Защо на началната страница вече не се вижда колко точки ти остават до следващ статус?

• 5 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Решихме, че е разумно да премахнем тази цифра, защото не беше напълно акуратна, след като променихме системата да не отчита последните 28 дни, а най-добрите 28 дни от последните 42 дни.

Сега можеш лесно да изчислиш колко точки ти трябват, когато погледнеш следната цифра на началната страница:

Ако се бориш за Сребро (както в моя случай), трябва просто да сметнеш 100-28.3=71.7. Значи ми остават още 71.7 StrategyPoints, за да съм Сребро.

Поздрави,
      Надя
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Всъшност вече няма как да сметнеш колко точо ти остават. В твя пример със оставащите 71 СП зависи много за колко време ще ги направиш. като ти отпадне 1 ден сега от натрупването, цялото натрупване може да се придвижи с 1 до 14 дни напред и рябва да правиш много сметки. Но грубо можеш да си го изчислиш по принцип ;)
      При среброто е лесно. Не че Надето се бори за сребро тя и без това си има злато + щот е тЕрикатка :f_biggrin: . Обаче за по горните статуси сметките стават много тегавки
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Да, за съжаление сметките стават малко сложни, но пък така системата е по-щедра към тези, които са решили да отдъхнат за седмица-две от покера, което предишната система не взимаше предвид.

Иначе, да - аз съм тарикатка и не ми трябва статус, но се опитвам и аз да трупам StrategyPoints някакви. Както виждате обаче, не ми се получава особено поради ограничено време за игра... ;)
    • DeanD
      DeanD
      Треньор
      Треньор
      Първоначално публикувано от Nadia
      Да, за съжаление сметките стават малко сложни, но пък така системата е по-щедра към тези, които са решили да отдъхнат за седмица-две от покера, което предишната система не взимаше предвид.

Иначе, да - аз съм тарикатка и не ми трябва статус, но се опитвам и аз да трупам StrategyPoints някакви. Както виждате обаче, не ми се получава особено поради ограничено време за игра... ;)
      Nadia, поправи ме, ако греша, но мисля, че доста преди да се "скрие" въпросната цифра се считаха най-добрите 28 дни от от последните 42 :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Прав си, че променихме системата известно време, преди да го махнем, но искахме да тестваме дали ще работи - оказа се, че не е точно така, затова и го премахнахме :)

Поздрави,
      Надя