Здравейте :)

• shoppyMV
      shoppyMV
      Бронз
      Здравейте на всички играчи!

Току що се регистрирах, препоръча ви моя близка приятелка, с която редовно се млатим онлайн, макар и без залози. Казвам се Мария, и макар че не ми остава много време за игра /имам две шеметчета на 10 месеца и на 2 годинки:) / реших да опитам играта чрез вашият сайт, а още по- добре и ако успея да спечеля нещо.
      В момента избирам стратегия, още не съм минала теста, и съм се спряла на фиксираните лимити.
      Възникна ми обаче един въпрос - приятелката ми играе в 888.com, а там май са само турнири. За избраната стратегия ми предлага три други сайта. Тъй като тя вече си е получила бонуса, а и ми се иска да се срещаме по масите, дали ще трябва да избера друга стратегия, за да можем да играем заедно?

Предварително благодаря на отговорилите, и успех на всички.
  • 8 отговора
    • spens1to0o
      spens1to0o
      Сребро
      Здравеи първо трябва да решиш какво ще играеш за фиксет лимит не знам как е в 888 но там е наи добре ако ще играеш турнири ако ще играеш фих или но лимит бих те посъветвал да с избереш сайт с рейк бак. Фулл тилт е идеален за целта :) Успех по масите :)
    • shoppyMV
      shoppyMV
      Бронз
      Мерси за отговора :) Честно казано нямам идея какво е рейк бак, ама ей сега ще продължа с четенето:) Въпросът ми е дали тази стратегия е подходяща за турнири, защото приятелката ми вече такак или иначе е в осмиците, а искам да играем заедно.. Детска му работа - момичетата и до тоалетната ходят заедно :tongue: Или по точно дали в осмиците се играят само турнири.
    • spens1to0o
      spens1to0o
      Сребро
      Не няма проблем и в осмицте може да играеш кеш :) Докато играеш с реални прави правиш точки от напревените точки през дадената седмица получаваш 30% рек бак тоест ти връштат 30 от точките в пари :)
    • shoppyMV
      shoppyMV
      Бронз
      Аааха, и аз сега прочетох че имало кеш маси.. Малко съм зле още с ориентацията, но мисля че напредвам:) Значи спокойно мога и аз да се регна в осмиците, тъй като определено стратегията на лимитирането ми е по- спокойна, и ми допада повече.

Пък като ми и връщат изхарчени пари - още по- добре :f_love:
    • shoppyMV
      shoppyMV
      Бронз
      Тююю, не ми се получи от първия път теста. :f_frown: Нищо, днес ще почетем между паузите, ако чудовищата ме оставят, де, и утре ще се тествам с нови сили! Спорна игра на всички
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @shoppyMV

Има Fixed Limit, No Limit и SnG стратегии. Съответно статиите и тестовете са различни.

Просто искам да напомня :-), за да не стане объркване да четеш статиите за Fixed Limit, а пък да взимаш теста на No Limit.

Поздрави и успех с теста!
      Станислав
    • userboard
      userboard
      Бронз
      Чети спокойно, подготви се добре и когато се почувстваш готова - дерзай с теста. Сигурен съм, че тогава ще го сгънеш като топъл хляб. Пожелавам ти здраве и много успехи по масите на 888 ;)
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Добре дошла,
      успех с преминаването на теста, прочете внимателно статиите и няма да имаш проблеми.