/

Моля ви да ни споделите какво мислите за тази промоция.

Разбира се, ние се надяваме, че ще ви хареса и ви благодарим за участието в нашата анкета!

Поздрави,
      Вашият екип на PokerStrategy.com
  • 42 отговора
    • niksansbg
      niksansbg
      Бронз
      Според мен това е много добре и наистина ще помогне на играчите основно на новодошлите като мен да напреднат със статусите.
      Поздравления за екипа на ПокерСтратеджи за поредната супер промоция и добро отношение към своите потребители.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Радвам се, че тази промоция ти харесва!

Успех с постигането на по-високия статус!

Поздрави,
      Надя :f_biggrin:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Браво!
      Само да не ни направи по-мързеливи играчи, заради по-лесно постигнатите статуси. :tongue:
    • DonVladiny
      DonVladiny
      Бронз
      Браво, страхотна промоция:) Сега с пьлна сила и добри карти кьм златцето :D
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Промоцията наистина е страхотна,похвално е и желанието на ПС да даде възможност на повече нови членове да достигнат по-бързо до повече материали.
      На мен лично тази промоция няма да ми помогне особено да достигна заветната цел(статус диамант),но и мързела,който ме е налегнал напоследък ме отдалечава все повече дори и от платинения статус ще бъде подхранен от тази промоция,която ще ми осигури спокойното пребиваване на статус злато(за съжеление)
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      С оглед малкото ми игра напоследък таз промоция ш ме бодне пак до сребро евентуално, ама кат гледам до злато ш трбе да се игра секи ден поне по час, а за жалост немам такова време в моментот. Ма си я бива промоцииката :)
      Лошото е че латен нема станем до декември та ако ще и по 50 СП да давате за сека точка :)
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      а за лиценза на слончето помагат ли тия допълнителни точки
    • superchumbo
      superchumbo
      Бронз
      Добра оферта, но искам да попитам тези които сме се тракнали към Меншън какво правим след като я ограничиха за бг играчи? Как можем да продължим да получаваме стратегически точки?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

Първоначално публикувано от pokerspike
      а за лиценза на слончето помагат ли тия допълнителни точки
      Да, броят се :)

Първоначално публикувано от superchumbo
      Добра оферта, но искам да попитам тези които сме се тракнали към Меншън какво правим след като я ограничиха за бг играчи? Как можем да продължим да получаваме стратегически точки?
      Винаги можеш да направиш минимален депозит в друга от партньорските ни покер зали по избор. Ако следваш нашето указание за изтегляне, не само ще получаваш StrategyPoints за играта си в тази покер зала, но и ще получиш най-добрия бонус за първи депозит в тази покер зала.

Пълен списък с партньорските ни покер зали и бонус предложенията ни има в секцията Покер зали.

Поздрави,
      Надя
    • go6ku
      go6ku
      Бронз
      Ще ми помогне много, защото играя предимно микро СНГ а от там не се печелят никакви точки. :P
    • ZNSPePoNe
      ZNSPePoNe
      Бронз
      Едно въпросче. На кои лимити трябва да се играе за да получаваме допълнителните точки понеже имам за 3 дни +10 а за 4-ти само точките от фул тилт-а но без допълнителните?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от ZNSPePoNe
      Едно въпросче. На кои лимити трябва да се играе за да получаваме допълнителните точки понеже имам за 3 дни +10 а за 4-ти само точките от фул тилт-а но без допълнителните?
      Здравей,

Няма значение на кои лимити играеш, стига да генерираш поне 1 StrategyPoint.

Възможно е просто още да не сме актуализирали информацията в нашата система, тъй като точките са едва от вчера. Сигурна съм, че скоро ще получиш своите 10 бонус точки.

Поздрави,
      Надя
    • ZNSPePoNe
      ZNSPePoNe
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор . И аз така си помислих но пусто като не може да чака :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Няма проблем, друго е да знаеш, че ще дойдат все някога :)
    • primeobj
      primeobj
      Бронз
      много добре я приемаме тази промоция, на мен лично ще ми помогне да стигна по-рано до злато и да се задържа по-лесно.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей primeobj,

Радвам се, че и ти си доволен от промоцията. Не забравяй, че материалите за Злато са насочени и за по-високи лимити, но със сигурност ще са ти полезни.

Поздрави,
      Деси
    • SE7ENTH
      SE7ENTH
      Бронз
      Здравей Надя ! Идеята е страхотна !
      Казвам се Свилен и от скоро сам в покер средите . Начинаещ съм , и за сега се концентрирах на sng ТУРНИРИ с микро лимити . Тази промоция ще ми помогне много за да достигна следващия стату - сребро защото играя да не кажа всеки но почти всеки ден .
      Тук обаче имам малък проблем със моите стртеджи точки защото днес е вече 06. 09 . а от 02.09. не са ми обновени точките от страна на Poker Stars ... Не знам кам кого да се обарна и за това пиша на теб ....
      Нормално ли е това забавяне ..? Моля за отговор....
      С уважение : SE7ENTH
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Свилен,

Понякога има забавяне от страна на покер залите, защото те ни изпращат тази информация. Няма от какво да се притесняваш, ще си получиш точките. Молим за малко търпение.

След като си избрал SNG стратегията, не забравяй да се възползваш от анализа на ръце във форума. А ето тук имаш и упътване: цък.

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Понякога има забавяне от страна на покер залите, защото те ни изпращат тази информация.

Това е ясно и не се притесняваме, но...
      От 22.08 не са ми нанасяни точките с изключение на 29.08 - единствен ден.
      Не може да е от залата! Старите не праща, а пратила само един ден и после пак спряла да изпраща?!
      Тоя проблем се появи около промяната на заглавната Ви страница!
      Нещо от тука ще да е...