Здравейте

• lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      Казвам се Илиан, на 20 години съм и от 1 година играя покер. Тези дни взех началния капитал от 50$ в Фул Тилт без никакви проблеми, минах теста, изпратих снимките, но първия път ми казаха, че ще е необходима още една на която даржа личната си карта в близост до лицето, изпратих я и до 24 часа ми преведоха капитала. Днес започнах да играя с $50-те а сега съм на 79$ с 65 фтп точки, смятам да играя на микро СНГ по 18,27,45 човека :) Слаби играчи и хубави точки за изчистване на $50-те :) Успех на всички...
  • 5 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей lmfaonelo44,

Добре дошъл в bg.PokerStrategy.com! Радвам се да разбера, че си получил началния капитал и осърдно работиш/играеш за да го увеличиш :)

Между другото разбра ли за двете най-нови промоции:

10 StrategyPoints на ден за всеки активен играч

Най-добър покер блог!

Мислиш ли да се включиш в blog състезанието?

Станислав
    • lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      Малко не съм на ясно но все пак искам да попитам, за тези стратеджи точки. Сега след като съм взел началния капитан (за което сам много радостен и ви благодаря искренно много) и играя всекидневно, ще получавам по 10 стратеджи точки, за какво мога да ги използвам и т.н. Ще получавам ли рейк, тъй като играя само с капитала които сте ми предоставили а не с депозирани средства. И вероятно ще се включа в конкурса за блога :) Поздрави, Илиан :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Трупайки StrategyPoints си увеличаваш статуса - Бронз, Сребро, Злато, Платина, Диамант. С всеки следващ статус имаш достъп до повече от ресурсите на сайта - стратегически статии, видео материали, тренировки на живо, софтуер и участие в най-различни промоции.

Ето тук http://bg.pokerstrategy.com/rewards/ е обяснено малко по-подробно.

Относно 27% рейкбек от Full Tilt - да, необходимо е да депозираш, за да получаваш рейкбек.

Ако имаш още въпроси, не се колебай да питаш. С радост ще ти отговоря аз или мой колега/колежка :-)

Поздрави,
      Станислав
    • lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      Това е зе сега постнах темата в покер блога, но се отказах ще наблегна на играта и ще показвам заключителни резлутати моля да ми изтриете темата ако е удобно. Мерси предварително :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей lmfaonelo44,

Съжалявам да чуя, че се отказваш. Мисля, че може и да промениш решението си, така че ако искаш, ще те оставим записан, а ти прецени дали наистина искаш да се откажеш - след две седмици да речем. Така ОК ли е? Просто не искам да съжаляваш.

Ако настояваш, още сега да бъде изтрита регистрация ти. :( Моля дай тук линк към нея, за да повърдиш желанието си.

Мерси предварително!

Поздрави,
      Деси