Взех $50 но?

• lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      Но сега имам около 80 и един приятел иска да му пратя 10-15 долара , защо транзакцийте ми се отказват. Мислех че немога да пращам само от 50-те долара които ми предоставихте докато не изчистя точките, тези 30 които съм спечелил и тях ли немога да пращам?
  • 18 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Най-добре е да пишеш директно на покер залата, в която си получил началния капитал (ние дори не знаем коя е, за да можем да предположим какви са изискванията).

Колегите ще могат да ти кажат какви са ограниченията и какво / как / кога ще можеш да преведеш на своя приятел.

Виждам, че скоро си се присъединил към нашата общност: защо не се представиш и запознаеш с нашата общност във форума за нови играчи?

Поздрави,
      Надя
    • lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      За Фул Тилт Покер. Представих се в форума за нови играчи :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Радвам се, че си се представил :)

Колкото до превода, предполагам, че важат същите условия, както и за теглене, а те са:

За да можеш да изтеглиш началния капитал от $50 напр. по банковата си сметка или към Moneybookers, трябва да събереш 1000 Full Tilt Points. Няма ограничение във времето.
      Когато депозираш собствени средства, трябва да събереш общо 100 Full Tilt Points, за да можеш да теглиш пари от сметката си. За това се броят всички Full Tilt Points, които си събрал преди депозита си.

Поздрави,
      Надя
    • lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      $50-те не ги барам барам останалите $30 които съм спечелил до момента?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Същото важи и за печалбите, те за съжаление са обвързани с началния капитал спрямо изискванията на Full Tilt Poker.

Поздрави,
      Надя
    • lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      Добре не ми е проблем в 1вия ден съм с 60 точки :) И няма да се забавя толкова с избиването им :) Мерси все пак... поздрави ;)
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Браво, много добре се справяш!
      Моля те дръж ни в течение! Ако е възможно всеки ден, казвай какво е салдото по сметката ти!

Успех!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от lmfaonelo44
      Добре не ми е проблем в 1вия ден съм с 60 точки :) И няма да се забавя толкова с избиването им :) Мерси все пак... поздрави ;)
      Или много си играл, или не си спазвал разумно управление на банката. Я си признай бързо кое от двете е! ;)
    • lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      От 1 на обяд до сега с 3 почики по 30 мин. :) Как ти се струва и все се въртя около 60-70$ с СнГ 18,27,45 човека 1,20$ 2,20$ :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Бай-ин от $2.20 е височък за банката ти, но в крайна сметка ти си преценяваш :)

Успех на покер масите!
      Надя
    • lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      2 или 3 СнГ-та бяха с такъв бай-ин. Мерси и на теб ;)
    • lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      АБЕ ДА ПОПИТАМ....Ако примерно в един СнГ отпадна последен еднакъв брой точки ли ми дава с този който би ми дал ако стана 1-2 примерно?! В фултилт
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      за тилта незнам как е но трябва да е както в всички зали да се взема в предвид само входната такса+рейка без значение от мястото на което завършиш
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей lmfaonelo44,

Както са те посъветвали, въз основа на платената от теб входна такса се начисляват точките. Моля да разгледаш тази страница: Full Tilt точки.

Поздрави,
      Деси
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Браво, много добре се справяш! Моля те дръж ни в течение! Ако е възможно всеки ден, казвай какво е салдото по сметката ти! Успех

Kak e dnes?
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Браво, много добре се справяш! Моля те дръж ни в течение! Ако е възможно всеки ден, казвай какво е салдото по сметката ти! Успех Kak e dnes?

Ето отговора!

