Мислиш, че въпросът ти е глупав? Задай го тук!

• DessiP
      DessiP
      Бронз
      Имаш въпрос, който намираш за глупав или твърде кратък, не искаш да отваряш нова тема? Тогава го задай тук и не се тревожи, защото всички сме били новаци и сме имали същите въпроси.

• 2801 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Хахахаха, стартирам пръв.
      Oshel - is she single?

P.s. (Mitak, don't kill me, i'm just curious) :D
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Аз постоянно чета статиите и гледам видео, специално за СНГ и едно нещо немога разбера и много ме обърква . Някой би ли ми обяснил като на глупак КОГА СИ В ПОЗИЦИЯ И КОГА СИ ИЗВЪН ПОЗИЦИЯ . Моля ! ............Постояно слушам : ако си в позиция така прави , ако не си така ......е не можах да разбера за каква позиция става въпрос . Значи не става въпрос за позициите спрямо блиндовете....говоря за позициите спрямо опонента /може би / .
    • Olshel
      Olshel
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller

Oshel - is she single?
      yes, i'm single right now)
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      Позиция спрямо опонента .. тоест да си му от ляво ! Демек той да взима 1-ви решение в пота, а ти си след него :) )
    • Negreanu1976
      Negreanu1976
      Бронз
      Здравейте!

Писах преди 10-ина дни в забележки на "Стратегия: Психология & Дидактика - Хазартна зависимост - причини, следствия и изход"
      Мой познат е много, ама много зависим и не знам как да му помогна.
      Вече не само че няма личен живот, но е и психически увреден и зависим,
      дори често "няма връзка" с действителността.

Моля ако някой от вас знае за някой специалист или за някакъв телефонен номер в България, да го напише тук - надявам се да помогне!

Предварително благодаря!

Поздрави:
      Даниел
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от elpatseto
      Аз постоянно чета статиите и гледам видео, специално за СНГ и едно нещо немога разбера и много ме обърква . Някой би ли ми обяснил като на глупак КОГА СИ В ПОЗИЦИЯ И КОГА СИ ИЗВЪН ПОЗИЦИЯ . Моля ! ............Постояно слушам : ако си в позиция така прави , ако не си така ......е не можах да разбера за каква позиция става въпрос . Значи не става въпрос за позициите спрямо блиндовете....говоря за позициите спрямо опонента /може би / .
      В позиция си, когато на флопа ще имаш възможността да действаш след опонента.
      Извън позиция - когато трябва да действаш преди него.
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Ааааааа,,,ясно ! Много ти благодаря !
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от Negreanu1976
      Здравейте!

Писах преди 10-ина дни в забележки на "Стратегия: Психология & Дидактика - Хазартна зависимост - причини, следствия и изход"

Моля ако някой от вас знае за някой специалист или за някакъв телефонен номер в България, да го напише тук - надявам се да помогне!

Предварително благодаря!

Поздрави:
      Даниел
      Здравей Даниел,

Тази тема е много болезнена. :( В България има психолози, които ще се наемат да го лекуват, но самият той трябва да приеме фактa, че той има проблем и този проблем изисква намесата на специалист. Препоръчвам ти сам да провериш чрез Google търсачка кои лекари практикуват подобно "лечение". Казвам го в кавички, защото това не е точно болест, а състояние.

Ако сами не решат, че искат да спрат и не вложат максимума усилие в това, за съжаление ти ще си безсилен, но е хубаво, че искаш да му помогнеш и ти желая успех, както и на него!

Поздрави,
      Деси
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Хахахаха, стартирам пръв.
      Oshel - is she single?

P.s. (Mitak, don't kill me, i'm just curious) :D
      Как ще ти се струва глупав този въпрос? Тук май е пълно с нейни фенове, които се вълнуват от отговора :)
      (Why do you think this question is stupid? There are so many fans of her who are so excited by the answer :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от Olshel
      yes, i'm single right now)
      Damn! :f_mad:
      Първоначално публикувано от solarispoker
      Как ще ти се струва глупав този въпрос? Тук май е пълно с нейни фенове, които се вълнуват от отговора :)
      (Why do you think this question is stupid? There are so many fans of her who are so excited by the answer :)
      Haha, this will please her eyes i think.
      They must open a fan club... :D
    • Negreanu1976
      Negreanu1976
      Бронз
      Благодаря ти Деси!

Ще видя какво може да се намери! Исках първо да попитам тук.
    • nikolesko
      nikolesko
      Бронз
      оп не знаех че има тема

Значи имам регистрация тук. Минах теста и се регнах във фултилт, но тия дни се регнах и във покерстарс със същия ник както във фултилт. Играх малко във pokerstars и идеята е, че очаквах на началната ми страница тук да съм направил поне 0,1 точка или поне на мястото на ''$600 бонус + VIP програма'' да пише поне ''0,0''.
      ето как изглежда началната ми страница във покерстратегъ
      http://img225.imageshack.us/img225/4752/newbitmapimagem.jpg

Да не би нещо да не съм попълнил като съм се регистрирал във покерстарс :f_cry:
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      е ако не си играл с пари в покерстарс ще си седи така
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      Първоначално публикувано от Negreanu1976
      Здравейте!

Предварително благодаря!

Поздрави:
      Даниел
      Здравей Даниел,

Тази тема е много болезнена. :( В България има психолози, които ще се наемат да го лекуват, но самият той трябва да приеме фактa, че той има проблем и този проблем изисква намесата на специалист. Препоръчвам ти сам да провериш чрез Google търсачка кои лекари практикуват подобно "лечение". Казвам го в кавички, защото това не е точно болест, а състояние.

Ако сами не решат, че искат да спрат и не вложат максимума усилие в това, за съжаление ти ще си безсилен, но е хубаво, че искаш да му помогнеш и ти желая успех, както и на него!

Поздрави,
      Деси
      не знам и при мен ли почва да се появява това,като отсъствам някой др. ден и нарочно не си взема лаптопа,и не играя примерно 1 седмица и откачам просто искам да играя,когато не играя се чувствам потиснат и гадно,когато седна на масата или пред компа се едно съм на друг свят. :(
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      They must open a fan club... :D
      She already has aааааа fanclub ;)

Это вообще был первый конкурс красоты, в котором я принимала участие.
    • JiktakS
      JiktakS
      Бронз
      Здравейте!
      Как се изчисляват шансове при all in на флопа?
      Примерно имам 9 аута на флопа и влизам all in, как да изчисля шансовете си?
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      ако мислиш за проценти немоиш да ги изчислиш в % с точност гледат се аутовете само и то в идеален случай (това го знам като идеална част при недвижимото имущество имаш примерно 2% от сградата но не е казано кои са тия 2%). Защото неможеш да знаеш дали некой ти държи аута или не е бърнната картата. Смяташ само аутовете и си преценяваш има ли смисъл да платиш ол-ин без да ти е готова ръката
    • JiktakS
      JiktakS
      Бронз
      Да приемем, че съм платил all in на флопа и виждам картите на опонента, имам 9 аута които ми осигоряват нътс, как да изчисля шансовете си в % ?
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Бях чел в един сайт за една формула:

В твоя случай имаш 9 аута:
      от флопа до търна имаш 9*2=18% да излезе
      от флопа до ривъра имаш 9*4=36% да излезе

Понякога може да има разлики от 1-2 процента.