50$

• ilovemoney0
      ilovemoney0
      Начален
      Здравей, Ivan, За съжаление ти не премина нашата проверка на самоличността и затова не можем да преведем началния капитал от $50 по сметката ти. Това по никакъв начин няма да повлияе на членството ти в PokerStrategy.com. Ще имаш възможност да дискутираш във форума, да гледаш видеоматериали, да участваш в тренировки, да четеш статиите ни и да „отключваш” съдържание за напреднали, за да подобриш покер уменията си,

XAXAAXAXXAAXAXAXAXAXA, якички сте .. Сега вече започвам да си мисля, че данните изобщно не са с тази цел!
  • 30 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ ilovemoney0,

Здравей,

Съжалявам да чуя, че не си преминал проверката успешно. :( Можеш да се възползваш от всичко в нашата общност със собствени средства. Има дори депозитни бонуси: цък.

Поздрави,
      Деси
    • ilovemoney0
      ilovemoney0
      Начален
      Не, благодаря :) При положение, че не спазихте своята част от оговорката за 50-те долара няма какво повече да тръся в този сайт :)
    • bgrezistors
      bgrezistors
      Начален
      аз минах теста и пращям снимките дано няма проблем
    • ilovemoney0
      ilovemoney0
      Начален
      оооо вярвай ми че нищо няма да стане. само рискуваш с пращането на личните си данни )
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей bgrezistors,

Сам можеш да се увериш в нашия форум колко много хора са получили началния капитал, след като са преминали проверката на самоличността.

За съжаление не всеки преминава нашата проверка, но няма как да се доверяваме на сляпо, когато става въпрос за безплатни $50. Винаги в такъв случай има опити за злоупотреба и е в интерес на всички членове на общността да не допускаме опити за измама с началния капитал.

Уверявам те, че документите ти се използват само за потвърждаване на регистрираната информация и след това биват изтривани.

Поздрави,
      Надя
    • jackt91
      jackt91
      Начален
      и мене ме прецакаха по същия начин и като ги питам защо само тва плямпат съжалявам че не си преминал незнам какво,даже ми звъняха по телефона и някаф флегматичен дето едва ми говори ме пита за името ми на акаунта е аз един акаунт ли имам една поща ли имам на едно място ли сам се регистрирал от къде да му го помна,незнам тия трябва да им се направи някаква проверка незнам кой органи може да се занимаят с тях,ако трябва и медиите може да помогнат,тва е недопостимо решавам тестове тука чета отговори се мача пращам снимки,се снимам като някои рецидивист и накрая че и по телефона ми звънят и нищо,аз на мен ми е ясно че има хора които са получавали бонуса но има и такива които не са като мен и човека който се е оплакал,а има такива дето даже не пращат и снимки а получават,абе ясно е че има нещо гнило тука със сигурност все пак българин стои зад тая работа
    • Lyo86
      Lyo86
      Бронз
      Да а на мен ми казаха че не съм изтеглил софтуера от техния сайт и затова трябва да си избера друга покер платформа :D Е избрах си,но пак не става да ми ги преведат ...
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Аз лично съм доста доволен от всичко свързано със сайта за този момент.
      Получих бонуса по съвсем редовен ред и определено мога да кажа, че съм независим от сайта (да не кажете, че имам някакви връзки и прочие)

Иначе, за да боравят хора/фирми с ЛД е нужно да бъдат регистрирани по ЗЗЛД < Закон за защита на личните данни >, тоест да бъдат администратор на лични данни!

След като PokerStrategy има хора, на които се плаща на пълен работен ден, може да бъдете сигурни, че те са регистрирани! :)

Така, че всякакви опасения за това, че личните ви данни могат да бъдат използвани неправомерно - е меко казано невъзможно.

Надявам се да съм ви бил полезен :)
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Иначе, за да боравят хора/фирми с ЛД е нужно да бъдат регистрирани по ЗЗЛД < Закон за защита на личните данни >, тоест да бъдат администратор на лични данни! След като PokerStrategy има хора, на които се плаща на пълен работен ден, може да бъдете сигурни, че те са регистрирани!

Брее, Мите верно ли мислиш че фирма със седалище в Гибралтар ще се занимава да се регистрира по нашичкия си ЗЗЛД?
      Фирмата е точна разбира се!
      Нормално е да си дават парите на който те преценят! Това е тяхна инвестиция и като такава ще я дадат на такъв от който ще спечелят, а не на "куцо, кьораво и сакато "! (Управата на сайта не може да си позволи такъв тон, но това е истината!)
      Съжалявам, но има и такива дето чакат по 50$! Това не са социални помощи!
      Ето по случая се сетих да си направя сметка какво са изкарали до сега от мен, въпреки че съм "лабав играч"!