Незнам дали някой му се занимава да чете обаче, ще можете да си направите доста изводи от тази тема, така че мисля да я карам по същество! Значи снощи някъде по това време имах банка около 70$ като дори играех в Дейли Долара с рибай в ФилТилт. Бях голям стак но точно около балона скуийзвах яко но накрая си намерих майстора който за 2 игри ме обърна тотално. Поставих си за цел само да кешна 6.5$ после щях да мисля за нещо повече. Кешнах, като имах 2 ББ след около 10 мин бях 2 пати по средния стак. Вървях доста добре, след като останахме 70 човека до тогава почти само блиндове слагах и от време на време някоя кражба. В въпросната ми финална ръка имах КК на флоп ААQ той ми се наши и незнам правилно или грешно колнах, а идиота показа ТТ още на търна му дойде и ме съкаутна. взех 20$ като банката ми надхвърляше 90$ днес изиграх около 10 СнГ по 2.2$ като записах само едно 3-то място. Всичките ми места бяха 6,5,7 и то с всевъзможни бад-бийтове. КК срещу А2 и му дава на ривъра. Пеър срещу по малък и малкия ме взима и още хиляди идентични ситуаций. Играех правлно но усещах че просто нямам късмет. Спрях за около 1 час, след това пуснах още 10 СнГ този път по 1.1$ незнам какво стана но не кешнах нито едно кракнаха ми асата 3 пъти, за други случки да не говоря ТТТ флоп аз КК тоя ми се набива и го колвам и шоу-ва Т4. Абсолютна идиотщина. Видях един турнир 14,500 ГТД 3,3$ с рибай. До 1-вата почивка имах чудовищен стак. Не направих нито един рибай бях 4ти по чипове направих и Ад-Он. На 2рата почивка стака ми не спадаше бях 2.5х средния и играех доста правилно, не ми липсваше и късмет. Като останахме 460 човека като 233 кешваше 35$ имах АК на флоп KJ3 (рейн) бетнах силно а той даде ал ин платих му и тоя показа AQ на ривъра му даде 10-ка за гътшот-а което ми снижи стака до по-малко от средния. След това точно преди балона имах КК мин рейзнах 4-ма платиха. Флопа падна 367 и един от агресорите на масата ми бетна силно аз го реизнах и той влезе ол ин, колнах а той имаше сет 6-ци. Това ме изхвърли на турнира на 297-мо място. Направо побеснях, влязох да се къпя. След това пуснах още около 10 СнГ по 1.1 и взех 2 3ти и едно 2-ро място което ме доведе до очаквания ТИЛТ. Останах с някви 30$-35$ след още няколко сесий с по 8-10 СнГ и влязох кеш. Вървеше ми уникално след като не ме съкаутнаха по следния начин. Доло има 235 аз с А4 му бетнах и тои даде ал ин, колнах и тоя показа 45 ривъра му даде 6 разбира се smile Влязох с всичките 25$ на лимит 25/50 цента, знаех че беше грешно но тилта от загубата ме караше да направя всички възможно да за възтановя банката си! Така и стана..... за около 30 мин направих невероятен рън до 77$. Спрях за около 20 мин. един от фр-тата ми вика, ще не влезеш с 20$ някъде виж кво ги прайш. Послушах го аз и влезнах. Загубих два бай-ина по 20$ и влезнах с останалите около 35$-37$ на кеш маса 0.25$ / 0.50$ хедс-ъп играех умерено удвоих се и си казах че играя ББ и излизам, тогава стана НЕВЪЗМОЖНОТО. имах 88 той ме рейзна аз ри-рейз. Той колна флоп дойде 345 с 2 купи той чекна а аз бетнах 4$ той колна на търна дойде 6 (каро) Той чекна, аз бетнах 9$ а той колна. Търна дойде 7 (спатия) при което доло имаше 3,4,5,6,7 кента на масата. Той чекна а аз държах 8-ца и правех по висока кента, бях убеден че пота е мой и обмислях някакъв по-малък и възможен за кол от негова страна залог. Бетнах около 5$ и за мое очудване тоя ме рейзна и то доста, до към 10$ ББ аз го рй реизнах до кам 20$ и тоя идиот даде ол ин. Предвид 3,4,5,6,7 без никви излезнали флъш дроу-ове аз КОЛНАХ, той показа 89о което направо незнам как да си го обясня. Незнам но този идиот, донкбетваше и донкколваше постоянно мега колинг стейшън и постоянно ри байваше до 50$ а след края на играта тоя КАНАДСКИ ИДИОТ ми написа "Bulgarian idiot, go home" Това ме вбеси още повече, как тоя глупав донк ще ме обижа по този начин, а при мисълта, че парите са ми в такъв идиот направо ми се ревеше. Ето така за 2 дни игра от 70$ до 90$ и -> 0$ smile Не го пожелавам на никой, просто усещаш как играеш правилно и въпреки това те съкаутват. Усещаш как се ТИЛТВАШ и искаш бързо да наваксаш загубеното, да обаче в повечето случай просто губиш останалата част от банкрола си smile

Тази публикация е била редактирана 6 път(и), последно от lmfaonelo44: днес, 01:02.
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      Все едно чета нещо написано за собствената ми игра ,миналата седмица взех 55$ от покани приятел и ми се случи абсолютно същото ,с разликата ,че в дейли рибая от 5та позиция отпаднах точно на балона ,и че вместо на маса да се напечеля ,взех 4-5 първи места на 1,10 и 2,2 снг-та.На 3,30 хедхънтър станах 2ри ,после няколко невероятно безумни загуби ,малко ръш покер ,игра на маса и go home.....Истината е ,че нито ти ,нито аз имаме каквото и да е управление на банката :(
    • StabiBossa
      StabiBossa
      Бронз
      jikev, разбирам те, миналата седмица направих рън до 400$, но почнаха масивни бад бийтове и тиллтнах...