Здравейте покер-стратези

• ilovemoney0
      ilovemoney0
      Начален
      Добър ден, аз се казвам Иван на 20 години съм и съм от Пловдив, покер играя от около 1 година, като един ден докато играех на виртуални пари едн приятел ми каза за има фрийроли в които мога да спечеля пари без да рискувам нищо, разбира се че играх но без голям успех в натрупването на лични средства, но фрийролите мие зарибиха достатъчно за да направя 1-вия си депозит в ПокерСтарс. Вложих 50$ като на 2-рия месец успях да искарам 260$ и оставих около още 50$ за игра :) Но с тези 50$ преживях уникални бад-бийтове и реших да спра с Старс. Играх с Лъки Ейс с уникалния бонус 30% от депозита веднага и останалите 70% с избиване на бонуса. Докато го избия успях да направя 170$ избих го и с него достигнат над 200$ които изтеглих. От това лято почти не съм играл онлайн, но тези дни отново се запалих. Досега повече играех лайф с приятели и то доста добри игри се получаваха. Но сега лятото всеки морета балкани почивки и не остава време да се съберем, а за онлайн-а винаги има време където и да си с лаптопа можеш да играеш и да се забавляваш по масите. Днес реших да се регистрирам в вашия прекрасен сайт, защото освен началния капитал мога да взема толкова много информация и уроци, че просто главата ми неможе да го победе. Минах тест-а от 1вия път, тъй като пре-прочетох статийте и видео уроците няколко пъти :) Регистрирах се в ФулТилт с вашия "PS150" код и потвардих регистрацията в сайта ви, сега очаквам съобщение на емайл-а си след което ако се наложи съм готов да предоставя личната си карта, както и снимка на нея в близост до лицето ми. Искам да благодаря на ПокерСтратеджи за всичката тази информация която черпи всекидневно, а и най-вече заради безплатния 50$ капитал. Успех по масите на всички. П.С: Ако някой иска може да си остави скайпа да играем заедно, обсъждаме ръце и теми свързани не само с покера, а и с живота :)
  • 13 отговора
    • ZARIAT
      ZARIAT
      Бронз
      Ами добре дошъл и успех от мен. :P Какво играеш?
    • ilovemoney0
      ilovemoney0
      Начален
      Ами до сега предимно СнГ по 1.1 и 2.2 долара, но мисля с началните 50 от покер стратеджи да започна кеш игрите с спазване на таблиците за банкрол мениджмънт-а. СнГ играта просто вече ми е машинална. Искам да се пробвам на кеш. А ти какво играеш?
    • ZARIAT
      ZARIAT
      Бронз
      Ами пробвал съм всичко което можеш да се сетиш без бадуги :P . Аз играя за удоволствие. Все пак като играя насериозно предпочитам SSS NL 25,50 в Poker Stars.
    • ilovemoney0
      ilovemoney0
      Начален
      Аха :) Еми успех по масите тогава и може да се засечем някъде ако играеш в Тилт !
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей ilovemoney0,

Добре дошъл! Радвам се, че си намерил нашия сайт и съм сигурна, че ще ти е полезен. Освен материалите във видео формат, може да се възползваш и от тренировките на живо, в понеделниците за Бронз има за СГС, а също и от анализа на ръце във форума.

Поздрави,
      Деси
    • ilovemoney0
      ilovemoney0
      Начален
      Мерси много, реших теста и порвърдих данните и сега чакам 2-ри имейл 1вия който ми пратихте беше следния :

Здравей, Ivan, Нашият отдел за клиентска поддръжка в момента проверява сметката ти и щом проверката завърши, ще получиш началния капитал от $50. В зависимост от натовареността на отдела, проверката може да отнеме до няколко часа. Възможно е също така да поискаме документ, удостоверяващ възрастта и самоличността ти. При всеки случай ще получиш още един имейл от нас. Междувременно те молим за търпение. Забавлявай се, докато разглеждаш сайта! Поздрави, Екипът на PokerStrategy.com

Пише че до няколко часа, надявам се това да е скоро, защото им пратих данните си в 19:09 :)
    • ilovemoney0
      ilovemoney0
      Начален
      Пише до няколко часа а все още нямам отговор :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей ilovemoney0,

За съжаление нашият отдел за сигурност не работи 24/7 и след 19:00 са възможни забавяния. Може да се наложи да изчакаш до утре, когато колегите отново ще са в офиса и ще могат да погледнат сметката ти.

Моля те за малко търпение.

Поздрави,
      Надя
    • ilovemoney0
      ilovemoney0
      Начален
      Добре, надявам се да няма проблеми. През това време съм подготвил и евентуално ако ми поискате снимка на личната карта, и такава на нея до лицето ми :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Радвам се, че си подготвен и съм сигурна, че колегите ще направят всичко възможно да проверят сметката ти възможно най-скоро :)

Поздрави,
      Надя
    • ilovemoney0
      ilovemoney0
      Начален
      Мерси за полезната информация. Надявам се да няма проблеми, както някои потребители са описали в някои теми. Изпратили снимки всичко, но не са им превели капитала по незнайни причини!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Предполагам сам ще досещаш, че колкото повече расте една общност, и когато става въпрос за безплатни $50, нарастват и опитите за измама. А едва ли някой ще си признае във форума, че са регистрирали мама, баба, дядо, вуйчо и т.н. :)

На никого не е бил отказан началния капитал без причина, така че според мен няма за какво да се притесняваш :)
    • ilovemoney0
      ilovemoney0
      Начален
      Хаха. Добре, мисля че в такъв случай няма за какво да се притеснявам, само мога търпеливо да изчакам отдела ви :)