Едно въпросче и от мен.

• Evuilz
      Evuilz
      Бронз
      Здравейте, и аз имам един въпрос : Нужно ли е да играеш на голям брой маси ( разбирайте повече от една ) за да излезеш на печалба в интернет покера ? Разбирам, че играта на много маси е доходоносна, но все пак има ли някой за който сте чували, че прави пари само на една маса ? Просто концепцията на покера ми изглежда много замазана като цяло ако почнеш да играеш на много маси, превръща се в киснене на компа да гриндиш ...
      Благодаря предварително !!!
  • 3 отговора
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Както и в покера на живо, така и в онлайн покера ти трябват повече ръце, за да печелиш. Предимството на онлайн покера е, че ти се дава възможност да играеш на повече от 1 маса и по този начин доста от младите професионалисти са се развили за година-две, докато на играчи като Дойл Брънсън им е отнело цял живот.

Разбира се тези професионалисти не са седели просто пред компютъра да цъкат, а са работили сериозно над играта си.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Evuilz,

Добре дошъл във форума!

Ти начинаещ играч ли си? Ако си такъв, ти няма как да грайндиш, защото започваш на най-ниските лимити. В началото трябва да се фокусираш над учене на стратегията и нейното приложение по масите, но трябва играта ти да бъде в умерени количества, спрямо времето прекарано в четене.

За един нов играч играта на много маси е чисто самоубийство. Започни с една до две маси и следи действията на опонентите си, позицията си и всичко, което сме посочили в самите статии. Ако се справяш добре, увеличи масите, но не веднага. Ако целта ти е да правиш пари, то знай, че това се случва с изкарването на лимитите, а не броя маси. Ако фокусът ти е само над парите, това ще доведе до загуби и фалит. Трябва да се стремиш към правилна игра, управление на банката и бавно, но сигурно ще започнеш да изкачваш лимитите, а с това ще дойдат и парите.

Поздрави,
      Деси
    • Evuilz
      Evuilz
      Бронз
      Благодаря за бързите и подробни отговори !