europoker

• 12 отговора
    • twinster
      twinster
      Бронз
      тъй ли ? що бе,я обади кое те прецаква...и пич пиши на кирилица,че е супер гадно да се чете на латиница.
    • mortal123
      mortal123
      Бронз
      ами във Fulltillt играя повече от година ве4е имам доста печалби там но и доста загуби софтуера така е нагласен че да стават големи връки и да се влиза ал ин каквото и да оцелиш на флопа на турн и ривър се обръштат коренно нештата аз играя на кеш на 0.25-0.50 до 1-2 $ и просто по мое мнение както и на мои приятели е че е бая нагаласено да се губи
      винаги на флопа имам сет стреит флъш но хората винаги им излиза нешто повече до ривара...
      и за това искам да сменя на europoker
      играл съм малко и на paradise но там няма ништо разнообразно
    • KarlS0nBG
      KarlS0nBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от mortal123
      винаги на флопа имам сет стреит флъш но хората винаги им излиза нешто повече до ривара...
      и за това искам да сменя на europoker
      играл съм малко и на paradise но там няма ништо разнообразно
      :D човек където и да играеш покера си е покер.Такива неща ще ти се случват навсякъде =)

btw.Щом "винаги" им излиза фърляй сета и не му мисли ;)
      Поздрави
      4 :club: 2 :club:
    • JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      В европокер вариацията не е лека да знаеш.. ще ти трябват здрави нерви и стабилна постфлоп игра.
    • mainacity
      mainacity
      Бронз
      И аз имам доста сходно мнение с това за тилта , играя само СНГ но такива неща не бях виждал никаде другаде . Не се оплаквам все пак съм доволно напред за това което съм играл , но такива чудеса няма !!!! В европокер нещата са в пъти по-добре определено!!!!
    • twinster
      twinster
      Бронз
      момчета,това е игра при която вашата загуба е печалба за опонента,и на вас са се случвали неща и на мен които са в наша полза (пак от тия "невероятните" ) както казаха по-горе ТОВА Е ПОКЕР !
    • mainacity
      mainacity
      Бронз
      Е извинявай но на мен специялно не ми се е случвало да взема ръка на 2% , а срещу мен вече не мога да ги преброя . Говоря за ситуации аллин в който човека си има 1 аут или просто му трябва някъв бекдор с точно 2 определени карти . От този фултилт просто се дигна оборота на магазина до нас поради простата причина че избивам нервите си (който като влезна в някав суинг са много ) със цигари и в такива дни вдигам на 2,5 кутии яко нали ? В европокер не видях нищо толкова невероятно каквото виждам в тилта . Това суингове от по 40-50 БИ си е направо стандарна работа добре че в месеца един път засича да имам седмица 250-300БИ напред иначе не се виждах .
    • twinster
      twinster
      Бронз
      хахаха,добре не ми се спори.
    • mainacity
      mainacity
      Бронз
      Извинявай приятелю не мислех че спорим тук , мойто е прост коментар от личен опит целящ да помогне по някъкъв начин не искам да "споря" с теб или с който и да е от тук , но когато решиш може да "коментираме" темата по обстойно .

Поздрави!!!!
    • twinster
      twinster
      Бронз
      както и да е.
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Първоначално публикувано от mortal123

Ако може да ни обясниш на нас неуките играчи какво е сет стрейт флъш? :)
      Или прото си пропуснал запетайките?
    • twinster
      twinster
      Бронз
      сет/стрейт флъш е искал да напише.Като нема какво да напишеш по-добре не го прави,няма смисъл,очевадно е какво е искал да напише.