Халоу:)

• antri123
      antri123
      Бронз
      Здравейте!

Аз съм Ани, дърта кранта на 27, която чак сега се зарибява по покера извън игрите в компания с клечки:) Имам малки трудности с всички тези понятия, и със стратегиите /някои от тях конкурират висшата математика!!!/, но играта определено ми е приятна:)

Преди броени часове прочетох материалите, реших теста /от първия път (надувк) :] /, и сега вече си чакам реалните доларчета по сметката. Изненада ме малко, че от прочетеното във форума, всички са пращали лични карти, снимки, ала- бала, а на мен просто ми писаха, че сметката ми е одобрена, и да си чакам парите.. Да не ме изненадат в последствие с подобни неспазени от мен, изисквания?

Избрах 888, засега на безплатните SnG съм леко напред, да се надяваме, че с времето, и с помощта на вашите уроци, ще стана достатъчно добра да се тествам и при големите рибоци!:)

Чао засега, и ще се похваля на първия милион :) )))
  • 7 отговора
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      :D ако спечелиш 1 милион$ ще забравиш от къде си тръгнала :D Аз дори името си бих забравил от радост .И на 27 ако се чувсваш стара кранта ,незнам на моите години като каква би се оприличила :D
    • antri123
      antri123
      Бронз
      Ае младо яре съм си по акъл, ама като гледам тука как 14 годишни разцъкват стратегии и им трещи главата от идеи, как да не се чувствам дърта:) ))))

Инак за първия милион няма как да забравя отде съм трънала - даже подозирам какъв купон ще спретна по случая с всички от сайта:)

П.С. - Наела съм вече D.J.-я, оправям анимацията, така чеее - Ready, Set, Goooo.. :) )).. ЪЪъ.. някой да има някое милионче в повече за шерване???
    • jiydopob
      jiydopob
      Бронз
      Здрасти Ани,

и само търпение да имаш .. милиона ще дойде със сигурност.

Успех!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет Ани,

Това с "дъртата кранта" не съм го прочела! :s_evil: Не ми се иска да се чувствам така, не се и чувствам така, а съм малко по-голяма от теб. Предполагам познаваш Иво Донев, ами той след теб е започнал да играе, а турнирните му печалби са над един милион и двеста хиляди долара. :)

Чак 14-годишни нямаме. За да се регистрираш тук ти трябват поне 18, но наистина има много млади успешни играчи на по 20 и вече се издържат с покер.

Проверката за сигурност е на произволен принцип, имала си късмет.

Желая ти успешен старт и се надявам да чуем от теб във форума преди първия ти милион! Изглеждаш позитивен и амбициозен човек, а и имаме и нужда от повече жени-стратези в българската общност!

Поздрави,
      Деси
    • lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      Здравей и от мен и добре дошла! :)
    • shoppyMV
      shoppyMV
      Бронз
      Ще ти кажа на теб аз една кранта!!! То и без това ти липсват първите седем години, тъй че да не се оплакваш! :s_evil:
      Айде стрелкам се и аз да взимам паричките, и да те помлатя някъде на вързано :)
    • twinster
      twinster
      Бронз
      хахаха,ти ако си дърта кранта...аз не искам и да си помислям.