50

• jackt91
      jackt91
      Начален
      немога да разбера защо не съм минал проверката пращам снимки и някакаф тип ми се обажда и ми задава въпроси за акаунти и тем подобни аз му викам да ми позвъни по късно.Седнал сам на заведение в момента моя град има рожден ден и е фраш от хора и музика и той ша иска да му кажа акаунтите си е аз от къде да ги знам да не ходя с тях в йоба си,имам регистрации във 888 покер във покерстарс във bet365 и той ша ме пита за акаунти аз от къде да ги помня всичките казвам му да ми се обади по късно пребирам се сега и гледам не съм минал проверката на кво прилича това,пращам снимки звънят ми по телефона и накрая кво получавам нищо как така се подигравате с хората,и само не ми пишете сега съжалявам че не си преминал проверката за сигурност защото гледах че има още такива случаи и им пишете само това
  • 6 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей jackt91,

Въпросната проверка по телефона не съдържа въпроси относно твоите акаунти в покер залите. Колегите, които седят правят проверките седят на 2 метра от мен и отлично знам, че не задават подобни въпроси.

Можеш да бъдеш сигурен, че с никой не се подиграваме и се стараем максимално да улесним новите си членове да получат началния капитал. В твоя случай явно не е станало. От съображения за сигурност, конкретни причини не мога да ти дам нито аз нито моите колеги от отдела за обслужване на клиенти.

Поздрави,
      Станислав
    • jackt91
      jackt91
      Начален
      добре бе човек ти мен сега на прост ли ме правиш аз като ти казвам че ме пита за име на акаунт няма да те лъжа нямате ли записи vish провери там.Пращам снимки изряден сам отвсякъде снимки кристални светът светът,обажда ми се по телефона потвърждавам му ime, акаунти ли иска еиго дай му ги jackt91, в тилт покер кингтонев дай му ги да си ги запиши като иска.Хвърча тука 2 дена като финикиец да се снимам да свалям снимки да връщам фотоапарати и накрая кво ми пишете не съм минал проверката е поне обяснете защо макарче аз не виждам основателна причина всичко сам направил хипер изрядно.Как да не е подигравка,гледам че и други хора се оплакват от такива постъпки и не разбирам защо,а имам познати които даже не сте им искали снимки при регистрации незнам просто какво правите какво проверявате и на какаф принцип одобрявате.
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      @jackt91

Откажи се, тук никой не може да ти помогне. Това "обадете ми се по късно" е означавало край на надеждите ти за начален капитал. Все пак винаги може да депозираш и да се възползваш от статиите и видео материалите.

Поздрави.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей jackt91,

Съжалявам много да прочета, че не си преминал нашата проверка на самоличността.

Мога обаче да те уверя, че такова решение не се взима току-така и съм сигурна, че е имало причина да ти бъдат отказани безплатните $50.

Подобни дискусии във форума няма да доведат до това да променим решението си, защото то е крайно и не подлежи на преразглеждане.

Както Rossess те е посъветвал, ти все още можеш да се възползваш от учебните материали и услуги, които предлага PokerStrategy.com, като направиш минимален депозит в една от партньорските ни покер зали. Така не само ще събираш StrategyPoints за учебни материали и промоции, но и ще получиш най-добрия бонус за първи депозит.

Поздрави,
      Надя
    • jackt91
      jackt91
      Начален
      бе не искам да променям никви решения искам да си спазвате обещанията които сте дали,изпълнявам всичко както е описано пращам снимки обаждат ми се по телефона и ме питат за име на акаунт е откъде да го помня имам регистрации във поне 5 покера да не говорим пощи мощи и фацебоок и така нататък,аз бях лоялен към вас и ЧЕСТЕН но явно от другата страна нещо не е било в ред,незнам да сте живи и здрави няма да умра за тия 50 долара аз виждам че има хора които са взели но има и такива както прочетох като мен които са пратили и не са,не ви ги знам кви са тия проверки то снимки то до лицето се снимаш като някои подсъдим то обаждания по телефона ей пичове извинете ама давате 50 долара не 5000 ако е имало или има някакви опити за измама проблема си е лично ваш и не трябва някои хора да си патят от това.Нито ще ви правя рекламaция нито нищо живи и здрави бъдете ще си депозирам парички и ще си играя не е края на света просто ще кажа само че съм свръх разочарован,то попринцип в бг всеки гледа да ти го сложи на едно място отзад нали, така че това тука което се случи няма да е прецедент
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ jackt91,

Здравей,

Съжалявам, че не си преминал проверката успешно. Ние спазваме соите обещания според Правилата и условията за ползване на нашите услуги. Ние не те лишаваме от правото ти да бъдеш член в нашия сайт и да се възползваш от нашите услуги. Това трябва да направиш със собствени средства обаче.

Поздрави,
      Деси