Withdraw?

• tonyyy471
      tonyyy471
      Бронз
      Братя и сестри, извинявайте за глупавия въпрос, ама съм пропуснал да се запозная по-рано.
      Та въпроса ми е какви точки или ранг трябва да достинга и трябва ли въобще(предполагам, че трябва) за да мога да тегля пари от акаунта си?

П.П. Играя в Cake Poker и имам около 150фпп а в pokerstrategy имам 91точки. Мерси.
  • 6 отговора
    • batmanbg
      batmanbg
      Бронз
      2k FFP ти трябват за withdraw
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от tonyyy471
      Братя и сестри, извинявайте за глупавия въпрос, ама съм пропуснал да се запозная по-рано.
      Та въпроса ми е какви точки или ранг трябва да достинга и трябва ли въобще(предполагам, че трябва) за да мога да тегля пари от акаунта си?

П.П. Играя в Cake Poker и имам около 150фпп а в pokerstrategy имам 91точки. Мерси.
      Здравей и добре дошъл в българската общност на PokerStrategy.com!

Най-добре е да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти на Cake Poker, те ще ти дадат най-точна информация.

А иначе - предлагам ти да се представиш, за да се запознаеш с общността и те с теб, или пък да погледнеш форумите за анализ на ръце, сигурна съм, че ще са ти от полза!

Поздрави,

Надя
    • tonyyy471
      tonyyy471
      Бронз
      Мерси за отговорите.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Няма за какво, ако имаш други въпроси, съмнения или идеи - не се стеснявай да ги споделиш във форума!

Поздрави,

Надя
    • Demoncheto
      Demoncheto
      Бронз
      Здравейте, пиша тук за да не отварям нова тема. Искам да попитам следното :
      Направих определена банка в Pasific 888 и искам да изтегля и да депозирам в друга покер стая но опциите ми за теглене са само чрез банков трансфер или пощенски запис. Има ли начин да тегля към мънибукърс защото видях че го има като възможност за депозит.
      Благодаря предварително.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Demoncheto,
      Трябва да депозираш с мънибукърс, за да можеш да теглиш през него. Най-лесният начин е да депозираш минималната сума и да изтеглиш всичко.
      Поздрави,
      darkonebg