Привет на всички :)

• DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Хеелооо,

Казвам се Димитър Любенов, на 24 години съм.

На скоро се запалих по покера (доста). За сега съм се регистрирал в сайта и преминах теста.

Мисля да играя SnG в Full Titl Poker.

Незнам дали съм се насочил към правилната насока, но си мисля, че този стил на игра ми допада най-много ... но ще видим.

Ще се срещаме по масите! :)
  • 12 отговора
    • lachom21
      lachom21
      Начален
      И аз се регистрирах днес и си чакам бонуса :) То сигурно 90 % от играчите се ориентират към S&Go .
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Димитър,

Аз също от време на време играя SNG-та във Full Tilt Poker и много ми допадат. За съжаление нямам много време за игра след работа, а и силите не винаги ми достигат :)

Ако след време видиш, че този формат не е за теб, винаги можеш да изучиш друга стратегия и да пробваш нещо ново.

Какво друго обичаш да правиш в свободното си време, освен да играеш покер?

@lachom21: Защо не ни кажеш повече за себе си в отделна тема? Така ще можем и теб да посрещнем подобаващо ;)

Поздрави,
      Надя
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Привет Надя,

Не мисля, че има много много за разказване на този етап за мен :) Или поне за това което се отнася за покер кариерата ми ;о

Иначе в "другият" си свят се занимавам с финанси, работя като вътрешен контрол в една институция.

Мисля, че тази информация за сега е досатъчна, ако взема да напредвам в покера и да се представям все по-добре и по-добре ще има какво да се ъпдейтне ;)

Та имам и един въпрос кой тип покер е най-печеливш (ако си добър играч) SnG или другите ...

защото прочетох на няколко места, че това SnG .. не става много, много ако си решил да изкараш някой и друг лев :)

п.с: мене все пак си ме кефи най-много този стил и определено нямам намерение да го променям в близкото бъдеще.

Поздрави,

Димитър Л
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Димитър,

Всички стилове са печеливши, стига да си последователен и мотивиран да развиваш играта си. Предлагам ти да разгледаш тази статия: Кой вариант на Hold'em е най-добър за теб?

Щом се занимаваш с финанси, значи си доста добър с числата и може да разгледаш Fixed Limit. :)

Поздрави,
      Деси
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Благодаря ти Деси ;)

Определено ще разгледам статията - незнам как съм я пропуснал :)
      Лично все още нямам увереността, да започна играта с истински пари - някак си, не се чувствам сигурен.
      За това предпочитам да отделя време да почета нещата по няколко пъти, да се допитам до няколко приятелчета и да играя vitrual парици :)

Когато се чувствам сигурен, ще почна да играя риал покер-а ;)

10q за съвета относно FL, но ще видим :)

Поздрави,

Митко

п.с: До колкото четох искат сканирани документи и незнам си още какви неща ... на мен не са ми искали нищо от никъде? (късметлия ли съм? ;)

гг
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет Димитър,

Имал си късмет, да. :) Проверката е на произволен принцип. В статиите за Начален и Бронз статуси разполагаш с таблици за начални ръце, които ще ти помогнат да избегнеш грешките, които начинаещите играчи правят, така че няма от какво да се притесняваш. Материалите ти казват как и какво да правиш във всевъзможни ситуации. Но ти си знаеш най-добре и се надявам скоро да се престрашиш да играеш с истински пари.

Успешен старт!

Поздрави,
      Деси
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравейтееееее :)

Малко ъпдейт за играта ми:

В крайна сметка се престраших, и започнах да играя. Спечелих няколко първи места на SnG 1-0.20$, и май си повярвах ... от което дойдоха и следващите няколко загуби. Спрях да следвам началните таблици, като си мислех, че вече ги знам ... но уви с грешно впечатление съм останал...

За сега съм с малка печалба от 50-те долара, но определено не си харесвам играта.

Имам голям проблем с това да следя играчите на това ниско ниво, защото ВЪОБЩЕ НЕ играят така както четох в статиите :) За съжаление /радост/ повечето играят абсолютен фриииистайл, което лично мен малко ме затруднява.

Ще си пиша тук, за да мога сам да си се контролирам над играта си и да получавам някой и друг начален съвет от вас.

Благодарности на всички от сайта.

Митко
    • Cursed88
      Cursed88
      Бронз
      Моят съвет за играта на тези лимити е да се придържаш стриктно към таблицата и да не се опитваш, ама изобщо да не се опитваш, да поставяш опонентите си на някакви ръце според това какво си чел за правилната игра. 80% от тези играчи просто могат да държат всеки две карти, независимо от позицията си и прифлоп дейстивията преди тях. Блъфовете общо-взето също са безмислени, много често ще ти колват с нисък чифт.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Определено ще се опитам да спазвам прeпоръките ти.
      Трябва да си наложа някакъв контрол :)

10q
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Митко,

На всеки се случва понякога малко да се надцени - но се радвам, че сам си открил грешките си и сега имаш нов план!

Добре е да записваш във форума какво се е случило и да го анализираш - това е помогнало на много играчи, а и останалите винаги членове могат да ти помогнат със съвети!

Защо направо не започнеш свой блог в секцията Вашите покер блогове? Така не само ще можеш да работиш над играта си, но и кой знае - можеш да спечелиш пътуване до Гибралтар в нашата специална блог промоция!

Успех на покер масите!

Поздрави,
      Надя
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Okeeeeeyyyy :)

Благодаря ти Надя!

Ще започна блога си, според мен ще ми е мноооого полезен, обаче мисля да го направя това утре, защото една безсънна нощ + работа цял ден хич не ми се отразяват добре на психиката и мисловната дейност в момента.

Лека нощ :O
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Прав си, че почивката е много важна! Не само за блогването, ами и за всичко :)

Ще очакваме блога ти с нетърпение :)

Поздрави,
      Надя