Дадените 50$ сега са 500$. Това е станало с 3000 СнГ за по 1$ 0.10$ вход.
      От тоя вход на мен ми връщат седмично по 33%, предполагам 33% остават за залата Кеикпокер и 33% дават на Покерстратеги (така е честно за мен, може и да има малки отклонения...)
      Та от тия 3000 турнира по 10 цената са се събрали 300$, на мен са ми върнали 100, и за Стратегито са останали 100-на, т.е. за 7-8 месеца са си избили инвестицията и имат 100% печалба!
      Това им е работата, да търсят такива, от който ще спечелят!
      А не да ги раздават на всяко мамино синче, дето се е озорило много да прочете за 1-2 часа нещо си и смята че голям труд е вложил и цял свят му е длъжен! Рискувал си и си загубил тия два часа, както и ПС рискуват с някои мамини синчета и им профукват парите.
      Това е бизнес и без риск не става!

Малко като адвоката на ПС се явявам с тоя пост, но някой от учтив тон не разбират!
    • spens1to0o
      spens1to0o
      Бронз
      Много си прав аз получих началния капитал веднага за 1 час пред месец вече сам с 500-600 долара продължавам да печеля така че проблема не е в саита а във вас . А всъщност за какви медии говорите за какви работи те не са взели нищо от вас вие искате от тях пари не те от вас осъзнаите се ..... ?(
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей jikev,

Разбира се, че фирма, намираща се в Гибралтар, работи по законите, които са в сила на територията на тази държава. Всеки може да провери условията на територията на Гибралтар и какви закони са в сила. При положение, че тук са едни от най-големите гейминг компании в света, които работят с много повече от лична карта, а дори и кредитните ви карти и банковите ви сметки, то е нелогично да смятате, че тук закон няма и да се правят подобни изказвания и коментари.

Ние следваме скритно своята политика за конфиденциалност, а и всички закони на територията на Гибралтар.

Кои сме ние и къде е адресът ни:

Swerford Holdings Ltd.
      4th Floor, Waterport Place
      2 Europort Avenue
      Gibraltar

Ако капиталът на някой е бил отказан, бъдете сигурни, че има причина.

Поздрави,
      Деси
    • spens1to0o
      spens1to0o
      Бронз
      Ако капиталът на някой е бил отказан, бъдете сигурни, че има причина

:f_thumbsup: :f_thumbsup: :f_thumbsup: :f_thumbsup:
    • Cyberius
      Cyberius
      Бронз
      Ами и аз мисля че всичко е наред :) Не само че си взех парата, ами и я "усвоих" вече :s_biggrin:
    • jackt91
      jackt91
      Начален
      тая тема до колкотоо виждам е за хора които не са взели бонуса,а не за такива които са го взели,а на тоя дето вика разни мамини синчета ша му кажа че просто пише без да знае,въпроса е принципен.Не става въпрос за 2 3 часа загубени или за тия мизерни 50 долара,тука става дума че аз изпълнявам моята част от уговорката като правя всичко описано пращам снимки,че и ми званат по телефона и накрая не ми дават нищо,това е проблема,то попринцип винаги има причина за нещо но в случая аз искам да науча причината поради която не съм получил капитала,а те ми излизат с някфи смешки от 1001 нощ че ще се компроментирала проверката,че те тия дето проверяват да нямат достъп до базата данни на мвр,как има хора които взимат без снимки,а тия дето пращат снимки не им дават въпросителните са много но понеже вие сте си взели капиталчетата и не ви дреме и само се мушкате от тема в тема да изказвате компетентно мнение
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Щом са мизерни $50-те долара за какво спориш?

Депозирай и дерзай.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

kumypa е прав - предложенията на PokerStrategy.com за учебни материали и услуги са и винаги на разположение и винаги безплатни. Можеш да направиш депозит и да получиш най-високия бонус за първи депозит в покер залата и така отново да работиш над играта си с наша помощ.

Колкото до разкриването на информация, нито ние, нито която и да е била друга фирма би казала какви са причините за отказ (вкл. всички покер зали).

Поздрави,
      Надя
    • jikev
      jikev
      Сребро
      а на тоя дето вика разни мамини синчета ша му кажа че просто пише без да знае,въпроса е принципен.

Само мама и тате дават лесно пари и ти дължат обяснение за какво ли не!
      Добре е да свикваш със тоя шибан живот, където никой не ти е длъжен за нищо!
      Хората са си казали изискванията, ти си кандидатствал, но не ставаш! Това е! Опитваш на друго място и живота си продължава...
      Наближаваш 20 години и е време да станеш самостоятелен!
      Оправяй се както можеш и се съобразявай с възможностите си!
      Колкото по рано го осъзнаеш, толкова по добре за теб!

Успех!
    • jinxinks
      jinxinks
      Бронз
      Първоначално публикувано от jackt91
      аз искам да науча причината поради която не съм получил капитала
      А нали се сещаш, че ако почнат да обясняват на всеки каква е причината да не му дадат началния капитал, системата за сигурност ще стане публично достояние и напълно ще се обезсмисли?

Лошо няма абсолютно всеки да може да вземе по един, че и повече начални капитали, ама не виждам така къде ще му излезе краят.
    • Bibitooo
      Bibitooo
      Бронз
      Може поне да отговарят на тези,които са ОДОБРЕНИ,защо не си получават капитала и колко ТОЧНО трябва да чакат ,ако въобще нещо зависи от тях.
    • 1
    • 2